Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja RUTKOWSKI tłumaczy, dlaczego jej nazwisko nie odmienia się przez przypadki: "Brzmi bardziej ŚWIATOWO"

542
Podziel się

W "Dzień Dobry TVN" świeżo upieczeni małżonkowie opowiedzieli o hucznym weselu i zdradzili swoją receptę na udany związek.

Maja RUTKOWSKI tłumaczy, dlaczego jej nazwisko nie odmienia się przez przypadki: "Brzmi bardziej ŚWIATOWO"
bCxmFFGt

W minioną sobotę po ośmiu latach wspólnego życia Maja Plich i Krzysztof Rutkowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Przygotowania do ślubu trwały od wielu miesięcy. Huczne wesele na 200 osób odbyło się w pałacu w Rozalinie, a motywem przewodnim był "zaczarowany ogród". Tysiące świec, kwiatów i sztuczne motyle miały przenieść państwa młodych i ich gości do bajkowego świata. Maja tego dnia postanowiła olśnić wszystkich aż pięcioma różnymi sukniami, które szyto dla niej ręcznie.

bCxmFFGv

We wtorek świeżo upieczeni małżonkowie pojawili się w Dzień Dobry TVN. Maja wystąpiła już pod nowym nazwiskiem "Rutkowski" i wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taką formę nazwiska.

Bardziej światowo. Ta forma Rutkowski bardziej mi się podobała - powiedziała.

Krzysztof widzi w takim zabiegu również potencjał... marketingowy.

Dla Mai jest lepiej, bo ma brand na sobie - Rutkowski Patrol. Nie musi pisać Maja Patrol - wyjaśnił detektyw bez licencji.

bCxmFFGB

Maja odniosła się też do tematu ślubnych kreacji i ujawniła, że przy przebieraniu się pomagał jej sztab asystentów.

Chciało mi się! Te suknie są tak różnorodne i piękne, że nie mogłam zdecydować się na jedną i dlatego założyłam aż pięć. Miałam zespół ludzi, pomagali mi i nie było problemu z przebieraniem się. Zdecydowanie to był ślub i przyjęcie moich marzeń z mężczyzną mojego życia. Czarodziejski ogród, wszędzie też na sali w dekoracji były motyle - rozmarzyła się.

A ja miałem koronę ze złota i nie założyłem jej - wtrącił Rutkowski.

Krzysztof dodał, że dla mężczyzn ślub nie jest tak istotny, jak dla kobiet.

bCxmFFGC

Dla nas znaczenie ma kobieta, życie. Niemniej jednak montujemy w nasz związek trzeci podmiot - urząd, który w tym momencie w jakiś sposób może nas nadzorować - powiedział.

Rutkowscy nie chcieli ujawnić, ile ostatecznie zapłacili za ślub i wesele. Spekulowano, że mógł to być nawet milion złotych.

W tym momencie nie jest istotne, ile to kosztowało. Nawet gdyby kosztowało dwa miliony, to i tak nie miało dla mnie znaczenia. Ja w ogóle nie wchodziłem w tak zwaną płaszczyznę organizacyjną tego przedsięwzięcia, ponieważ nie miałem na to czasu. To nie był dla nas problem taki wydatek - pochwalił się.

W rozmowie pojawił się też wątek kryzysów, przez jakie swego czasu przechodziła para. Rutkowscy zdradzili, że receptą na udany związek jest wzajemne wsparcie i rozmowa.

bCxmFFGD

Wydaje mi się, że życie powinno polegać przede wszystkim na tym, że musimy być ze sobą i powinno być zrozumienie. Ślub zobowiązuje. I amen! I koniec! - podkreślił detektyw.

Myślicie, że słynący ze słabości do kobiet Krzysztof odnajdzie się w statecznym, małżeńskim życiu?

bCxmFFGE
bCxmFFGW
KOMENTARZE
(542)
gość
9 miesięcy temu
Bardziej światowo? Chyba małomiasteczkowo i zalatuje kompleksami :)
jakaś taka
9 miesięcy temu
jeśli nie był to tak duży wydatek to proponuję niewielkie pieniądze zainwestować w nową fryzurę panie Krzysztofie oraz ZĘBY!
Gość
9 miesięcy temu
Mężczyźni kochają kelnerki😌
bCxmFFGX
Kop
9 miesięcy temu
Powinna sobie jeszcze dodać Krzysztof.....by była Mają Krzysztof Rutkowski.....haha
gość
9 miesięcy temu
Swiatowo... taka wieś w małopolsce
Najnowsze komentarze (542)
gość
9 miesięcy temu
Wlosy lonowe robia dzis furore👍
Gość
9 miesięcy temu
A FUUUUU
Fasolka
9 miesięcy temu
Ale ta kobieta jest straszna tak sztuczna że aż patrzeć nie można
Gość
9 miesięcy temu
Padłam 😂🤣😂🤣😂
Gość
9 miesięcy temu
Co on na na głowie?Takie coś widziałam na drzewie...
Gość
9 miesięcy temu
I wszystko jasne..
Mima
9 miesięcy temu
Z gramatycznego punku widzenia to niepoprawne, ale kto bogatemu zabroni. Życzę, aby instytucja małżeństwa po raz kolejny nie została wkrótce zszargana! Długiego stażu i prawdziwej miłości!
Gość
9 miesięcy temu
Ładna kobita ze starym dziadkiem...
bCxmFFGP
Gość ona
9 miesięcy temu
Ludzie zejdzcie na ziemię nic dziwnego nie ma w tym ze chce byc Rutkowski A nie Rutkowska . W Niemczech nazwisk tez się nie odmienia i kobiety nazywają się np.Rutkowski.Kalinowski .Malinowski itp oni się dziwią ze my mamy odmianę i piszemy Rutkowska .Kalinowska gdy wyrobisz u nich niemieckie papiery przeróbka cie automatycznie na Rutkowski.
Gość
9 miesięcy temu
Jaja jak berety 😂😂😂😂😂😂
gość
9 miesięcy temu
Ona się deklinuje.
Gość
9 miesięcy temu
Polskie nazwisko nie odmienia się jeżeli kończy się na literę Y
gość
9 miesięcy temu
Proponuję zajrzeć do słownika lub poradni językowej, wówczas dowie się Pani, iż nazwisko to jest odmienne - podobnie jak większość nazwisk.
Gość
9 miesięcy temu
Dlaczego dama ma mieć na nazwisko Rutkowski? A to dlatego że poprzednia żona ma Rutkowska więc nie będą ich mylić. Światowe brzmienie nie ma nic do rzeczy.
...
Następna strona
bCxmFFHr