Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ida Nowakowska zachwyca się pracą w TVP: "Jest SUPER! Nie mogę złego słowa powiedzieć"

89
Podziel się

Wschodząca gwiazda Telewizji Polskiej wypowiada się o swoim miejscu pracy w samych superlatywach. Podzielacie jej entuzjazm?

Ida Nowakowska zachwyca się pracą w TVP: "Jest SUPER! Nie mogę złego słowa powiedzieć"
bDJdCCjV

Ida Nowakowska po raz pierwszy pojawiła się w mediach w wieku 16 lat. To wtedy aspirująca tancerka wzięła udział w pierwszej edycji hitowego You Can Dance, gdzie kilka lat później powróciła jako jurorka. Od tego czasu jej ambicje wciąż rosły i miała nawet okazję zasiąść w jury światowego talent show The World's Best, gdzie poznała samą Drew Barrymore.

W ostatnim czasie Ida Nowakowska postanowiła wrócić do kraju i związała swoją przyszłość z Telewizją Polską. Momentem przełomowym w jej późniejszej karierze w TVP była posada jurorki w show Dance, Dance, Dance, jednak wcześniej współprowadziła już format _**Bake Off Junior**_. Tancerka niedawno pojawiła się nawet wraz z mężem na tamtejszej ściance, a w rozmowach z mediami z entuzjazmem rozprawiała o nadchodzących projektach ze swoim udziałem.

bDJdCCjX

Tym razem jeden z portali plotkarskich postanowił zapytać Nowakowską o jej odczucia na temat pracy w Telewizji Polskiej. W rozmowie z serwisem Pomponik tancerka wyznała, że jest zachwycona swoją posadą w TVP i wypowiadała się o panującej tam atmosferze w samych superlatywach. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że tamtejsze produkcje "są na najwyższym poziomie", a szacunek do drugiego człowieka to podstawa.

Moim zdaniem TVP jest super! Pracując tam, nie mogę złego słowa powiedzieć na temat miejsca mojej pracy. Jest tam dużo młodych ludzi i każdy chce coś fajnego stworzyć. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Panuje tam wielki szacunek do drugiego człowieka - powiedziała Ida Nowakowska.

Chwilę później tancerka wyznała również, że nie brakuje tam kreatywnych ludzi, a atmosfera jest tak przyjemna, że czasem wręcz nie ma ochoty wracać do domu.

Autentycznie jest super, bo każdy sobie pomaga i chce umilić dzień innemu. Nie chce mi się wychodzić stamtąd, bo tak jest fajnie. Czuje się tam kreatywność. To jest nierealne, że jest tak fajnie! - dodała.

bDJdCCkd

Przekonała Was?

bDJdCCke
bDJdCCky
KOMENTARZE
(89)
Gość
rok temu
Nie wiem,nie wiem co napisać...czy można głębiej wejść w doope ???!
gość
rok temu
Grała jeszcze z Seagalem w filmie
gość
rok temu
Myślę, że atmosfera w TVP może być faktycznie znacznie fajniejsza niż np. w TVN gdzie są same stare pryki. Dinozaury z koneksjami uważającymi się za lepszych od wszystkich , patrz Durczok. A TVP ściąga młode osoby wyzbyte syndromu wyścigu szczurów...
bDJdCCkz
gość
rok temu
dokładnie NIE MOŻE.
Gość
rok temu
MEGA IRYTUJĄCA kobieta masakra jakaś
Gość
rok temu
Z tvn do pistv
Gość
rok temu
Niech się nie zesra z tej szczerosci
gość
rok temu
jakie taki coś, bez zdolności samodzielnego myślenia, płynnego wypowiadania sie na przeróżne tematy, znalazło sie w tv??
gość
rok temu
żenująca jesteś kobieto
Gość
rok temu
Kto promuje to drewno. . I dlaczego. .
gość
rok temu
Nienachalna uroda. Stroi miny by pokryc braki w wyksztalceniu.
Gość
rok temu
Wyjątkowo brzydka twarz. Jak trans.
Gość
rok temu
Jakby powiedziała to sam o TVN,to wtedy komentarze bylyby zupelnie odmienne:) śmiech na sali:)
bDJdCCkr
Gość
rok temu
Och to fajnie ze jest tak fajnie, to zawsze fajnie ze jest tak fajnie. No super fajnie. Żenujące ze ci ludzie są tak bezkrytyczni co firmują...
...
Następna strona
bDJdCCkT