Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Kim jest Grzegorz Sobieszek?

57
Podziel się

Para zaręczyła się w sierpniu 2018 roku, a miesiąc później na świat przyszła ich córka, Helena. Co wiemy o byłym partnerze Olgi Frycz?

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Kim jest Grzegorz Sobieszek?
bCPaUnaZ

Olga Frycz ogłosiła w mediach społecznościowych, że jej związek z Grzegorzem Sobieszkiem dobiegł końca. Para niestety nie była w stanie przezwyciężyć kryzysu, który doprowadził do zakończenia ich relacji. Aktorka podkreśliła jednak, że oboje próbowali ratować swój związek, co nie przyniosło rezultatów. Ostatecznie postanowili rozejść się w przyjaźni, a ich wspólnym celem wciąż jest dobro ich córki Heleny.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek poznali się kilka lat temu w klubie sportowym, w którym aktorka rozpoczęła treningi boksu. Ich relacja nie była jednak miłością od pierwszego wejrzenia, o czym wspominał partner aktorki jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Pani. Przyznał też, że najbardziej ujęła go osobowość Frycz, która od pierwszego dnia była spontaniczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta.

bCPaUnbb

Olga ujęła mnie tym, że starała się o naszą relację. Nasz związek nie zrodził się z miłości od pierwszego wejrzenia. Byłem ostrożny, wyważony, może nawet zbyt chłodny. Zdecydowały moje przeżycia z przeszłości. Olga zachowywała się spontanicznie, była radosna, otwarta i autentyczna. Poczułem pierwszy raz od dawna, że jestem dla kogoś na tyle ważny, żeby się starać - mówił wtedy Grzegorz Sobieszek.

W dalszej części rozmowy były partner Olgi Frycz przyznał, że wyjątkowo cenił w niej wrażliwość. Podobno wyjątkowo urzekło go to, że aktorka ma dobre serce i stara się podchodzić z empatią do innych ludzi.

Wcześniej nie spotykałem takich kobiet. W moim środowisku dziewczyny zwykle uważały, że zajmowanie się domem nie przystoi kobietom w XXI wieku. Jak Olga zaproponowała, że zrobi mi śniadanie, to mało z łóżka nie spadłem. (...) Ma dobre serce. To kluczowe, bo chyba nie umiałbym pokochać kogoś, kto nie ma w sobie wrażliwości - powiedział.

Wiele osób może sobie dziś zadawać pytanie - kim jest Grzegorz Sobieszek? Oprócz medialnej łatki "byłego partnera Olgi Frycz", Sobieszek jest psychopedagogiem, a także byłym zawodnikiem i trenerem sztuk walki. Przez lata współpracował z wieloma fundacjami zajmującymi się pracą z trudną młodzieżą. Prowadzi również sieć klubów Academia Gorila.

bCPaUnbh

Dziś wiadomo już, że jego relacja z Olgą Frycz niestety nie przetrwała. Zgodnie z treścią oświadczenia, para rozstała się jednak w przyjaźni.

bCPaUnbi
bCPaUnbC
KOMENTARZE
(57)
Ewa
11 miesięcy temu
Jeśli prawdą jest, że dziewczyna porzuciła aktorstwo, życie zawodowe, bo myślała, że wyżyje rodziną, to jest mi jej szkoda. Teraz będziemy świadkami rozpaczliwego powrotu do show biznesu.
Gość
11 miesięcy temu
Jej bardziej zależało, to widać. :/ nie można się starać dla faceta, nie powinna mu robić śniadania do łóżka!!!
Gość
11 miesięcy temu
Mam wrażenie ze dziewczyna się wiecznie starała ale sama liny nie pociągnie,
bCPaUnbD
gość
11 miesięcy temu
Zawsze tak jest jak kobiecie bardziej zależy
Gość
11 miesięcy temu
Psychopedagog a nie chciał być mężem i tatą dobre sobie...
Najnowsze komentarze (57)
Gość
11 miesięcy temu
Olga nie miala dobrego ojca i niestety moze wybierac takich facetow
gość
11 miesięcy temu
Słabi ludzie. Szkoda ich. Nie potrafią naprawić, wolą wyrzucić
Gość
11 miesięcy temu
ja też mam mnostwo zdjec z produktami sponsorów mimo chodem w kadrze.
Gość
11 miesięcy temu
Ja jestem w zwiazku 23 lata.no roznie jest ale już balam sie wejść w nowy związek i potem być odtracona..
bnhjhggmh
11 miesięcy temu
facet jest pro-homo. U mnie nie mialby sznas z taka ksozulka.. Precz z pedlaizacja
Edek
11 miesięcy temu
Lans Pana z okropną brodą. Pani Olga jak większość gwiazd ponosi to ryzyko przy kontaktach towarzyskich, że zwykłasy lansują sb przy okazji znajomości lub znajomość jest jedynym powodem żeby się pokazać światu, wejść w inny próg podatkowy 😉 miłość osób publicznych jest dlatego narażona na rozstania. Szukanie wsparcia w kolejnych ramionach przyjdzie szybko i tu znów ryzyko lansera. Dlatego nie szukajcie panie partnerów w tych miejscach jak dotychczas. Zapytałem kiedyś dziadka gdzie poznać dobra żonę gdzie ja znaleźć odpowiedział w bibliotece! Śmiałem się wyobrażałem sobie mola książkowego, ale z perspektywy czasu coś w tym jest. Wartość osobowa to nie opakowanie i udawany luz.
Gość
11 miesięcy temu
Widać nie należy robić śniadań 😡
Gość
11 miesięcy temu
Szkoda. Czemu?
bCPaUnbv
gość
11 miesięcy temu
To bardzo miła aktorka.Taka normalna a ten trener nie wygląda na miłego
gość
11 miesięcy temu
swiat upadl na glowe ze kobiety zabiegaja o grubego, lysego konkubenta
gość
11 miesięcy temu
urodzila dziecko, nadskakiwala mu a on jej sie nawet nie oswiadczyl- kobieto miej godnosc!
gość
11 miesięcy temu
No i mamy kolejną samotną mamuśkę.
gość
11 miesięcy temu
czyli wolal taka co mu sniadania nie zrobi
gość
11 miesięcy temu
Widać było ,że ona sie bardzo stara a on ma wszystko gdzieś
...
Następna strona
bCPaUnbX