Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janusz Korwin-Mikke ZATRZYMANY na lotnisku w Anglii: "Przepytywano mnie z poglądów politycznych!"

92
Podziel się:

Polityk twierdzi, że mogli donieść na niego lecący z nim "Żydzi-ortodoksi". Współczujecie?

Janusz Korwin-Mikke ZATRZYMANY na lotnisku w Anglii: "Przepytywano mnie z poglądów politycznych!"
bESJxvFh

Janusz Korwin-Mikke przez lata stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. Mimo tego, że od lat nie ma na koncie żadnych większych sukcesów, to z jakiegoś powodu wciąż dzieli się ze światem opiniami na każdy temat. Chętnie głosił już chociażby o "naturalnej" niższości kobiet wobec mężczyzn, a nawet stwierdził, że "dziewczyna, której nikt nie molestuje, czuje się gorsza"...

Wygląda na to, że to wciąż nie koniec życiowych mądrości, którym zamierza nas raczyć Janusz Korwin-Mikke. W ostatnim czasie kontrowersyjny polityk ponownie postanowił połączyć siły z Grzegorzem Braunem i Ruchem Narodowym, z którymi współtworzy Konfederację. Kolejny polityczny twór Korwin-Mikkego ma póki co na koncie jedynie porażkę w wyborach do Parlamentu Europejskiego, jednak nikt nie mówił, że będzie łatwo.

bESJxvFj

Tym razem Janusz Korwin-Mikke podzielił się ze swoimi zwolennikami historią z Londynu, gdzie został zatrzymany na lotnisku. Polityk twierdzi, że został poddany nie tylko bardzo dokładniej rewizji, lecz także... przepytano go z poglądów politycznych. Służby pytały go podobno o sens istnienia parlamentu oraz o Konfederację i jej liderów. Korwin-Mikke jest wyraźnie oburzony zaistniałą sytuacją, czemu dał wielokrotnie wyraz w swoim poście.

Niesamowite! Na lotnisku w Londynie zostałem poddany nie tylko b. dokladnej rewizji (nie osobistej, tylko bagażu - jednak liczyli mi nawet tabletki lekarstw!!) ale - przede wszystkim przepytano mnie z poglądów politycznych!! Musiałem -dokladnie wyjaśniać, czy w/g mnie w państwie powinien istnieć parlament, i jaki powinien mieć zakres władzy!! Wypytywali mnie o KONFEDERACJĘ - i nazwiska liderów KONFEDERACJI. Czym prędzej wyjaśniłem, że jestem prezesem partii KORWiN... - napisał Janusz Korwin-Mikke na Facebooku (pisownia oryginalna).

Jednocześnie Korwin-Mikke ma już pomysł, skąd ta nagła podejrzliwość brytyjskich służb. Polityk twierdzi bowiem, że donieśli na niego... "Żydzi-otrodoksi", którzy lecieli z nim samolotem. Jego zdaniem mogli oni poinformować służby, że jest on "niebezpiecznym ekstremistą".

Mam podejrzenie: przy wejściu do samolotu w pierwszych rzędach siedziało ok. 10 żydów-ortodoksów - i wyraźnie mnie rozpoznali. Może donieśli na lotnisku, że jestem "niebezpiecznym ekstremistą"? - napisał polityk.

bESJxvFp

Nie obyło się też oczywiście bez błyskotliwej analizy rzeczywistości i wyrazów ubolewania nad działaniami tamtejszych służb.

W każdym razie przez pół godziny czterech facetów przeglądało mój skromny bagaż - a trzech tajniaków mnie przesłuchiwało. Co sie porobiło w tej Anglii! Nawet w Związku Sowieckim i III Rzeszy nie blokowano politykom z innych krajów wjazdu z powodu poglądów politycznych - zakończył swój post Korwin-Mikke.

Macie pomysł z jakiego powodu Korwin-Mikke mógł budzić ich zastrzeżenia?

bESJxvFq
bESJxvFK
KOMENTARZE
(92)
opolanka
2 lata temu
Będę głosować na Konfederację, znajomi i rodzina też. Mamy dość wysokich podatków, wiecznego socjalu z naszych kieszeni, kłamstw i obłudy! Ciągle głosując na tych samych PO PIS oraz inne podobne hybrydy... nie wyniknie nic dobrego dla nas! Trzeba zmienić system ! Walczmy o swoje !
gość
2 lata temu
Wydał im się podejrzany... W sumie nic dziwnego XD
Konfederata
2 lata temu
#Konfederacja
bESJxvFL
Kamil
2 lata temu
Kiepsko pudelek ośmieszasz, bez polotu. JKM to jeden z kilku liderów i jeden z bardzo wielu ludzi w ruchu Konfederacji. Prosze posłuchać sobie pana Winnickiego, pana Mentzena, pani Rzeuski. Nie dajcie sie zniechecić. Chcecie lepszej Polski, albo chociaż ludzi, którzy zaczna patrzeć socjalistom z PISu na ręce? Zagłosujcie bez żadnych obaw na Konfederację.
#KONFEDERACJA
2 lata temu
Kontrowersyjny polityk. A dlaczego? Już mówię. Ponieważ głosi niewygodną prawdę, czyli uderza w ludzi "poprawnych politycznie" którzy chłoną swoją wiedzę z TV odbiorników w której jest szkalowany. Kto ceni sobie wolność słowa, poglądów, przekonań ten rozumie Pana Korwina, a kto jest niewolnikiem systemu no właśnie niech sam sobie dopowie...
Najnowsze komentarze (92)
Gość
2 lata temu
A dlaczego on wyjeżdża z Polski i lata gdziekolwiek skoro uważa, że Europa jest wstrętną i wszyscy obcy są gorsi? Hipokryzja level hard
gość
2 lata temu
ochydny faszysta i homofob
gość
2 lata temu
liberalna demokracja polega na wolności głoszenia poglądów słusznych
gość
2 lata temu
Miał w końcu okazję się poczuć jak ci wszyscy których on piętnuje. Jeszcze dziesięć takich wyjazdów i może poczuje jak to jest być po drugiej stronie - czego życzę.
gość
2 lata temu
Jest bardzo prosty sposób na przejrzenie na oczy, by sprawdzić ko jest Twoim Panem. Krótka piłka : - Nie możesz o nim (nich) mówić źle.
wiem
2 lata temu
Ewidentnie bierze,coś z nim jest od zawsze nie tak,konfabulant i gawędziarz erotoman ,piszę to z przykrością,bo kiedyś ,dawno,dawno temu to był fajny gość.
gość
2 lata temu
Stary pierdziel.
gość
2 lata temu
Robi aferę ! Nie wierze w to .
bESJxvFD
Gość
2 lata temu
Ludzie Jest różnica między wolnością słowa a przestępstwem czyli mowa nienawiści
Beata84
2 lata temu
Mam nadzieję, że Korwin w tym roku dostanie się do Sejmu. Najwyższy czas coś naprawić w tym kraju
FreedomOFspee...
2 lata temu
na serio ktoś uważa, że można zatrzymać ludzi "za poglądy"?? po prostu "thought police" jak z Orwella. "Rok 1984" to była przestroga a nie instrukcja obsługi : )
gość
2 lata temu
k***in sam jest fake zyd, a media klamia
gość
2 lata temu
ortodoksi wyczuli swojego
2 lata temu
Gdyby Joseph Goebbels żył to "Pudelek" był by jednym z pierwszych do odznaczenia od niego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJxvGw
bESJxvGx
bESJxvGy
bESJxvGz
bESJxvGA
bESJxvGf