Wtorek 20.08.2019 13:25

Maja RUTKOWSKI tłumaczy, dlaczego jej nazwisko nie odmienia się przez przypadki: "Brzmi bardziej ŚWIATOWO"

Maja Plich Krzysztof Rutkowski Maja Rutkowski

Maja RUTKOWSKI tłumaczy, dlaczego jej nazwisko nie odmienia się przez przypadki: "Brzmi bardziej ŚWIATOWO"

W minioną sobotę po ośmiu latach wspólnego życia Maja Plich i Krzysztof Rutkowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Przygotowania do ślubu trwały od wielu miesięcy. Huczne wesele na 200 osób odbyło się w pałacu w Rozalinie, a motywem przewodnim był "zaczarowany ogród". Tysiące świec, kwiatów i sztuczne motyle miały przenieść państwa młodych i ich gości do bajkowego świata. Maja tego dnia postanowiła olśnić wszystkich aż pięcioma różnymi sukniami, które szyto dla niej ręcznie.

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Maja Rutkowski miała aż PIĘĆ sukien ślubnych! "Szyto je ręcznie przez kilka miesięcy" (ZDJĘCIA)

We wtorek świeżo upieczeni małżonkowie pojawili się w Dzień Dobry TVN. Maja wystąpiła już pod nowym nazwiskiem "Rutkowski" i wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taką formę nazwiska.

Bardziej światowo. Ta forma Rutkowski bardziej mi się podobała - powiedziała.

Krzysztof widzi w takim zabiegu również potencjał... marketingowy.

Dla Mai jest lepiej, bo ma brand na sobie - Rutkowski Patrol. Nie musi pisać Maja Patrol - wyjaśnił detektyw bez licencji.

Maja odniosła się też do tematu ślubnych kreacji i ujawniła, że przy przebieraniu się pomagał jej sztab asystentów.

Chciało mi się! Te suknie są tak różnorodne i piękne, że nie mogłam zdecydować się na jedną i dlatego założyłam aż pięć. Miałam zespół ludzi, pomagali mi i nie było problemu z przebieraniem się. Zdecydowanie to był ślub i przyjęcie moich marzeń z mężczyzną mojego życia. Czarodziejski ogród, wszędzie też na sali w dekoracji były motyle - rozmarzyła się.

A ja miałem koronę ze złota i nie założyłem jej - wtrącił Rutkowski.

Krzysztof dodał, że dla mężczyzn ślub nie jest tak istotny, jak dla kobiet.

Dla nas znaczenie ma kobieta, życie. Niemniej jednak montujemy w nasz związek trzeci podmiot - urząd, który w tym momencie w jakiś sposób może nas nadzorować - powiedział.

Rutkowscy nie chcieli ujawnić, ile ostatecznie zapłacili za ślub i wesele. Spekulowano, że mógł to być nawet milion złotych.

W tym momencie nie jest istotne, ile to kosztowało. Nawet gdyby kosztowało dwa miliony, to i tak nie miało dla mnie znaczenia. Ja w ogóle nie wchodziłem w tak zwaną płaszczyznę organizacyjną tego przedsięwzięcia, ponieważ nie miałem na to czasu. To nie był dla nas problem taki wydatek - pochwalił się.

W rozmowie pojawił się też wątek kryzysów, przez jakie swego czasu przechodziła para. Rutkowscy zdradzili, że receptą na udany związek jest wzajemne wsparcie i rozmowa.

Wydaje mi się, że życie powinno polegać przede wszystkim na tym, że musimy być ze sobą i powinno być zrozumienie. Ślub zobowiązuje. I amen! I koniec! - podkreślił detektyw.

Myślicie, że słynący ze słabości do kobiet Krzysztof odnajdzie się w statecznym, małżeńskim życiu?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (728)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 728
Odpowiedz
31 118
zgłoś
Gość 20.08.2019 13:25
Piękna kobieta!
Odpowiedz
58 5
zgłoś
gość 20.08.2019 13:26
hahahaha
Odpowiedz
416 33
zgłoś
Gość 20.08.2019 13:26
Pilch się dobrze kojarzy, z dobrym pisarzem.
Odpowiedz
1005 34
zgłoś
gość 20.08.2019 13:26
Bardziej światowo? Chyba małomiasteczkowo i zalatuje kompleksami :)
Odpowiedz
395 17
zgłoś
gość 20.08.2019 13:26
on jest okropny
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 728