Poniedziałek 16.09.2019 14:30

Janusz Korwin-Mikke ZATRZYMANY na lotnisku w Anglii: "Przepytywano mnie z poglądów politycznych!"

Janusz Korwin-Mikke hotnews

Janusz Korwin-Mikke ZATRZYMANY na lotnisku w Anglii: "Przepytywano mnie z poglądów politycznych!"

Janusz Korwin-Mikke przez lata stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. Mimo tego, że od lat nie ma na koncie żadnych większych sukcesów, to z jakiegoś powodu wciąż dzieli się ze światem opiniami na każdy temat. Chętnie głosił już chociażby o "naturalnej" niższości kobiet wobec mężczyzn, a nawet stwierdził, że "dziewczyna, której nikt nie molestuje, czuje się gorsza"...

Zobacz: Korwin krytykuje akcję #metoo: "Dziewczyna, której nikt nie molestuje, CZUJE SIĘ GORSZA! Molestowałem w życiu setki kobiet"

Wygląda na to, że to wciąż nie koniec życiowych mądrości, którym zamierza nas raczyć Janusz Korwin-Mikke. W ostatnim czasie kontrowersyjny polityk ponownie postanowił połączyć siły z Grzegorzem Braunem i Ruchem Narodowym, z którymi współtworzy Konfederację. Kolejny polityczny twór Korwin-Mikkego ma póki co na koncie jedynie porażkę w wyborach do Parlamentu Europejskiego, jednak nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Tym razem Janusz Korwin-Mikke podzielił się ze swoimi zwolennikami historią z Londynu, gdzie został zatrzymany na lotnisku. Polityk twierdzi, że został poddany nie tylko bardzo dokładniej rewizji, lecz także... przepytano go z poglądów politycznych. Służby pytały go podobno o sens istnienia parlamentu oraz o Konfederację i jej liderów. Korwin-Mikke jest wyraźnie oburzony zaistniałą sytuacją, czemu dał wielokrotnie wyraz w swoim poście.

Niesamowite! Na lotnisku w Londynie zostałem poddany nie tylko b. dokladnej rewizji (nie osobistej, tylko bagażu - jednak liczyli mi nawet tabletki lekarstw!!) ale - przede wszystkim przepytano mnie z poglądów politycznych!! Musiałem -dokladnie wyjaśniać, czy w/g mnie w państwie powinien istnieć parlament, i jaki powinien mieć zakres władzy!! Wypytywali mnie o KONFEDERACJĘ - i nazwiska liderów KONFEDERACJI. Czym prędzej wyjaśniłem, że jestem prezesem partii KORWiN... - napisał Janusz Korwin-Mikke na Facebooku (pisownia oryginalna).

Jednocześnie Korwin-Mikke ma już pomysł, skąd ta nagła podejrzliwość brytyjskich służb. Polityk twierdzi bowiem, że donieśli na niego... "Żydzi-otrodoksi", którzy lecieli z nim samolotem. Jego zdaniem mogli oni poinformować służby, że jest on "niebezpiecznym ekstremistą".

Mam podejrzenie: przy wejściu do samolotu w pierwszych rzędach siedziało ok. 10 żydów-ortodoksów - i wyraźnie mnie rozpoznali. Może donieśli na lotnisku, że jestem "niebezpiecznym ekstremistą"? - napisał polityk.

Nie obyło się też oczywiście bez błyskotliwej analizy rzeczywistości i wyrazów ubolewania nad działaniami tamtejszych służb.

W każdym razie przez pół godziny czterech facetów przeglądało mój skromny bagaż - a trzech tajniaków mnie przesłuchiwało. Co sie porobiło w tej Anglii! Nawet w Związku Sowieckim i III Rzeszy nie blokowano politykom z innych krajów wjazdu z powodu poglądów politycznych - zakończył swój post Korwin-Mikke.

Macie pomysł z jakiego powodu Korwin-Mikke mógł budzić ich zastrzeżenia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (167)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 167
Odpowiedz
72 72
zgłoś
Gość 16.09.2019 14:30
I dobrze !!!
Odpowiedz
109 63
zgłoś
Gość 16.09.2019 14:36
Korwin na krola Polski!!
Odpowiedz
140 86
zgłoś
Gość 16.09.2019 14:37
Jedyny, ktory nie sprzedalby Polski
Odpowiedz
89 86
zgłoś
gość 16.09.2019 14:38
Ani on,ani jego wypowiedzi nigdy nie były normalne,więc się nie dziwię.
Odpowiedz
24 14
zgłoś
gość 16.09.2019 14:47
Śmiecie sie z Korwina, śmiejcie. Nie długo, bo nie długo starsi bracia w wierze pociągną Was za brudne kłudły.
spoko Karolek.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 167