Poniedziałek 16.09.2019 12:00

Cristiano Ronaldo wybuchł płaczem po obejrzeniu nagrania ze zmarłym ojcem. "Był pijakiem. Nigdy nie przeprowadziłem z nim NORMALNEJ KONWERSACJI"

Cristiano Ronaldo Piers Morgan

Cristiano Ronaldo wybuchł płaczem po obejrzeniu nagrania ze zmarłym ojcem. "Był pijakiem. Nigdy nie przeprowadziłem z nim NORMALNEJ KONWERSACJI"

Cristiano Ronaldo od początku kariery uchodził za złote dziecko portugalskiej piłki. Na przestrzeni lat przedsiębiorczy piłkarz zbudował monstrualne imperium, a jego wartość rynkowa wynosi dziś imponujące 450 milionów dolarów. Wszystko zmieniło się dla urodzonego pod szczęśliwą gwiazdą Portugalczyka pod koniec zeszłego roku, gdy na jaw wyszły dwa gigantyczne skandale z udziałem 34-latka. Po tym, jak do mediów przedostała się informacja o gwałcie, którego Ronaldo miał się dopuścić na modelce w 2010 roku, okazało się, że gwiazdor jest winny urzędowi skarbowemu 15 milionów (!) euro.

Ronaldo komentuje oskarżenia o gwałt w szczerym wywiadzie: "Najgorsza jest sytuacja z moją mamą i siostrami, są oszołomione"

Uśmiechnięty Ronaldo został skazany za oszustwa podatkowe! Do więzienia raczej nie trafi... (ZDJĘCIA)

Po wybuchu afery z przemocą seksualną, celebryta próbował się bronić, tłumacząc, iż "po wszystkim przeprosił swoją ofiarę", i skarżąc się że cała sytuacja "mocno odbiła się na całej jego rodzinie". W niedawnej rozmowie z Piersem Morganem sportowiec po raz kolejny wrócił do ciężkich chwil, gdy cały świat dowiedział się incydencie sprzed 9 lat. Skruszony Ronaldo przyznał, że przede wszystkim czuł dojmujący wstyd przed swoja partnerką, Georginą Rodriguez oraz czwórką jego dzieci.

Pewnego dnia byłem w domu w salonie z moją dziewczyną, gdy w telewizji pojawiły się wiadomości, w których mówią, że Cristiano Ronaldo zrobił to i tamto - powiedział. Słyszysz, jak dzieci schodzą ze schodów i zmieniasz kanał. Byłem zawstydzony, czuję się zawstydzony.

Po szczerym wyznaniu, gospodarz programu puścił gwieździe Juventusu nagranie ojca Cristiano, Jose Dinisa Aveiro, który opowiadał o rozpierającej dumie z syna tuż przed turniejem Euro 2004 w Portugalii. Były żołnierz zmagający się z uzależnieniem od alkoholu umarł z powodu niewydolności wątroby rok później w wieku 52 lat (Ronaldo był wtedy 20-latkiem). Mężczyzna nie dożył największych sukcesów Ronaldo, ani narodzin czworga jego dzieci. Po obejrzeniu filmu wzruszony Ronaldo nie potrafił zapanować nad emocjami i wybuchł płaczem przed kamerami.

Nigdy nie widziałem wideo. Ani razu. Nie do wiary - wyznał, wycierając nos. Nie znałem go w 100 procentach. Był pijakiem. Nigdy nie przeprowadziłem z nim normalnej konwersacji. Było ciężko.

Wzbudził Wasze współczucie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (99)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 99
Odpowiedz
52 3
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:00
Smutne
Odpowiedz
309 16
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:08
Alkoholicy najbardziej ranią swoich bliskich i nawet o tym nie wiedzA Bo są tak zaślepieni piciem
Odpowiedz
30 4
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:09
Dobrze, ze ma swiadomosc swoich czynow
Odpowiedz
10 2
zgłoś
;) 16.09.2019 12:09
ale jesteś do niego podobny Cris
Odpowiedz
5 5
zgłoś
Gość 16.09.2019 12:10
mało dziś pisdekli na Pudlu, nie ma kogo opjedroIić
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 99