Sobota 17.08.2019 21:15

Internauta kpił ze wzrostu Qczaja. Trener odpowiada: "No k*rwa, nie urosnę!"

Qczaj

Internauta kpił ze wzrostu Qczaja. Trener odpowiada: "No k*rwa, nie urosnę!"

Qczaj należy do grona influencerów, którzy mówią ludziom jak żyć i starają się leczyć ich z kompleksów. Tym bardziej jego wyznawców zaskoczył fakt, że trener zrobił sobie operację plastyczną nosa. Po kilkunastu latach stwierdził, że ciężko mu się ćwiczy i oddycha ze skrzywioną przegrodą nosową.

Qczaj przeszedł operację nosa!: "Boli, swędzi i chyba najgorsze: MUSZĘ SPAĆ NA PLECACH"

Okazuje się, że nos to nie jedyny "kompleks", który Daniel postanowił przemienić na atut. Przy najnowszej fotografii, na której pozuje z pooperacyjnym opatrunkiem, odniósł się do kwestii swojego wzrostu.

Qczaj docenia kreację Rozenek z Saint-Tropez: "W końcu żeś się porządnie ubrała"

Trener nie może jeszcze w pełni się uśmiechnąć, dlatego pozował smutny:

Uroda aż bije po oczach. Jako, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym. Przesyłam wewnętrzny uśmiech, bo na razie rusztowanie i plastry uniemożliwiają mi wyszczerzyć zęby - przyznał przy fotografii.

Qczaja uderzyła wypowiedź internauty, który kpił z jego wzrostu:

Powodów do uśmiechu mam mnóstwo. Codziennie je widzę i przesiewam przez sito sarkazmu, by dało się funkcjonować i być szczęśliwym w naszym kraju. "Nos? Co tam nos - mógł z nim żyć, ale jakbym miał jego 150 w kapeluszu, to bym się powiesił" - to o mnie. A już myślałem, że tą operacją uda mi się odwrócić uwagę - ironizował.

W mocnych słowach przyznał, że jest zadowolony ze swoich centymetrów i przy okazji nawiązał do słynnych urodowych rozwiązań Mai Sablewskiej:

Nie urosnę! No k*rwa, nie urosnę, ale jestem najszczęśliwszym człowiekiem świata na dzień dzisiejszy bo w 10000% rozumiem sens słów, które są moim mottem: UKOCHOJSIE! […] Wiem kim jestem i ani nos, ani wzrost, ani mięśnie większe czy mniejsze nie mają tu żadnego znaczenia. […] Budowałem poczucie własnej wartości od poziomu -100, by dziś móc czuć motyle w brzuchu i dumę z siebie - nie przez zrobienie sobie operacji. Nawet nie przez to, że się do niej przyznałem, choć mogłem zrobić biznesy na "diecie zmieniającej rysy twarzy".

Zainspirował was do akceptacji siebie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Taaadam!😁 Uroda aż bije po oczach🤩😂 Jako, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym 🤷🏻‍♂️ przesyłam wewnętrzny uśmiech, bo na razie rusztowanie i plastry uniemożliwiają mi wyszczerzyć zęby🤦🏼‍♂️😅 Kochom się uśmiechać... Powodów do uśmiechu mam mnóstwo... Codziennie je widzę i przesiewam przez sito sarkazmu, by dało się funkcjonować i być szczęśliwym w naszym kraju. „Nos? Co tam nos - mógł z nim żyć, ale jakbym miał jego 150 w kapeluszu to bym się powiesił” - to o mnie🤩 - a już myślałem, że tą operacją uda mi się odwrócić uwagę 😂 Cudowne! Wręcz idealnie obrazujące nasze piękne przykazanie miłości: „Za!eb bliźniemu jak sobie samemu”🤷🏻‍♂️😂 Nieukochanie siebie samego potrafi mierzwić . Frustracja narasta gdy po operacji -jakby nie było plastycznej, powiesz takiemu osobnikowi UKOCHOJSIE! Nie wiem czy te słowa brzmiałyby wiarygodniej gdybym stał pod budką z piwem, zwalając winę za swoje niepowodzenia, na dzieciństwo, przeszłość i wszystkich, którzy stanęli mi na drodze do szczęścia, choć wiem jedno... Nie urosnę!😂 No k*rwa nie urosnę ale jestem najszczęśliwszym człowiekiem świata na dzień dzisiejszy bo w 10000% rozumiem sens słów które są moim mottem: UKOCHOJSIE! Wiem kim jestem i ani nos, ani wzrost, ani mięśnie większe czy mniejsze nie mają tu żadnego znaczenia. Budowałem poczucie własnej wartości od poziomu -100 by dziś móc czuć motyle w brzuchu i dumę z siebie - nie przez zrobienie sobie operacji 😂 nawet nie przez to, że się do niej przyznałem, choć mogłem zrobić biznesy na „diecie zmieniającej rysy twarzy”💁🏻‍♂️🤣 Lecz przez to, że przyciągam do siebie ludzi którzy #ukochojsie rozumieją i ćwiczą za mnie i śmieją się za mnie gdy ja nie mogę bo mam gębę poklejoną taśmami😂😷 Ukochuje! Daniel Józek Qczaj #ukochojsie #inowytrwaj #qczaj

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)Sie 17, 2019 o 4:36 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (304)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304
Odpowiedz
78 5
zgłoś
Gość 17.08.2019 21:16
Jego nos jego sprawa :)
Odpowiedz
456 14
zgłoś
Gość44 17.08.2019 21:17
Żyjcie i dajcie żyć innym
Odpowiedz
19 162
zgłoś
Gość 17.08.2019 21:17
Karakan
Odpowiedz
1061 23
zgłoś
gość 17.08.2019 21:17
Jak małym trzeba być by śmiać się z czyjegoś wzrostu?
Odpowiedz
538 12
zgłoś
Majkaaae 17.08.2019 21:17
No i co z tego? Ma ile ma tych cm wzrostu ważne żeby był szczęśliwy 😀
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304