Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beyonce pokazuje bliźniaki w dokumencie o "Królu Lwie". Do którego z rodziców bardziej podobne?

71
Podziel się

Na ABC pojawił się dokument ukazujący kulisy powstawania muzyki do produkcji Disneya.

Beyonce pokazuje bliźniaki w dokumencie o "Królu Lwie". Do którego z rodziców bardziej podobne?
bDIKYEFx

Beyonce i Jay-Z już od ponad dekady udowadniają, że są jedną z bardziej przedsiębiorczych par na świecie. Małżeństwo muzyków bez problemu spienięża niemal każdy aspekt swojego życia. Ambitna piosenkarka nawet zdradę męża przekuła w sukces, poświęcając jego rozwiązłości cały album Lemonade. Choć zarówno raper, jak i jego żona nie mają problemu z tym, by przyznać, że w ich życiu pojawił się poważny kryzys, wyjątkowo skrupulatnie chronią prywatności swoich dzieci. W związku z tym, że gwiazdorska para pilnie strzeże przed światem swoje pociechy, a w szczególności najmłodsze bliźnięta, każde dotyczące ich materiały cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony mediów.

bDIKYEFz

Na ABC pojawił się właśnie materiał ukazujący kulisy powstawania muzyki do Króla Lwa, w którym jednej z głównych bohaterek głosu użyczyła Knowles. Making the Gift, bo tak nazywa się produkcja, stworzona została przez Beyonce. Oprócz tego, że w dokumencie poświęconym produkcji Disneya można prześledzić proces powstawania każdego z filmowych utworów, to także mamy okazję zobaczyć rzadko pokazywane pociechy artystki. We fragmentach materiału zamieszczonych w sieci widzimy m.in. zdjęcie całej rodziny Carterów oraz nagranie wygłupiającej się z mamą 7-letniej Blue. Na jednym z udostępnionych na Twitterze filmików słyszymy również, jak żona Jaya-Z pyta 2-letnią Rumi "jak robi krowa".

Którego ze znanych rodziców bardziej przypominają Rumi i Sir?

bDIKYEFF
bDIKYEFG
bDIKYEFH
bDIKYEGa
KOMENTARZE
(71)
Gość
rok temu
Jej ojciec jest chory na nowotwór :/
Gość
rok temu
Niestety tatus
MM
rok temu
Tak samo piękne inaczej jak tatuś
bDIKYEGb
Gość
rok temu
Oj oj same taty
Mądry człowie...
rok temu
Dzieci od małpy...
Gość
rok temu
Wszystkie brzydale urody sie nie kupi
Gość
rok temu
Niestety podobne do taty :( A to pech
Marti
rok temu
Chciałam obejrzeć ten film ale oczywiście Polska to wioska i jest poza odbiorem abc haha i gucio nie obejrzałam. Czy ktoś wie gdzie można to obejrzeć?
Gość
rok temu
Co za poczwary... Cala ta rodzina .. nie znosze glosu tej kobiety
Gość
rok temu
Pleni sie ta zaraz wszedzie ich pelno
gość
rok temu
Moja córka tez była czysty tatuś, ale zaczęła dojrzewać, zadziałąły żeńskie hormony i wyrosła na prawdziwą piękność, także poczekajmy z opiniami o urodzie aż dorosną.
Gość
rok temu
mała zapatrzona w matke
Gość
rok temu
Tak jak u jlo noesyety dzieci do ojca podobne
bDIKYEFT
Gość
rok temu
Cały ojciec niestety
...
Następna strona
bDIKYEGv