Czwartek 19.09.2019 12:00

Edyta Górniak opowiada publicznie o życiu uczuciowym Allanka: "Pozwalam mu ODKRYWAĆ POCZĄTKUJĄCĄ MĘSKOŚĆ"

Edyta Górniak Allan Krupa

Edyta Górniak opowiada publicznie o życiu uczuciowym Allanka: "Pozwalam mu ODKRYWAĆ POCZĄTKUJĄCĄ MĘSKOŚĆ"

Edyta Górniak wielokrotnie udowodniła, że zasługuje na miano największej polskiej diwy. Oprócz trzyoktawowego głosu, który zjednał 46-latce liczne grono oddanych fanów, piosenkarka może pochwalić się imponującą zdolnością do wywoływania wokół siebie szumu, dzięki której nie daje o sobie zapomnieć nawet na chwilę. Ostatnio Górniak wdała się w medialną kłótnię z Cleo, której w jednym z wywiadów zarzuciła... niewdzięczność za okazaną pomoc.

Edyta Górniak miażdży Cleo: "Podziękowania pod presją NIE MAJĄ DLA MNIE WAGI". I straszy, że pokaże jej skasowany post

Nie da się ukryć, że Edyta wręcz uwielbia dzielić się z innymi różnej maści szczerymi przemyśleniami, nawet jeśli musi później ponieść konsekwencje swojego "długiego języka". Kilka dni temu wylewna celebrytka postanowiła poruszyć publicznie temat... życia seksualnego swojego 15-letniego syna. W rozmowie z Faktem gwiazda przyznała, że stara się być postępową matką, w związku z czym w jej rozmowach z synem "delikatnie" przewija się seks.

Tak, bardzo delikatnie - zapewniła. Chciałabym, żeby on miał komfort, że może rozmawiać z matką na różne tematy, ale też nie chciałabym go krępować. Chcę mu dać taką przestrzeń, że jeżeli ma pytania, być może będę mu mogła dać jakieś odpowiedzi. Proszę, żeby był ostrożny, rozważny. Dla mnie, jako dla mamy najważniejszy jest ten aspekt emocjonalny, żeby ktoś nie złamał mu serca. Żeby dziewczyny nie wykorzystywały jego wrażliwości, bo jest bardzo wrażliwy. Żeby umiał rozróżnić interesowność ludzi od bezinteresowności. W Stanach to było proste, bo dla wszystkich jego potencjalnych sympatii ja byłam po prostu jego mamą, a w Polsce jest troszeczkę inaczej. Uczulam go, żeby był ostrożny.

Edyta jeszcze bardziej uchyliła rąbka tajemnicy, wyjawiając wszem i wobec, że Allanek najprawdopodobniej ma teraz "jakieś oczarowania", o czym świadczyć mogą piosenki jego autorstwa, które odtwarza ukochanej mamie.

Natomiast ma jakieś oczarowania, bo pisze utwory i puszcza mi je - zdradziła Edyta. Pisze bardzo dobre teksty i muzę do tego, więc myślę, że dzieje się coś w jego życiu w tej chwili. On wie, że może mi mówić o wszystkim, tak jak mi mówił o pierwszych pocałunkach, o pierwszym tańcu. Pozwalam mu odkrywać swoją dojrzałość i początkującą męskość.

Chcielibyście, żeby Wasza mama opowiadała w mediach o Waszym życiu uczuciowym?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (291)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 291
Odpowiedz
80 8
zgłoś
gość 19.09.2019 12:02
Ona skonczy jak Villas jest na tej samej drodze
Odpowiedz
24 2
zgłoś
Gość 19.09.2019 12:03
Król Edyp
Odpowiedz
41 4
zgłoś
Gość 19.09.2019 12:03
Widać że Edyta jest bardzo dobrą mamą i się angażuje, ale obawiam się że chłopak może się poczuć trochę zażenowany takimi wypowiedziami.
Odpowiedz
39 4
zgłoś
gość 19.09.2019 12:03
Chora relacja...
Odpowiedz
500 12
zgłoś
gość 19.09.2019 12:03
Ona nie powinna tego opowiadać publicznie. Upokarza swojego syna wsród rówieśników, a dzieciaki potrafią być okrutne.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 291