Poniedziałek 19.08.2019 10:50

Ewa Minge walczy ze skutkami choroby. "Efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku"

Ewa Minge

Ewa Minge walczy ze skutkami choroby. "Efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku"Ewa Minge jest jedną z niewielu polskich projektantek, która została doceniona na arenie międzynarodowej. Niestety, w ostatnich latach niektórych bardziej absorbuje wygląd gwiazdy, niż jej dokonania zawodowe. Choć Minge wielokrotnie tłumaczyła, że jej rysy twarzy to efekt zmagania się z chorobą, wciąż gro osób zarzuca jej, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

Nikt na własne życzenie nie robi z siebie potwora! - zaznaczyła. Zmiany na mojej twarzy nie są wynikiem operacji plastycznych, tylko wrodzonego niedorozwoju wątroby. Żyję z tym od urodzenia. l Zdiagnozowano u mnie białaczkę. Mój obecny wygląd to również konsekwencja ówczesnego leczenia onkologicznegomówiła w ostatniej rozmowie z Faktem.

Projektantka została ciężko doświadczona przez los. Przypomnijmy, że w 2015 roku opowiedziała o tym, jak walczyła z nowotworem piersi przez blisko 5 lat. Przez cały ten czas nie mówiła o swojej chorobie i starła się normalnie pracować. Teraz z pomocą specjalistów stara się odbudować to, co zniszczyła choroba. Gwiazda napisała na Instagramie, że właśnie odzyskała piękny uśmiech, którym mogła się pochwalić przed leczeniem onkologicznym.

Kochani, dziękuje za mnóstwo ciepłych słów odnośnie mojej metamorfozy. Zanim dotrę do portu czeka mnie jeszcze długa droga, ale już faktycznie efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku i Waszych komentarzach. Nie jest to prawdą, że wygląd powinien być nam obojętny. Nic co budzi nasz dyskomfort, złe samopoczucie, nie powinno być nam obojętne - napisała Ewa Minge. Od lat walczę ze skutkami mojej choroby, leczenia i innymi sytuacjami, w których moja głupota, niewiedza, dorzuciły do kompletu swoje 3 grosze. Znacie kogoś, kto nie przeżywa utraty pięknego uśmiechu? Komu jest obojętne, że rano budzi się z twarzą jakby świeżo opuścił ul? Ja nie znam - dodała.

Minge postanowiła podziękować stomatologom, którzy przez ostatnie kilka miesięcy pracowali nad jej uzębieniem.

Szczęśliwie na mojej drodze los postawił ludzi wyjątkowych, kompetentnych i w mojej ocenie cudotwórców. @dr_kuprys i @ulaleonczak przywracają mi uśmiech, który czas, choroba, leczenie zniszczyły. Wrzucam zdjęcie na dowód, jaki miałam 15 lat temu. Kto leczył się onkologicznie zna problem. Dzisiaj kończymy prawie kilkumiesięczną pracę nad moimi zębami. Do zespołu szczęścia, jak nazywam moich lekarzy, dołączyła piękna, piekielnie zdolna @drplatkowska - dermatolog z prawdziwego zdarzenia i serią przeróżnych zabiegów oraz leczeniem dermatologicznym przywraca mi twarz.(…) Wytłumaczyła, jak poważne spustoszenie robi moja wątroba i że poza bólem fizycznym odpowiada za moj ból psychiczny. Tak, bolało mnie, jak widziałam się rano w lusterku i jak czytałam czy słuchałam dowcipy medialne na ten temat.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie projektantka prezentuje się bardzo dobrze. Myślicie, że hejterzy w końcu dadzą jej spokój?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani dziękuje za mnóstwo ciepłych słów odnośnie mojej metamorfozy . Zanim dotrę do portu czeka mnie jeszcze długa droga ale już faktycznie efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku i Waszych komentarzach . Nie jest to prawdą , że wygląd powinien być nam obojętny . Nic co budzi nasz dyskomfort , złe samopoczucie nie powinno być nam obojętne . Od lat walczę ze skutkami mojej choroby , leczenia i innymi sytuacjami , w których moja głupota , niewiedza dorzuciły do kompletu swoje 3 grosze . Znacie kogoś , kto nie przeżywa utraty pięknego uśmiechu ? Komu jest obojętne , że rano budzi się z twarzą jakby świeżo opuścił ul ? Ja nie znam . Zwłaszcza my kobiety jesteśmy okrutnie oceniane , komentowane a co za tym idzie ranione. Nie da się wyjąć na zewnątrz naszego środka , pokazać wartości nadrzędnych , bo te jak każdy skarb są głęboko ukryte . Ocenie podlega wiec opakowanie . Szczęśliwie na mojej drodze los postawił ludzi wyjątkowych , kompetentnych i w mojej ocenie cudotwórców. @dr_kuprys i @ulaleonczak przywracają mi uśmiech, który czas, choroba,leczenie zniszczyły. Wrzucam zdjęcie na dowód jaki miałam 15 lat temu. Kto leczył się onkologicznie zna problem . Dzisiaj kończymy prawie kilkumiesięczną pracę nad moimi zębami . Do zespołu szczęścia jak nazywam moich lekarzy dołączyła piękna, piekielnie zdolna @drplatkowska dermatolog z prawdziwego zdarzenia i serią przeróżnych zabiegów oraz leczeniem dermatologicznym przywraca mi twarz. Tak przywraca mi twarz w szerokim i głębokim tego słowa znaczeniu. Wkrótce o tym szerzej napisze , bo temat wart pokazania krok po kroku. Pozbawiła mnie na początek , po serii zabiegów objętości twarzy, zaczerwienień i wiotkości skory na całym ciele. Wytłumaczyła jak poważne spustoszenie robi moja wątroba i że poza bólem fizycznym odpowiada za moj ból psychiczny. Tak bolało mnie jak widziałam się rano w lusterku i jak czytałam czy słuchałam dowcipy medialne na ten temat . Jestem CZŁOWIEKIEM . Do kompletu doszły ręce pana profesora Rudnickiego , który przeprowadził operacje pomagając tym mojej wątrobie . Jestem szczęśliwa a to daje mi energię by dźwigać problemy i iść do przodu. Nie tylko moje problemy. #ewaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)Sie 18, 2019 o 11:51 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (251)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 251
Odpowiedz
2 8
zgłoś
gość 19.08.2019 10:53
hola:)
Odpowiedz
256 17
zgłoś
Gość 19.08.2019 10:53
Nieważne jak wygląda, ważne jakim jest człowiekiem
Odpowiedz
229 11
zgłoś
Gość 19.08.2019 10:53
Dobra z niej osoba
Odpowiedz
227 20
zgłoś
Gość 19.08.2019 10:53
Minge to bardzo fajna babeczka
Odpowiedz
199 9
zgłoś
Gość 19.08.2019 10:54
Ona jest dobrym człowiekiem
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 251