Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Minge walczy ze skutkami choroby. "Efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku"

131
Podziel się

Gwiazda podzieliła się zdjęciem, na którym widać, jak prezentowało się jej uzębienie 15 lat temu - przed leczeniem onkologicznym.

Ewa Minge walczy ze skutkami choroby. "Efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku"
bCxvvSqJ

Ewa Minge jest jedną z niewielu polskich projektantek, która została doceniona na arenie międzynarodowej. Niestety, w ostatnich latach niektórych bardziej absorbuje wygląd gwiazdy, niż jej dokonania zawodowe. Choć Minge wielokrotnie tłumaczyła, że jej rysy twarzy to efekt zmagania się z chorobą, wciąż gro osób zarzuca jej, że przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

Nikt na własne życzenie nie robi z siebie potwora! - zaznaczyła. Zmiany na mojej twarzy nie są wynikiem operacji plastycznych, tylko wrodzonego niedorozwoju wątroby. Żyję z tym od urodzenia. l Zdiagnozowano u mnie białaczkę. Mój obecny wygląd to również konsekwencja ówczesnego leczenia onkologicznegomówiła w ostatniej rozmowie z Faktem.

bCxvvSqL

Projektantka została ciężko doświadczona przez los. Przypomnijmy, że w 2015 roku opowiedziała o tym, jak walczyła z nowotworem piersi przez blisko 5 lat. Przez cały ten czas nie mówiła o swojej chorobie i starła się normalnie pracować. Teraz z pomocą specjalistów stara się odbudować to, co zniszczyła choroba. Gwiazda napisała na Instagramie, że właśnie odzyskała piękny uśmiech, którym mogła się pochwalić przed leczeniem onkologicznym.

Kochani, dziękuje za mnóstwo ciepłych słów odnośnie mojej metamorfozy. Zanim dotrę do portu czeka mnie jeszcze długa droga, ale już faktycznie efekty zmian i bardziej ludzkiego wyglądu widać w moim lusterku i Waszych komentarzach. Nie jest to prawdą, że wygląd powinien być nam obojętny. Nic co budzi nasz dyskomfort, złe samopoczucie, nie powinno być nam obojętne - napisała Ewa Minge. Od lat walczę ze skutkami mojej choroby, leczenia i innymi sytuacjami, w których moja głupota, niewiedza, dorzuciły do kompletu swoje 3 grosze. Znacie kogoś, kto nie przeżywa utraty pięknego uśmiechu? Komu jest obojętne, że rano budzi się z twarzą jakby świeżo opuścił ul? Ja nie znam - dodała.

Minge postanowiła podziękować stomatologom, którzy przez ostatnie kilka miesięcy pracowali nad jej uzębieniem.

Szczęśliwie na mojej drodze los postawił ludzi wyjątkowych, kompetentnych i w mojej ocenie cudotwórców. @drkuprys i @ulaleonczak przywracają mi uśmiech, który czas, choroba, leczenie zniszczyły. Wrzucam zdjęcie na dowód, jaki miałam 15 lat temu. Kto leczył się onkologicznie zna problem. Dzisiaj kończymy prawie kilkumiesięczną pracę nad moimi zębami. Do zespołu szczęścia, jak nazywam moich lekarzy, dołączyła piękna, piekielnie zdolna @drplatkowska - dermatolog z prawdziwego zdarzenia i serią przeróżnych zabiegów oraz leczeniem dermatologicznym przywraca mi twarz.(…) Wytłumaczyła, jak poważne spustoszenie robi moja wątroba i że poza bólem fizycznym odpowiada za moj ból psychiczny. Tak, bolało mnie, jak widziałam się rano w lusterku i jak czytałam czy słuchałam dowcipy medialne na ten temat._

bCxvvSqR

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie projektantka prezentuje się bardzo dobrze. Myślicie, że hejterzy w końcu dadzą jej spokój?

_

bCxvvSqS

_

bCxvvSrm
KOMENTARZE
(131)
Gość
9 miesięcy temu
Nieważne jak wygląda, ważne jakim jest człowiekiem
Gość
9 miesięcy temu
Dobra z niej osoba
Gość44
9 miesięcy temu
Dlaczego nie można dodawać komentarzy na temat wypadku na jeziorze Kisajno?
bCxvvSrn
Gość44
9 miesięcy temu
Dlaczego nie można dodawać komentarzy na temat wypadku na jeziorze Kisajno?
Gość
9 miesięcy temu
Minge to bardzo fajna babeczka
Najnowsze komentarze (131)
Gość
9 miesięcy temu
To jakieś nieporozumienie tak się wywnętrzać. Jak ktoś chce to się może cały przerobić i innym nic do tego.
Gość
9 miesięcy temu
Do gość44. Zależy ci na pisaniu komentarza że względu na słowa otuchy czy hejtu. Sam sobie odpowiedz dlaczego jest blokada. To wielkie nieszczęście dla rodziny i dowalanie im przez sfrustrowanych ludzi jest karygodne. Pozdrawiam
gość
9 miesięcy temu
na wszystkich portalach komentowanie Kisajna jest zablokowane...
mija
9 miesięcy temu
.....Niby efekt choroby....Pani Minge wpompowała w swoja twarz tyle wypełniaczy ,że juz więcej sie nie dało.Teraz powoli je rozpuszcza ,bo juz chyba sama zaczeła dostrzegac, swój karykaturalny wygląd.I te nowe zęby,tak modne teraz króliczki ....Pewnie przygotowuje sie do operacji plastycznęj.......Tylko po co robić ludziom wodę z mózgu? Niektórzy, niestety,myślą.
gość
9 miesięcy temu
nigdy nie była potworem,są nim ludzie podli którzy tak mówią
Piko
9 miesięcy temu
Na zdjęciu z krótkimi włosami wygląda super, nie wiem o co tu chodzi
JOTEM
9 miesięcy temu
Lubie js. Fajna babka. Dobry czlowiek. Madra i piekna kobieta
Gość
9 miesięcy temu
Pani Ewo. Gratuluje wytrwalosci i zycze szybkiego powrotu do zdrowotnej stabilizacj Pani zawod to moje byle marzenia w ktorym jest Pani The best.
bCxvvSrf
Lenna
9 miesięcy temu
Nawet jeśli twarz pani Minge zmienia się w wyniku choroby, to dla mnie i tak jest piękna. Jest po prostu oryginalna. Zresztą, czy o to chodzi? Ona jest piękna dobrocią i miłością jaka od niej bije. Nie znam jej osobiście ale znam się na ludziach. To jest normalny, dobry i przyzwoity człowiek i wszelkie glupie uwagi na temat jej urody są nie na miejscu. Życzę jej radości, miłości i spokoju..
gość
9 miesięcy temu
Mądra Kobieta! Wszystkiego najlepszego!
Gość
9 miesięcy temu
No jasne choroba..a kocie oczy po operacji plastycznej ..i po co tu klamac.Zrobienie operacji plastycznej w naszych czasach to nic takiego.Wazne tylko czy jest jest zrobiona umiejetnie.
Gość
9 miesięcy temu
Wypadku Staraka nie można komentować, bo znaleziona kobieta była całkiem naga
Gość
9 miesięcy temu
Nigdy w nic takiego nie uwierzę !!!!
Gość
9 miesięcy temu
Szulimowa tańczyła na stole ,a on z młodszą oglądał gwiazdy .
...
Następna strona
bCxvvSrH