Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aaron Carter dostał zakaz zbliżania się do brata! Nick Carter twierdzi, że GROZIŁ jego ciężarnej żonie...

63
Podziel się

Członek grupy Backstreet Boys złożył już wniosek do sądu. Na odpowiedź Aarona nie trzeba było długo czekać.

Aaron Carter dostał zakaz zbliżania się do brata! Nick Carter twierdzi, że GROZIŁ jego ciężarnej żonie...
bEgpOKeZ

Aaron Carter pojawia się ostatnio w mediach głównie w kontekście problemów w życiu osobistym. Młodszy brat Nicka Cartera z Backstreet Boys wyznał niedawno, że od 15. roku życia walczy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Zgodnie z jego słowami cierpi też na schizofrenię i zaburzenia osobowości. Niedawno gościł w jednym z programów telewizyjnych, gdzie zaprezentował widzom... torbę pełną leków.

Aaron Carter przez ostatnie lata faktycznie stracił kontrolę nad swoim życiem. W 2017 roku piosenkarz został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Znaleziono wtedy przy nim narkotyki, a on sam twierdził później, że odwyk odmienił jego życie. Przy okazji postanowił zwrócić na siebie uwagę wyznając, że jest biseksualny. Niedługo potem próbował się zresztą wycofać ze swoich słów.

bEgpOKfb

Problemy Aarona są podobno tak poważne, że zaczęły się one odbijać na reszcie jego rodziny. Tak przynajmniej twierdzi Nick Carter, jego starszy brat i członek grupy Backstreet Boys. Miał on złożyć nawet wniosek do sądu, w którym wnosi o zakaz zbliżania się do niego i jego żony. Powodem tej decyzji miały być groźby Aarona, który twierdził, że zabije żonę Nicka i ich nienarodzone dziecko...

Po wielu przemyśleniach moja siostra Angel i ja zdecydowaliśmy się dziś na złożenie wniosku o zakaz zbliżania się Aarona do nas. W świetle serii niepokojących zachowań mojego brata, który wyznał, że zamierza zabić moją żonę i nasze nienarodzone dziecko, jesteśmy zmuszeni podjąć wszelkie działania, by chronić naszą rodzinę. Kochamy naszego brata i mamy nadzieję, że otrzyma pomoc zanim wyrządzi krzywdę sobie lub komukolwiek innemu - napisał Nick Carter na Twitterze.

Na odpowiedź Aarona nie trzeba było długo czekać. W serii wpisów na Twitterze młodszy brat Nicka napisał, że decyzja brata była dla niego jedynie przysługą. Jednocześnie zaznaczył, że i tak od lat nie ma z nim praktycznie żadnego kontaktu.

Mój brat wniósł dziś, abym otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do niego. Wyświadczył mi tylko przysługę. Trzymaj się. To koniec naszej znajomości. Nie widziałem go od czterech lat i nie mam takiego zamiaru - napisał Aaron Carter.

bEgpOKfh

Jednocześnie młodszy z braci twierdzi, że nigdy nie zamierzał skrzywdzić własnej rodziny. Oprócz tego wyraźnie zaznaczył, że nie chce utrzymywać z nimi jakichkolwiek kontaktów.

Myślicie, że Aaron Carter w końcu odzyska równowagę w życiu?

bEgpOKfi
bEgpOKfj
bEgpOKfC
KOMENTARZE
(63)
gość
2 lata temu
dwie ofiary Hollywood
Gość
2 lata temu
Strasznie smutny czlowiek
Gość
2 lata temu
Dziwna rodzina. Aaron zawsze był stłamszony przez starszego brata. Komuś za mało było sukcesów BSB, wiec wciśnięto dziecko do szolbizu. A tam był z pewnością ofiara zepsucia i bogactwa dorosłych.
bEgpOKfD
Gość
2 lata temu
Chory człowiek, nie dziwię się, że mógł robić różne numery ;(
;)
2 lata temu
No bo jak narkoman ale i tak mu współczuję
Najnowsze komentarze (63)
Gość
2 lata temu
Strasznie przykre że bracia a nie mają kontaktu. No ale trudno mieć kontakt w takiej sytuacji.
Lila
2 lata temu
Ewidentnie coś z nim nie tak. Ostatnio mówił że jego nieżyjąca siostra Leaslie (sorry jak źle) niby go molestowała w jakiś sposób seksualnie gdy miał od 10-13 lat. Co może by było prawdziwie gdyby nie to że on jest rocznik 87 a ona była rocznik 86 co by dawało tak na logikę góra 10 miesięcy między nimi co daje że wtedy miała od 11 do 14 lat. I niby że bo wtedy nie brała swoich leków co wtedy była zdrowa i nie brała prochów to zaczęła jako dorosła no i gdzie takie dziecko niby takie rzeczy robiło ewidentnie on tym co gada woła o pomoc bo chodzi teraz od mediów do mediów i raz mówi tak a raz tak jeszcze nie dawno pisał jak za nią tęskni i jak ją kochał :?
Gość
2 lata temu
No szkoda, pogubił się chlopak
Gość
2 lata temu
Majklel dał mi narkotyki i pewnie też molestował oraz dopadły dzieciaka i inne zboki z szołbizu.
Gość
2 lata temu
Szol biznes. Wykorzystywanie mlodych ludzi, wyciskanie z nich ile sue a potem porzucanie ze zlamana psychika.
gość
2 lata temu
Faceci ogólnie sa dziwni , wiec nie dziw sie ze Cię irytuje , kobieta nie zrozumie mężczyzny nigdy ! Myślą tylko o jednym ...
Gość
2 lata temu
Bardzo smutne. Brat, ktory w ten sposob postepuje.. slabe. 3 liga celebrytow w Usa, czego sie nie robi dla rozglosu
Gość
2 lata temu
Jacy oni brzydcy się zrobili... Eh ta sława
bEgpOKfv
Gość
2 lata temu
Smutne to
Gość
2 lata temu
Wygląda jakby życie przećpał
Gość
2 lata temu
Jak to sie dziwnie układa, taki był pewny siebie od najmłodszych lat i pewnie wszyscy rówieśnicy mu zazdrościli a jak skończył...
Gość
2 lata temu
Niewolnictwo XXI wieku
gość
2 lata temu
za dużo szczęścia miał w życiu, prochy dołączył jeszcze i się pokręcił
Gość
2 lata temu
Jakie to jest smutne, biedny człowiek zniszczony od dzieciństwa.
...
Następna strona
bEgpOKfX