Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Kim jest Grzegorz Sobieszek?

57
Podziel się

Para zaręczyła się w sierpniu 2018 roku, a miesiąc później na świat przyszła ich córka, Helena. Co wiemy o byłym partnerze Olgi Frycz?

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Kim jest Grzegorz Sobieszek?
bCyItOeZ

Olga Frycz ogłosiła w mediach społecznościowych, że jej związek z Grzegorzem Sobieszkiem dobiegł końca. Para niestety nie była w stanie przezwyciężyć kryzysu, który doprowadził do zakończenia ich relacji. Aktorka podkreśliła jednak, że oboje próbowali ratować swój związek, co nie przyniosło rezultatów. Ostatecznie postanowili rozejść się w przyjaźni, a ich wspólnym celem wciąż jest dobro ich córki Heleny.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek poznali się kilka lat temu w klubie sportowym, w którym aktorka rozpoczęła treningi boksu. Ich relacja nie była jednak miłością od pierwszego wejrzenia, o czym wspominał partner aktorki jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Pani. Przyznał też, że najbardziej ujęła go osobowość Frycz, która od pierwszego dnia była spontaniczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta.

bCyItOfb

Olga ujęła mnie tym, że starała się o naszą relację. Nasz związek nie zrodził się z miłości od pierwszego wejrzenia. Byłem ostrożny, wyważony, może nawet zbyt chłodny. Zdecydowały moje przeżycia z przeszłości. Olga zachowywała się spontanicznie, była radosna, otwarta i autentyczna. Poczułem pierwszy raz od dawna, że jestem dla kogoś na tyle ważny, żeby się starać - mówił wtedy Grzegorz Sobieszek.

W dalszej części rozmowy były partner Olgi Frycz przyznał, że wyjątkowo cenił w niej wrażliwość. Podobno wyjątkowo urzekło go to, że aktorka ma dobre serce i stara się podchodzić z empatią do innych ludzi.

Wcześniej nie spotykałem takich kobiet. W moim środowisku dziewczyny zwykle uważały, że zajmowanie się domem nie przystoi kobietom w XXI wieku. Jak Olga zaproponowała, że zrobi mi śniadanie, to mało z łóżka nie spadłem. (...) Ma dobre serce. To kluczowe, bo chyba nie umiałbym pokochać kogoś, kto nie ma w sobie wrażliwości - powiedział.

Wiele osób może sobie dziś zadawać pytanie - kim jest Grzegorz Sobieszek? Oprócz medialnej łatki "byłego partnera Olgi Frycz", Sobieszek jest psychopedagogiem, a także byłym zawodnikiem i trenerem sztuk walki. Przez lata współpracował z wieloma fundacjami zajmującymi się pracą z trudną młodzieżą. Prowadzi również sieć klubów Academia Gorila.

bCyItOfh

Dziś wiadomo już, że jego relacja z Olgą Frycz niestety nie przetrwała. Zgodnie z treścią oświadczenia, para rozstała się jednak w przyjaźni.

bCyItOfi
bCyItOfC
KOMENTARZE
(57)
Gość
9 miesięcy temu
Jej bardziej zależało, to widać. :/ nie można się starać dla faceta, nie powinna mu robić śniadania do łóżka!!!
Ewa
9 miesięcy temu
Jeśli prawdą jest, że dziewczyna porzuciła aktorstwo, życie zawodowe, bo myślała, że wyżyje rodziną, to jest mi jej szkoda. Teraz będziemy świadkami rozpaczliwego powrotu do show biznesu.
Gość
9 miesięcy temu
Mam wrażenie ze dziewczyna się wiecznie starała ale sama liny nie pociągnie,
bCyItOfD
gość
9 miesięcy temu
Zawsze tak jest jak kobiecie bardziej zależy
Gość
9 miesięcy temu
Psychopedagog a nie chciał być mężem i tatą dobre sobie...
Najnowsze komentarze (57)
Gość
9 miesięcy temu
Olga nie miala dobrego ojca i niestety moze wybierac takich facetow
gość
9 miesięcy temu
Słabi ludzie. Szkoda ich. Nie potrafią naprawić, wolą wyrzucić
Gość
9 miesięcy temu
ja też mam mnostwo zdjec z produktami sponsorów mimo chodem w kadrze.
Gość
9 miesięcy temu
Ja jestem w zwiazku 23 lata.no roznie jest ale już balam sie wejść w nowy związek i potem być odtracona..
bnhjhggmh
9 miesięcy temu
facet jest pro-homo. U mnie nie mialby sznas z taka ksozulka.. Precz z pedlaizacja
Edek
9 miesięcy temu
Lans Pana z okropną brodą. Pani Olga jak większość gwiazd ponosi to ryzyko przy kontaktach towarzyskich, że zwykłasy lansują sb przy okazji znajomości lub znajomość jest jedynym powodem żeby się pokazać światu, wejść w inny próg podatkowy 😉 miłość osób publicznych jest dlatego narażona na rozstania. Szukanie wsparcia w kolejnych ramionach przyjdzie szybko i tu znów ryzyko lansera. Dlatego nie szukajcie panie partnerów w tych miejscach jak dotychczas. Zapytałem kiedyś dziadka gdzie poznać dobra żonę gdzie ja znaleźć odpowiedział w bibliotece! Śmiałem się wyobrażałem sobie mola książkowego, ale z perspektywy czasu coś w tym jest. Wartość osobowa to nie opakowanie i udawany luz.
Gość
9 miesięcy temu
Widać nie należy robić śniadań 😡
Gość
9 miesięcy temu
Szkoda. Czemu?
bCyItOfv
gość
9 miesięcy temu
To bardzo miła aktorka.Taka normalna a ten trener nie wygląda na miłego
gość
9 miesięcy temu
swiat upadl na glowe ze kobiety zabiegaja o grubego, lysego konkubenta
gość
9 miesięcy temu
urodzila dziecko, nadskakiwala mu a on jej sie nawet nie oswiadczyl- kobieto miej godnosc!
gość
9 miesięcy temu
No i mamy kolejną samotną mamuśkę.
gość
9 miesięcy temu
czyli wolal taka co mu sniadania nie zrobi
gość
9 miesięcy temu
Widać było ,że ona sie bardzo stara a on ma wszystko gdzieś
...
Następna strona
bCyItOfX