Wtorek 10.09.2019 14:00

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Kim jest Grzegorz Sobieszek?

Olga Frycz Grzegorz Sobieszek hotnews

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Kim jest Grzegorz Sobieszek?

Olga Frycz ogłosiła w mediach społecznościowych, że jej związek z Grzegorzem Sobieszkiem dobiegł końca. Para niestety nie była w stanie przezwyciężyć kryzysu, który doprowadził do zakończenia ich relacji. Aktorka podkreśliła jednak, że oboje próbowali ratować swój związek, co nie przyniosło rezultatów. Ostatecznie postanowili rozejść się w przyjaźni, a ich wspólnym celem wciąż jest dobro ich córki Heleny.

Zobacz: Olga Frycz ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Wydała oświadczenie: "Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek"

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek poznali się kilka lat temu w klubie sportowym, w którym aktorka rozpoczęła treningi boksu. Ich relacja nie była jednak miłością od pierwszego wejrzenia, o czym wspominał partner aktorki jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Pani. Przyznał też, że najbardziej ujęła go osobowość Frycz, która od pierwszego dnia była spontaniczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta.

Olga ujęła mnie tym, że starała się o naszą relację. Nasz związek nie zrodził się z miłości od pierwszego wejrzenia. Byłem ostrożny, wyważony, może nawet zbyt chłodny. Zdecydowały moje przeżycia z przeszłości. Olga zachowywała się spontanicznie, była radosna, otwarta i autentyczna. Poczułem pierwszy raz od dawna, że jestem dla kogoś na tyle ważny, żeby się starać - mówił wtedy Grzegorz Sobieszek.

W dalszej części rozmowy były partner Olgi Frycz przyznał, że wyjątkowo cenił w niej wrażliwość. Podobno wyjątkowo urzekło go to, że aktorka ma dobre serce i stara się podchodzić z empatią do innych ludzi.

Wcześniej nie spotykałem takich kobiet. W moim środowisku dziewczyny zwykle uważały, że zajmowanie się domem nie przystoi kobietom w XXI wieku. Jak Olga zaproponowała, że zrobi mi śniadanie, to mało z łóżka nie spadłem. (...) Ma dobre serce. To kluczowe, bo chyba nie umiałbym pokochać kogoś, kto nie ma w sobie wrażliwości - powiedział.

Wiele osób może sobie dziś zadawać pytanie - kim jest Grzegorz Sobieszek? Oprócz medialnej łatki "byłego partnera Olgi Frycz", Sobieszek jest psychopedagogiem, a także byłym zawodnikiem i trenerem sztuk walki. Przez lata współpracował z wieloma fundacjami zajmującymi się pracą z trudną młodzieżą. Prowadzi również sieć klubów Academia Gorila.

Dziś wiadomo już, że jego relacja z Olgą Frycz niestety nie przetrwała. Zgodnie z treścią oświadczenia, para rozstała się jednak w przyjaźni.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (105)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105
Odpowiedz
249 82
zgłoś
Gość 10.09.2019 14:02
Jej bardziej zależało, to widać. :/ nie można się starać dla faceta, nie powinna mu robić śniadania do łóżka!!!
Odpowiedz
102 36
zgłoś
Gość 10.09.2019 14:05
Ten koleś mega nieatrakcyjny był i to chyba karma A Borcucha
Odpowiedz
43 8
zgłoś
gość 10.09.2019 14:06
Gość: Ten koleś mega nieatrakcyjny był i to chyba karma A Borcucha
borcuch też bazyl , ona lubi chyba takich lumpów
Odpowiedz
59 7
zgłoś
Ewa 10.09.2019 14:06
Ludzie się rozstają....Zawsze jest to bolesne gdy osoba, którą się kochało i spędzało każdą chwilę jest nagle obca, niby się znało na wylot a okazuje się jakby się jej nigdy do końca nie poznało.
Odpowiedz
5 6
zgłoś
gość 10.09.2019 14:06
Wiadomość dnia😅
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105