Poniedziałek 16.09.2019 19:15

Cleo odpowiada na zarzuty Górniak: "Nie mieszaj mnie w swoje afery! Dałam ci DWA PREZENTY. Mało?"

Cleo Edyta Górniak

Cleo odpowiada na zarzuty Górniak: "Nie mieszaj mnie w swoje afery! Dałam ci DWA PREZENTY. Mało?"

Współpraca Edyty Górniak i Donatana zaowocowała singlem i dotknięciem pośladka diwy za kulisami festiwalu w Opolu. Edytę tak oburzyło zachowanie producenta, że przestała śpiewać na koncertach nagrany z nim utwór. Zdaniem Górniak, kropkę nad i postawiła Cleo, współautorka tekstu do Andromedy. 46-latka ma żal do Joanny Klepko, że ta nie podziękowała jej za załatwienie pracy w The Voice Kids.

Edyta Górniak atakuje Cleo: "Załatwiłam jej pracę w "The Voice Kids". Nigdy mi nie podziękowała"

Na zarzuty Górniak w ekspresowym tempie odpowiedziała "muza" Donatana. Cleo wywołała Edytę do instagramowej tablicy:

Nie byłam w stanie uwierzyć w to, co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta Górniak serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę muzykę i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z muzyką i dobrą energią. Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie - zaczęła swój instagramowy wywód.

Edyta Górniak czule o współpracy z Donatanem: "Jest POTWORNIE TRUDNY! Nie szanuje kobiet"

Joanna postanowiła udowodnić fanom, że jednak podziękowała Edi za załatwienie pracy w TVP2:

Z całym szacunkiem droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim menadżerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie, żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam.

Poradziła Edycie, by ta skupiła się na muzyce:

Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia, poświęć się pracy w studio. Masz jeden z najlepszych głosów w Polsce. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem. Żyj z Bogiem i, na Boga, daj żyć innym! Wszystkiego dobrego - podsumowała Cleo i przy okazji zareklamowała swój nowy singiel.

A wy w którym teamie jesteście?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.  Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać - daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)Wrz 16, 2019 o 9:15 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (503)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 503
Odpowiedz
979 34
zgłoś
gość 16.09.2019 19:26
Edytce się nudzi ??
Odpowiedz
117 13
zgłoś
Gość 16.09.2019 19:27
Edzia chyba za bardzo stresuje sie prawkiem, stąd te nerwy :D
Odpowiedz
529 18
zgłoś
Gość 16.09.2019 19:28
Edzia odlatuje po raz enty
Odpowiedz
49 7
zgłoś
gość 16.09.2019 19:28
Drama 😨🤯
Odpowiedz
26 26
zgłoś
gość 16.09.2019 19:28
nikogo nie obchodzą zwady typiarek.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 503