Marcela Leszczak rozpacza nad zdjętymi doczepami i... ROZSTANIEM Z MIŚKIEM? "Czuję się jak ŁYSA PAŁA. I kto mi poda kubek gorącej herbaty?"

93
Podziel się

"Mam dziwny nastrój, czuję się turbo naga. Na szczęście mam piękne rzęski" - pociesza się celebrytka w instagramowym nagraniu. W tym czasie beztroski Koterski bawił się na planie filmowym...

Marcela Leszczak rozpacza nad zdjętymi doczepami i... ROZSTANIEM Z MIŚKIEM? "Czuję się jak ŁYSA PAŁA. I kto mi poda kubek gorącej herbaty?"

Polscy celebryci to niekiedy niesłychanie zagadkowe istoty. Na swoich instagramowych profilach potrafią pokazywać, jak wygrzebują się z łóżka, opowiadać o bólach lędźwiowych, a nawet odgrywać zainscenizowane zaślubiny. Jednak kiedy przyjdzie co do czego, to trzaskają słuchawką telefonu, ponieważ uwaga mediów, na którą sami pracowali, nagle przestaje im odpowiadać. Tak na przykład zachował się ostatnio Misiek Koterski, który postanowił nie reagować na jakiekolwiek spekulacje dotyczące rzekomego rozstania z finalistką Top Model i matką jego syna Fryderyka - Marcelą Leszczak. Gwiazdka Miłości na bogato również póki co nie skomentowała doniesień bezpośrednio, jednak uwagi, które poczyniła ostatnimi czasy na swoim profilu, pozwalają myśleć, że z hucznego weseliska nici.

W poniedziałek Marcela zaczęła żalić się swoim obserwatorkom na temat złego samopoczucia, które dopadło ją wraz z nadejściem jesieni.

Wiem, że wyglądam strasznie, bo wyszła mi opryszczka. Być może dlatego, że osłabiony jest organizm. Boli mnie prawy policzek, prawie oko, żuchwa, zęby mnie bolą, promieniują mi. Czuję się generalnie fatalnie - słyszymy na relacji Marceli z podróży samochodem.

Po powrocie do domu mama dwuletniego Fryderyka zasiadła ponownie przed kamerą, aby zainteresować potencjalnych nabywców swymi używanymi torebkami. Zanim jednak przeszła do prezentacji swoich skarbów, Leszczak podzieliła się niezwykle szokującą informacją z życia prywatnego.

Chciałam się pochwalić, po dwóch i pół roku zdjęłam doczepione włosy. Miałam przedłużone na keratynie, miałam też "kanapki". Efekt włosów przedłużonych jest efektem spektakularnym. Tak jak ja miałam przedłużone to nie było nic widać. I to są moje włosy które mi zostały, jak kurka się czuję, łysa pała. (...) Po porodzie tak mi się posypały włosy, że myślałam, że będę łysa. (...) Jest słabo. Umówiłam się do trychologa. Nie dam się nabrać na wcierki i przeciery - zastrzegła celebrytka.

Pomimo złego samopoczucia, Marcela potrafiła jednak zachować wrodzony optymizm, a to dzięki niezwykle dorodnemu owłosieniu powiek.

Mam dziwny nastrój, czuję się turbo naga. Na szczęście mam piękne rzęski.

Fanki Leszczak zasugerowały, że doskwierającą jej dolegliwością może być nic innego, jak zapalenie ucha. Dziewczyna przyznała, że internetowa diagnoza może być całkiem trafna, wyraziła jednak konsternację ze względu na fakt, że nie może liczyć na nikogo, kto mógłby ją poratować ciepłym, leczniczym naparem.

I kto mi poda kubek gorącej herbaty? - wypowiedziała do kamery ze smutkiem odbijającym się w jej bezdennych oczętach.

Pudelkowi nadal nie udało się skontaktować z którąkolwiek ze stron rzekomego konfliktu. Będziemy was informować zaraz, gdy tylko Misiek nauczy się, że rzucanie słuchawką nie jest właściwym wyjściem z sytuacji.

KOMENTARZE
(93)
Gośćalejaja
5 miesięcy temu
O i cycki zdążyła zrobić
Gość
5 miesięcy temu
Problemy 🤨
gość
5 miesięcy temu
Obydwoje to klauny z cyrku.
Gość
5 miesięcy temu
No ale przy Misku zrobiła co nieco...nie podobna do siebie sprzed lat..cycki tez sporo większe..😉
Gość
5 miesięcy temu
On dziecko po alko na bank...
Najnowsze komentarze (93)
gość
5 miesięcy temu
Radzę obciąć te marne włosy...nie rozumiem lasek na siłe noszących długie włosy..Pióra a nie włosy...żeby to jeszcze gęste było, ładne..a nie takie coś..
Gość
5 miesięcy temu
Sympatyczna dziewczyna na tym filmiku i naturalna.
Gość
5 miesięcy temu
Masz ładne włosy To naturalny kolor ?
gosc
5 miesięcy temu
Przeciez bylo wiadomo, po co z nim sie zadala, tylko dla kasy i wypromowania sie, nastepna gwiazda za 5 zl
gość
5 miesięcy temu
aaa, trochę jestem skonfundowana po tej wypowiedzi. ona tak na serio sie takimi rzeczami przejmuje i zajmuje namiętnie ?
Gość
5 miesięcy temu
Nie wiedziałam, że jest taka pusta.
Gość
5 miesięcy temu
Jest ktoś głupszy od niej?
gość
5 miesięcy temu
Pustostan
Gość
5 miesięcy temu
Oba na kazdym zdjeciu z Miskiem jest nieszczera i patrzy nieobecnie w dal... ale moge sie mylic i rozstanie to odwrocenie uwagi od majacego sie odbyc slubu...
gość
5 miesięcy temu
kom.
gość
5 miesięcy temu
kom.
Gość
5 miesięcy temu
Sponsor sie zawinął i jest problem kto zapłaci za nowe doczepy😂
gość
5 miesięcy temu
Misiek nie musi się nikomu spowiadać ze swoich problemów. To ich sprawa.
Gość
5 miesięcy temu
Włosy doczepiane, te rzeski też sztuczne... cyce też... manekin
...
Następna strona