Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beata Szydło na konwencji PiS uspokaja: "BROSZKA SIĘ ODNALAZŁA, jest tutaj. Kiedy oni szukają broszki, my realizujemy program dla Polski"

202
Podziel się

W Lublinie przemawiał również Jarosław Kaczyński, który jasno określił, z kogo składa się polska rodzina: "Jeden mężczyzna i jedna kobieta w stałym związku i ich dzieci".

Beata Szydło na konwencji PiS uspokaja: "BROSZKA SIĘ ODNALAZŁA, jest tutaj. Kiedy oni szukają broszki, my realizujemy program dla Polski"
bCzrbLoB

W związku z tym, że już 13 października Polacy po raz kolejny wybiorą się do urn, partie polityczne od kilku miesięcy prześcigają się w przekonaniu do siebie, jak największej liczby wyborców. W tym celu organizowane są m.in. konwencje. W sobotę w Lublinie miała miejsce jedna z nich, na której pojawiły się i przemawiały najważniejsze postaci Prawa i Sprawiedliwości. Nie mogło zabraknąć też Jarosława Kaczyńskiego. Podczas wydarzenia prezes PiS pochylił się nad tematem polskiej rodziny, wskazując jasno, że składa się ona z kobiety, mężczyzny i ich dzieci:

Fundamentalną wartością jest rodzina. Dla ciągłości pokoleń, dla trwałości większych wspólnot. Ale rodziny widzimy tak, jak tutaj: jeden mężczyzna i jedna kobieta w stałym związku i ich dzieci - mówił. Taki model rodziny ma dziś wielu przeciwników. Rodzina jest atakowana. Oczywiście między kobietami a mężczyznami musi być pełna równość. Ale w większości przypadków ludzie rodzą się kobietami i mężczyznami i niech tak zostanie. Tak ma w Polsce zostać - grzmiał z mównicy lider PiS.

Następnie przeszedł do równie drażliwego tematu religii:

bCzrbLoD

Chrześcijaństwo jest częścią naszej tożsamości narodowej. Kościół był i jest głosicielem jedynego i powszechnie znanego w Polsce systemu wartości. Poza nim mamy tylko nihilizm. Kościół jest ważny dla Polaków, niezależnie od tego, czy ktoś jest wierzący, czy nie - mogliśmy usłyszeć z ust Kaczyńskiego.

70-latek nie omieszkał skrytykować swoich poprzedników:

Państwo zanikało, bo państwa ta władza nie lubiła. Z cechami Donalda Tuska - ta władza to była po prostu zabawa we władzę. Cygara i "haratanie w gałę". Oni kompletnie nie potrafili rządzić. Tamtemu systemowi towarzyszył szereg gigantycznych afer. Tusk mówił, że pan Chlebowski zostanie odwołany, bo nie da rady podczas konfrontacji z dziennikarzami. Czyli jakby dał sobie radę to, by nie został odwołany? - mówił Kaczyński o rządach Tuska. Tamta władza była zaprzeczeniem władzy pro publico bono, my jesteśmy realizatorami tej zasady.

bCzrbLoJ

Głos postanowiła zabrać również była premier, którą swoje przemówienie rozpoczęła od tematu… broszki. W piątek Internet zalała fala memów z polityk w roli głównej. Wszystko za sprawą jej nietypowej stylizacji. Ostatnimi fotografiami europosłanka udowodniła, że zdarza jej się porzucać charakterystyczne garsonki z broszkami na rzecz rockowych stylizacji.

Mam dobrą wiadomość dla tych, którzy ciągle szukają. Broszka się odnalazła, jest tutaj. Dzisiaj najpiękniejsza z możliwych - biało-czerwona - zaczęła Szydło. Kiedy oni szukają broszki, my realizujemy program dla Polski, dzięki któremu Polska się rozwija a rodzinom żyje się lepiej. Dzięki któremu Polacy czują się bezpieczniej - dodała.

bCzrbLoK
bCzrbLoL
bCzrbLpe
KOMENTARZE
(202)
gość
9 miesięcy temu
A to gdzie jego kobieta i dzieci? Stary hipokryta.
gość
9 miesięcy temu
My - oni. Kiedy to się skończy????
Gość
9 miesięcy temu
Ostatnie zdjęcie: Hit! 😂
bCzrbLpf
Gość
9 miesięcy temu
Jestem 27-letnią kobietą bez dzieci i męża. Tak czułam, że PiS ma mnie głęboko w poważaniu
Gość
9 miesięcy temu
A martusia już ogarnela czyje które dziecko?
Najnowsze komentarze (202)
Gość
9 miesięcy temu
Jeszcze tak głupiej koalicji świat nie oglądał w historii...PiS ma dużo szczęścia. Nie muszą się wysilać specjalnie nawet.
Gość
9 miesięcy temu
PiS goro głosuje na nich
gość
9 miesięcy temu
Jego bratanica to przyklad na wlasnie taka rodzine :)
gość
9 miesięcy temu
wiesz o tym Szydło , że wielu , wielu obywateli nie może patrzeć nawet w twoją stronę ! te twoje pokrzykiwania , służalczość , bezczelność w wypowiedziach tym sobie zapracowałaś.
gość
9 miesięcy temu
...powiedział człowiek który żyje z kotem
gość
9 miesięcy temu
ile rodzin miała jego bratanica ? a może jeszcze ma kto to policzy! o****a na 100%
Gość
9 miesięcy temu
Nie panie prezesie.Moja rodzina jest taka sama jak pana.Nie chce 2 polowy i bachorkow ani swich ani adoptowanych.Chce 500+ na swoje rodzine tj kotki i pieski.
gość
9 miesięcy temu
Kiedy zaczna myslec o POlsce i Polakach , o szkołach ,sluzbie zdrowia itd. A nie tylko walka żeby wygrac wybory i robic co się chce.
bCzrbLoX
Gość
9 miesięcy temu
Biedny Kaczyński.. Nie dziwię mu się że musi poczytać choćby atlas kotów.. gdy gadają Ci z PO i spółki musi być mega nudno. He he ostatnie zdj z kotem to hit!!!
Gość
9 miesięcy temu
Polityka bardzo dobry film
gurol
9 miesięcy temu
brawo PIS brawo my jego wyborcy hej
gość
9 miesięcy temu
W takim razie jego bratanica to co przecież jeden mężczyzna jedna kobieta w trwałym związku a tu proszę jedna kobieta a mężczyzn wielu
Gość
9 miesięcy temu
Jak zwykle jchanie na Tuska, bo pewnien poziom elektoratu reaguje na to nazwisko tak, jak kiedyś na Balcerowicza. Ponadto kawaler nam o rodzinie prawi, a u niego samego - rodzina patchworkowa, jakich mało. Jak ktoś chce mieć 3 śluby i każde dziecko z innym, czas najwyższy, by państwo się nie wtracało. 21 wiek zawitał w progi chat. Nie wybierajmy opcji, w której Państwo tak bardzo chce ingerować w to, kim.jestesmy i jak żyjemy.
Gość
9 miesięcy temu
Zenada
...
Następna strona
bCzrbLpz