Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ida Nowakowska zachwyca się pracą w TVP: "Jest SUPER! Nie mogę złego słowa powiedzieć"

89
Podziel się:

Wschodząca gwiazda Telewizji Polskiej wypowiada się o swoim miejscu pracy w samych superlatywach. Podzielacie jej entuzjazm?

Ida Nowakowska zachwyca się pracą w TVP: "Jest SUPER! Nie mogę złego słowa powiedzieć"

Ida Nowakowska po raz pierwszy pojawiła się w mediach w wieku 16 lat. To wtedy aspirująca tancerka wzięła udział w pierwszej edycji hitowego You Can Dance, gdzie kilka lat później powróciła jako jurorka. Od tego czasu jej ambicje wciąż rosły i miała nawet okazję zasiąść w jury światowego talent show The World's Best, gdzie poznała samą Drew Barrymore.

W ostatnim czasie Ida Nowakowska postanowiła wrócić do kraju i związała swoją przyszłość z Telewizją Polską. Momentem przełomowym w jej późniejszej karierze w TVP była posada jurorki w show Dance, Dance, Dance, jednak wcześniej współprowadziła już format _**Bake Off Junior**_. Tancerka niedawno pojawiła się nawet wraz z mężem na tamtejszej ściance, a w rozmowach z mediami z entuzjazmem rozprawiała o nadchodzących projektach ze swoim udziałem.

Tym razem jeden z portali plotkarskich postanowił zapytać Nowakowską o jej odczucia na temat pracy w Telewizji Polskiej. W rozmowie z serwisem Pomponik tancerka wyznała, że jest zachwycona swoją posadą w TVP i wypowiadała się o panującej tam atmosferze w samych superlatywach. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że tamtejsze produkcje "są na najwyższym poziomie", a szacunek do drugiego człowieka to podstawa.

Moim zdaniem TVP jest super! Pracując tam, nie mogę złego słowa powiedzieć na temat miejsca mojej pracy. Jest tam dużo młodych ludzi i każdy chce coś fajnego stworzyć. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Panuje tam wielki szacunek do drugiego człowieka - powiedziała Ida Nowakowska.

Chwilę później tancerka wyznała również, że nie brakuje tam kreatywnych ludzi, a atmosfera jest tak przyjemna, że czasem wręcz nie ma ochoty wracać do domu.

Autentycznie jest super, bo każdy sobie pomaga i chce umilić dzień innemu. Nie chce mi się wychodzić stamtąd, bo tak jest fajnie. Czuje się tam kreatywność. To jest nierealne, że jest tak fajnie! - dodała.

Przekonała Was?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(89)
Gość
3 lata temu
No przecież nie powie zlego slowa o stacji, w której pracuje
gość
3 lata temu
Wazeliniara. Oczywiście, ze jej się podoba American Dream z tancereczki do prezenterki.
gość
3 lata temu
wygryzła p.Kawe taka miłość w TP
gość
3 lata temu
jest beznadziejna, nie ma nic merytorycznego do powiedzenia, twarz trochę podobna do konia, i ten jej uśmiech...bezcenny
bmm
3 lata temu
Ona jest szpetna.
Najnowsze komentarze (89)
Gość
3 lata temu
Nie wiem,nie wiem co napisać...czy można głębiej wejść w doope ???!
gość
3 lata temu
Grała jeszcze z Seagalem w filmie
gość
3 lata temu
Myślę, że atmosfera w TVP może być faktycznie znacznie fajniejsza niż np. w TVN gdzie są same stare pryki. Dinozaury z koneksjami uważającymi się za lepszych od wszystkich , patrz Durczok. A TVP ściąga młode osoby wyzbyte syndromu wyścigu szczurów...
gość
3 lata temu
dokładnie NIE MOŻE.
Gość
3 lata temu
MEGA IRYTUJĄCA kobieta masakra jakaś
Gość
3 lata temu
Z tvn do pistv
Gość
3 lata temu
Niech się nie zesra z tej szczerosci
gość
3 lata temu
jakie taki coś, bez zdolności samodzielnego myślenia, płynnego wypowiadania sie na przeróżne tematy, znalazło sie w tv??
gość
3 lata temu
żenująca jesteś kobieto
Gość
3 lata temu
Kto promuje to drewno. . I dlaczego. .
gość
3 lata temu
Nienachalna uroda. Stroi miny by pokryc braki w wyksztalceniu.
Gość
3 lata temu
Wyjątkowo brzydka twarz. Jak trans.
Gość
3 lata temu
Jakby powiedziała to sam o TVN,to wtedy komentarze bylyby zupelnie odmienne:) śmiech na sali:)
Gość
3 lata temu
Och to fajnie ze jest tak fajnie, to zawsze fajnie ze jest tak fajnie. No super fajnie. Żenujące ze ci ludzie są tak bezkrytyczni co firmują...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie