Piątek 24.08.2018 08:30

Krzysztof Ibisz postanowił przyznać się do swojego wieku

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz postanowił przyznać się do swojego wieku

Wiek Krzysztofa Ibisza niewątpliwie od lat budzi duże emocje. Do tej pory znany prezenter raczej nie dawał dowodów na to, że jest już pięćdziesięciolatkiem. W mediach chętnie informował, że jego młody wygląd wynika z dbania o siebie oraz prowadzenia aktywnego stylu życia. Teraz, dzięki najnowszej reklamie Vision Express, w której wziął udział, poinformował wszystkich dokładnie ile ma lat. Aż trudno uwierzyć!

Przyznam, że dźwigam ciężar młodości. Ludzie oczekują, że co roku będę coraz młodszy. Cofam się w czasie i muszę na sobie nosić to brzemię – mówił gwiazdor przy okazji swoich kolejnych urodzin w jednym z wywiadów.

Nie od dziś wiadomo przecież, że Krzysztof lubi dbać o swoją formę, a nie jeden młoszy kolega może mu jedynie zazdrościć kondycji. Mimo że teoretycznie nie jest to tajemnicą, trudno uwierzyć, że znany prezenter przekroczył już pięćdziesiątkę. Najnowsza kampania z jego udziałem nie pozostawia jednak złudzeń.

W spotach reklamowych Vision Express, które wyświetlane są w telewizji, gwiazdor wybiera najlepsze dla siebie okulary korekcyjne. Kiedy w końcu decyduje się na jedną z par, dowiaduje się, że w ramach promocji przy zakupie otrzyma zniżkę wynoszącą tyle złotych, ile ma lat + 100 zł rabatu. Dlatego udało mu się zaoszczędzić w sumie 153 zł! Obliczenie wieku Krzysztofa Ibisza nie jest więc zbyt trudne. Z reklamy dowiadujey się także, że dodatkowo dla osób, które zdecydują się na zakup okularów progresywnych przygotowano jeszcze jeden bonus: całość rabatu zostanie podwojona.

Trzeba przyznać, że praca w telewizji rządzi się swoimi prawami. W tej branży dbanie o dobry wygląd to podstawa, szczególnie jeżeli lata lecą, a oczekiwania produkcji i publiczności nie maleją. Jak się jednak okazuje, czasami przyznanie się do swojego wieku popłaca. Klika jego koleżanek i kolegów mogłoby śmiało brać przykład!

 

Powered by Vision Express

Pudelek.pl na Facebooku: