Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak miażdży Cleo: "Podziękowania pod presją NIE MAJĄ DLA MNIE WAGI". I straszy, że pokaże jej skasowany post

407
Podziel się

"Szkoda, że skasowałaś swój pierwszy post... Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci?" - napisała Górniak. Postanowiliśmy ją wyręczyć.

Edyta Górniak miażdży Cleo: "Podziękowania pod presją NIE MAJĄ DLA MNIE WAGI". I straszy, że pokaże jej skasowany post
bDYAKIPV

Edyta Górniak i Cleo mogły zostać dobrymi koleżankami. Niestety, wyszło jak zawsze. Szyki pokrzyżował Donatan, który za kulisami festiwalu w Opolu dotknął pośladka Edyty. Diwa tak bardzo się zdenerwowała, że odmówiła przyjęcia złotej płyty, którą zdobyła za singiel stworzony razem z Donem. Swój żal wylała także na Cleo, autorkę tekstu do Andromedy i "muzyczne dziecko" amatora pośladków Edi. Zarzuciła Klepko, że ta nie podziękowała jej za załatwienie pracy w _**The Voice of Kids**_. Górniak musiała zrezygnować z ciepłej posady z powodu choroby matki.

Klepko długo nie zwlekała i wybieliła się na Instagramie ze stawianych przez Edi zarzutów. Twierdzi, że podziękowała jej za odstąpienie jurorskiego fotela w The Voice, a nawet przysłała Górniak upominek dla jej chorej matki.

bDYAKIPX

Edi nie wierzy jednak w szczerość intencji Cleo. Pod jej oświadczeniem wystosowała zaproszeniem na "sparing" w obecności kamer:

_**Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie - "podziękowania" napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis - nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR-em...**_

bDYAKIQd

Górniak przypomniała, że Cleo w pierwszym poście po objęciu posady w The Voice zapomniała wspomnieć o tym, że "karierę jurorki" zawdzięcza Górniak:

Szkoda, że skasowałaś swój pierwszy post... Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci? - straszyła Górniak.

Piosenkarka najwyraźniej uważa, że tłumaczenia Cleo niewiele mają wspólnego z chrześcijańską postawą:

PS. NIE mieszaj w tę historię Pana Boga. Bardzo, bardzo o to proszę.

bDYAKIQe

Pudelek postanowił wyręczyć Edi i przypomnieć "pierwszy post Cleo", który z czasem stał się kością niezgody w konflikcie piosenkarek.

Po czyjej jesteście stronie?

bDYAKIQf
bDYAKIQy
KOMENTARZE
(407)
Gość
2 lata temu
Edzia znów robi dramat z niczego? A to nowość...
gość
2 lata temu
Edzia wyluzuj trochę bo botoks wystrzeli🤪😂
gość
2 lata temu
Cleo ma rację. Widocznie dobrze się sprzedaje, ma urodę i wizerunek spójny z programem. Przyjęła propozycję i tyle. Pewnie w tzw, międzyczasie, ktoś zapytał p. Górniak co sądzi o wyborze Cleo, ona stwierdziła, że jest dobry,a teraz przypisuje sobie nie wiadomo jaką rolę. Górniak to znana kłlamczucha i manipulantka.
bDYAKIQz
Sliczniocha
2 lata temu
Gorniak jest strasznie toksyczna!!!!
gość
2 lata temu
Takim oto sposobem, panna Klepko nauczyła się, że zaczynanie z Edzią jest jak bawienie się kupą. Ani to higieniczne ani sensu w tym nie ma żadnego.
Najnowsze komentarze (407)
Gość
2 lata temu
Edyta jak zwykle zrozpaczona. Jakie smutne.
Gość
2 lata temu
Edzia....such a drama queen 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Gość
2 lata temu
Ludzka podłości nie zna granic . pomogę Ci ale musi wiedzieć o tym cały świat. I dozgonna wdzięczność . Edyta śmiech na sali.
Gość
2 lata temu
Nie rozuniem za co ma jej dziękować? Nie wziela roboty to jej sprzątła... a jaoby dziekowala to pewnoe by Edi miala żal ze dziekuje za chorobe matki...
hahaha
2 lata temu
Górniak jak zawsze bez klasy. I to to myślało, że poderwie Fostera.
Gość
2 lata temu
Edzia, zjedz snickersa!! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, choćby po to żeby douczyć się tekstu...
gość
2 lata temu
To że z Edzią jest coś nie tak to wiedziałam, ale nie sądziłam że jest aż tak źle :) Wielka gwiazda domaga się bicia pokłonów i dziękowania jej w każdym miejscu ... żałosne
Gość
2 lata temu
Domaganie się podziękowań i wdzięczności jest równie beznadziejne co niepodziekowanie.
bDYAKIQr
Gość
2 lata temu
Klepko 😂😂😂
gość
2 lata temu
zawsze nioeszczęsliwie wyuczone szczeście
2 lata temu
Taaa. Bo w życiu najwazniejsze jest dziękować za to że ktoś cos komus daje. Tylko gdyby nie choroba to tez by nie oddala tego miejsca. Oczekiwanie na jakies wielki podziekiwanie no jprd. Kobiety i ich problemy bo ktoś komus coś.. 😂😂😂
Gość
2 lata temu
Edyta to jest straszne co ty wyprawiwsz
Gość
2 lata temu
Edyta to już lepiej niech ze sceny zejdzie
Gość
2 lata temu
Edziu rozpędz sie , drzewo samo się znajdzie, a i schyl główkę
...
Następna strona
bDYAKIQT