Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cristiano Ronaldo wybuchł płaczem po obejrzeniu nagrania ze zmarłym ojcem. "Był pijakiem. Nigdy nie przeprowadziłem z nim NORMALNEJ KONWERSACJI"

63
Podziel się

W programie Piersa Morgana skruszony piłkarz poruszył temat gwałtu, którego miał dopuścić się w 2010. "Byłem i jestem zawstydzony".

Cristiano Ronaldo wybuchł płaczem po obejrzeniu nagrania ze zmarłym ojcem. "Był pijakiem. Nigdy nie przeprowadziłem z nim NORMALNEJ KONWERSACJI"
bDfplcKZ

Cristiano Ronaldo od początku kariery uchodził za złote dziecko portugalskiej piłki. Na przestrzeni lat przedsiębiorczy piłkarz zbudował monstrualne imperium, a jego wartość rynkowa wynosi dziś imponujące 450 milionów dolarów. Wszystko zmieniło się dla urodzonego pod szczęśliwą gwiazdą Portugalczyka pod koniec zeszłego roku, gdy na jaw wyszły dwa gigantyczne skandale z udziałem 34-latka. Po tym, jak do mediów przedostała się informacja o gwałcie, którego Ronaldo miał się dopuścić na modelce w 2010 roku, okazało się, że gwiazdor jest winny urzędowi skarbowemu 15 milionów (!) euro.

bDfplcLb

Po wybuchu afery z przemocą seksualną, celebryta próbował się bronić, tłumacząc, iż "po wszystkim przeprosił swoją ofiarę", i skarżąc się że cała sytuacja "mocno odbiła się na całej jego rodzinie". W niedawnej rozmowie z Piersem Morganem sportowiec po raz kolejny wrócił do ciężkich chwil, gdy cały świat dowiedział się incydencie sprzed 9 lat. Skruszony Ronaldo przyznał, że przede wszystkim czuł dojmujący wstyd przed swoja partnerką, Georginą Rodriguez oraz czwórką jego dzieci.

Pewnego dnia byłem w domu w salonie z moją dziewczyną, gdy w telewizji pojawiły się wiadomości, w których mówią, że Cristiano Ronaldo zrobił to i tamto - powiedział. Słyszysz, jak dzieci schodzą ze schodów i zmieniasz kanał. Byłem zawstydzony, czuję się zawstydzony.

Po szczerym wyznaniu, gospodarz programu puścił gwieździe Juventusu nagranie ojca Cristiano, Jose Dinisa Aveiro, który opowiadał o rozpierającej dumie z syna tuż przed turniejem Euro 2004 w Portugalii. Były żołnierz zmagający się z uzależnieniem od alkoholu umarł z powodu niewydolności wątroby rok później w wieku 52 lat (Ronaldo był wtedy 20-latkiem). Mężczyzna nie dożył największych sukcesów Ronaldo, ani narodzin czworga jego dzieci. Po obejrzeniu filmu wzruszony Ronaldo nie potrafił zapanować nad emocjami i wybuchł płaczem przed kamerami.

Nigdy nie widziałem wideo. Ani razu. Nie do wiary - wyznał, wycierając nos. Nie znałem go w 100 procentach. Był pijakiem. Nigdy nie przeprowadziłem z nim normalnej konwersacji. Było ciężko.

bDfplcLh

Wzbudził Wasze współczucie?

bDfplcLi
bDfplcLC
KOMENTARZE
(63)
Gość
rok temu
Bogaty, ale normalny człowiek. Ma dobre serce, pokazał to już nieraz.
Gość
rok temu
O a dzieci maja twarze
gość
rok temu
Ojca pijaka mu współczuje. To może tłumaczyć jego dziwne zachowania czasami (choć akurat nie gwałt).
bDfplcLD
gość
rok temu
Wiecie jak z tym gwałtem było ;] Współczuję Christiano życia na świeczniku. U niego nie ma już dawno prywatności, wszędzie jest osaczany przez ludzi (a ci bywają wredni, roszczeniowi, czasami także agresywni, napastliwi).
Gość
rok temu
Smutne
Najnowsze komentarze (63)
Gość
rok temu
Gwałt to nie incydent. To przemoc!
gość
rok temu
Moja corka nie ma ze mna kontaktu od 10 lat,ja juz sie wybieram na 2 gi swiat,tez juz nie spotkamy sie,trudno,czlowiek "twardnieje"
gość
rok temu
Ronaldo jest super, jako człowiek i jako sportowiec.
Gość
rok temu
A Marina "Mara" z domu Łuczenko z męża Szczesna zalała się łzami jak zobaczyła swojego syna z przodu
Gość
rok temu
Bardzo dobry człowiek, szanuje go za to ile pomógł potrzebującym
Gość
rok temu
Ma dobre serce,pomaga ludziom.Czego od niego chcecie?Sam się dorobil
Gość
rok temu
Jak trzeba miec na****e żeby tak wymyślać w artykule?!
Gość
rok temu
Komentarze powalaja...On się nie przyznał, a wstyd odczuwal będąc w ogole oskarżonym o coś takiego
bDfplcLv
Gość
rok temu
Nie wiem jak określić człowieka.przyznal się i ogólnie no ciezko:(
gość
rok temu
Przystojny ten ojciec i Krystynka też przystojna. Nie wiedziałam, że jest DDA. Uważam, że Krysia jest wspaniałą osobą.
Gość
rok temu
Szkoda że te dzieci od surogatki tylko
Gość
rok temu
Tak współczuję y bo mój ojciec też pije i wiem co to znaczy jak to boli nie umieć przeprowadzić całe życie normalnej szczerej rozmowy
Gość
rok temu
“Partnerka”- to brzmi dumnie
Ewa
rok temu
Skoro dopuścił się gwałtu, dlaczego nie został osądzony i skazany?
...
Następna strona
bDfplcLX