Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prywatna korespondencja księcia Harry'ego TRAFIŁA DO SIECI! Rozmawiał z przyjacielem o... bieliźnie

70
Podziel się

Treść listu księcia do wieloletniego przyjaciela może zaskakiwać. Królowa raczej nie będzie zadowolona...

Prywatna korespondencja księcia Harry'ego TRAFIŁA DO SIECI! Rozmawiał z przyjacielem o... bieliźnie
bCIJtWZN

Meghan Markle i książę Harry to od jakiegoś czasu ulubieńcy brytyjskiej prasy. Najwięcej uwagi tabloidy poświęcają oczywiście kolejnym wpadkom księżnej Meghan, która ma na swoim koncie pokaźną liczbę przewinień. Książę Harry też niejednokrotnie wpadał już w kłopoty. W ostatnim czasie nie brakowało m.in. doniesień o tym, że małżeństwo z Meghan mocno na niego wpłynęło.

Tym razem, dla odmiany, bohaterem kolejnego skandalu stał się właśnie książę Harry. Mąż Meghan Markle od zawsze uchodził za największego buntownika w rodzinie królewskiej, jednak zdawało się, że w ostatnich latach wyraźnie wydoroślał i nabrał ogłady. Niestety wygląda na to, że pewne rzeczy po prostu się nie zmieniają, a książę Harry nieświadomie kolejny raz dał popis swoich możliwości.

bCIJtWZP

Do sieci trafiła właśnie treść listu, który książę Harry niedawno wysłał do swojego wieloletniego przyjaciela, Dylana Alcotta. W liście opublikowanym przez sportowca na Instagramie książę pogratulował mu zwycięstwa w tegorocznym Wimbledonie oraz podziękował za odwagę, by publicznie opowiadać o swojej niepełnosprawności. W opinii księcia Harry'ego sportowiec zmienił dzięki temu punkt widzenia wielu osób.

Nie to jednak stało się przedmiotem medialnej debaty, bowiem na koniec listu książę Harry dał wyraz swojemu specyficznemu poczuciu humoru. Książę Sussex wspomniał tam o plażowych slipach, które dostał jakiś czas temu od załogi Invictus Games. Harry był ciekaw, czy Alcott założył swoje podczas wielkiego otwarcia. On sam, jak twierdzi w liście, użył swoich podczas ostatnich upałów w Wielkiej Brytanii.

Zastanawiałem się, czy założyłeś już swoje slipy z Invictus Games podczas wielkiego otwarcia? Ja użyłem swoich podczas ostatniej fali upałów w Wielkiej Brytanii - zakończył swój list książę Harry.

Część komentujących doceniła poczucie humoru księcia, jednak nie brakowało głosów, że takie zachowanie nie przystoi członkowi rodziny królewskiej. Nie wspominając o tym, że korzystał wtedy z królewskiej papeterii pochodzącej z Pałacu Kensington... Jedno jest pewne - królowa Elżbieta II raczej nie pochwali jego postępowania.

bCIJtWZV

Doceniacie poczucie humoru księcia Harry'ego?

bCIJtWZW
bCIJtXaq
KOMENTARZE
(70)
gość
11 miesięcy temu
A co ze Starakiem?? Naćpany wypadł z Łodzi!!! Bogaci myślą ze wszystko im wolno!!!! Pudel jesteś jak PIS!!!!! Cenzura!!!!!!
Gość
11 miesięcy temu
Przypominamy, że obowiązuje ZAKAZ KOMENTOWANIA wypadku na Mazurach, w szczególności rozpowszechniania nieautoryzowanych informacji, wpisów naruszających dobre imię i obyczaje. Osoby naruszające zakaz komentarzami w innych tematach będą niezwłocznie bIokowane na okres 30 dni.
Gość
11 miesięcy temu
News miesiąca.
bCIJtXar
Gość
11 miesięcy temu
W sprawie Staraka wiele karier powinno się zakończyć. Na Mazurach bywało wielu aktorów i artystów którzy balowali bez hamulców, wiedząc ze starak ma problemy. Traktowali go jak kurę znosząca złote jaja.Biedny bogaty facet, króremu nikt nie podał ręki
Gość
11 miesięcy temu
A jak pojawily sie komentarze, ze Starak z jakas panną sie zabawia to wielcy obrony, ze to z siosta byl na łodzi. Naiwni ludzie
Najnowsze komentarze (70)
Gość
11 miesięcy temu
Oddajcie mi straconą minutę życia. Ale dno artykuł.
Gość
11 miesięcy temu
Ciekawe ile na mazurach maja takich lodek i kelnerek. Czar jednej nocy...
gość
11 miesięcy temu
dwa chłopki roztropki to dała koronie brytyjskiej gapowata Diana.
Gość
11 miesięcy temu
W D mam straka staraka sraka
Gość
11 miesięcy temu
Ksiaze tez czlowiek dajcie spokuj , gorsze zeczy sie dzieja lasy wycinaja plastik i smieci wala wszedzie i w oceanach morzach , ksieza maja dzieci a inni wycinaja lasy i zabijaja dla sportu chronione zwierzęta moze ktos tym sie zaibteresuje , jak w cyrkach zwierzeta krzywdzą!
Fox
11 miesięcy temu
Amazonia płonie!!!!!
Gość
11 miesięcy temu
Hehe to najlepszy gosc z calej tej bandy królewskiej
gość
11 miesięcy temu
No skandal faktycznie :D
bCIJtXaj
gość
11 miesięcy temu
A ja się pytam, czy jak biedny się utopił, to czy też tylu żołnierzy go szukało??
gość
11 miesięcy temu
Problemy godne książęcej głowy. Kto bogatemu zabroni?
Gość
11 miesięcy temu
Kim jest kobieta, która spędziła z nim noc na łódce? Skoro łódka nie zatonęła i był w niej działający telefon, dlaczego ta kobieta nie wróciła na łódkę, żeby wezwać pomoc, tylko popłynęła do brzegu i się ukryła? Dlaczego chciał z nią zostać sam bez ochroniarzy? Co się na tej łódce wydarzyło, że ta kobieta uciekła?
Gość
11 miesięcy temu
Nie przystoi to czytać cudzej korespondencji...
Gość
11 miesięcy temu
A co ze śmiercią na Mazurach? To nie logiczne co się stało!!!
Gość
11 miesięcy temu
Serio? Jak bardzo trzeba nie mieć życia żeby się interesować majtkami Harrego?
...
Następna strona
bCIJtXaL