Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Figurska-Chorosińka kompromituje się w Radiu Zet. Nie umiała odpowiedzieć na ŻADNE z pytań dotyczących polskiego systemu politycznego...

442
Podziel się

Przy okazji kandydatka do Sejmu opowiedziała o swojej miłości do obozu dobrej zmiany PiS i odniosła się do pamiętnej zdrady sprzed 12 lat.

Dominika Figurska-Chorosińka kompromituje się w Radiu Zet. Nie umiała odpowiedzieć na ŻADNE z pytań dotyczących polskiego systemu politycznego...
bCGllcwR

Choć Dominika Figurska-Chorosińka teoretycznie z zawodu jest aktorką, w jej emploi na próżno szukać ról, które zapewniłyby jej uznanie (albo chociaż uwagę) widzów oraz krytyków. Jako że kariera w branży filmowej nie wypaliła, 40-latka postanowiła wystartować do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości i dołączyć do obozu dobrej zmiany, wciąż nawołując w wywiadach do "obrony" wartości rodzinnych i wyrażając solidarność z Zofią Klepacką.

bCGllcwT

W programie Gość Radia Zet radna sejmiku mazowieckiego aspirująca do miana posłanki zgodziła się odpowiedzieć Beacie Lubeckiej na kilka pytań. Dominika zaczęła wywiad od zdementowania plotek, jakoby wybrała politykę, gdyż nie mogła znaleźć zatrudnienia w swojej profesji.

Ja od zawsze interesowałam się nie tylko polityką, ale w ogóle byłam takim działaczem, działaczką, samorządowym - zapewniła Figurska. Od wielu lat jestem zaangażowana w ruch pro life. Lokalnie w swoim mieście też działam. A od niedawna jestem na listach PiS-u. Przeszłam już kampanię do PE.

W dalszej części rozmowy celebrytka przyznała, że obóz dobrej zmiany zmienił jej życie na lepsze.

_Pokochałam miłością czystą, dlatego że po prostu wydaje mi się, że jest to jedyny obóz, który rzeczywiście dba o wartości, które są dla mnie bliskie czyli rodzina, życie, to wszystko, czemu hołduję od wielu lat. I dlatego chcę jak gdyby w tym uczestniczyć, chcę być częścią tej dobrej zmiany._

W pewnym momencie prowadząca postanowiła poruszyć temat głośnej zdrady Chorosińskiej sprzed dwunastu lat, której owocem jest syn Józek. Niedługo po powrocie do męża, niewierna radna dołączyła do akcji pod nazwą... "Wierność jest sexy", wywołując w sieci wielką burzę. Lubecka poprosiła Chorosińską, by odniosła się do licznych zarzutów o hipokryzję.

bCGllcwZ

To ja od razu powiem, że popełnianie błędów nie jest hipokryzją - broniła się. Hipokryzją jest to, jeżeli ktoś mówi co innego, a postępuje inaczej. Ja popełniłam błąd, ale absolutnie dla mnie małżeństwo, wierność jest sprawą nadrzędną, że tak powiem, fundamentalną. I być może właśnie dlatego, że stanęłam w obliczu utraty tego małżeństwa, utraty tej rodziny, to ta wartość wzrosła. Ja wiem, że naprawdę warto jest za wszelką cenę walczyć o małżeństwo, o rodzinę, bo to wszystko, co się przydarzyło w naszym małżeństwie, zdarzyło się 12 lat temu i gdyby nie media, to naprawdę my już byśmy o tym dawno zapomnieli. Ale to wzmocniło...

Na koniec Dominika doszczętnie się skompromitowała, oblewając krótki test z wiedzy dotyczącej polskiego systemu politycznego. Nie dość, że matka pięciorga dzieci nie wiedziała, ilu jest posłów i senatorów, to jeszcze nie potrafiła sobie przypomnieć, po osiągnięciu jakiego wieku można wystartować na prezydenta. Została także zapytana o to, kto był pierwszym niekomunistycznym premierem Polski.

Olszewski? - odpowiadała pytaniem na pytanie Chorosińska.

A nie Mazowiecki? - sugerowała Beata Lubecka.

bCGllcxa

Sprawa dyskusyjna - ucięła Figurska-Chorosińska.

Dobra kandydatka do Sejmu?

bCGllcxu
KOMENTARZE
(442)
Gość
10 miesięcy temu
Gdyby spytać ja o zarobki posłów to by zapewne wiedziała!
gość
10 miesięcy temu
Typowy wyborca i przedstawiciel PISu ...jedyne co wie to 500+
Gość
10 miesięcy temu
Mazowiecki = sprawa dyskusyjna. Padłam! Niedouczony garkotłuk śmie tak mówić o Człowieku! Jak ta "gwiazda" wejdzie do sejmu będzie niezłym pośmiewiskiem :))) Szykujcie popcorn :)
bCGllcxv
Gość
10 miesięcy temu
Ameba
Gość
10 miesięcy temu
Nie jest wyjatkiem. Niestety...
Najnowsze komentarze (442)
PATRIOTA
7 miesięcy temu
MORALNE DNO. I ONA CHCE NAM MÓWIĆ CO NAM WOLNO DNO NAWET WIĘCEJ 1M PONIŻEJ SZLAMU SAM SMRÓD NIE POWINNI WPUSZCZAĆ DO SEJMU.
SZYBki Lopez
7 miesięcy temu
Ten chorosinski to cornutto hie he
Omg
7 miesięcy temu
Ostatnie zdjęcie mówi samo za siebie. Oni są z jakiejś sekty. mormon, jehowa, może nawet masoni
też nie wstyd...
9 miesięcy temu
Ta pani Dominika to pustostan intelektualny !!!! żenada kompromituje swoje najstarsze dzieci ja bym na ich miejscu przeszkoliła mamuśkę w sprawach tak prostych jak WOS -poziom podstawówki !!!Ale cóż jest dobra tylko w w sprawach prokreacji i nie tylko- na naukę brakło czasu i zamiłowania. W życiu nie można mieć wszystkiego .....prawda Dominiczko -ciociu z dzieciństwa
gość
9 miesięcy temu
miałam nadzieję,że już zniknęła po poprzednich wyborach, niestety brak wstydu i wielkie parcie na darmowe finanse zawsze wygra. wstyd mi ,że taka Panie chce reprezentować między innymi mnie. brrrrr O KLASO POLITYCZNA GDZIE JESTEŚŚŚŚ........?
gość
10 miesięcy temu
szlam
Samuel
10 miesięcy temu
Cienka jak barszcz i obłudna jak stado do którego przystała.
gość
10 miesięcy temu
zakochana w obecnym rzadzie nawiedzona zafundowala mezowi dzieciaka i taka swieta ale zaklamanie
bCGllcxn
gość
10 miesięcy temu
I ta osoba jest z Elbląga ?????????
pytania tędęc...
10 miesięcy temu
to wiedziała coś?
anka
10 miesięcy temu
a po co jej to wiedzieć ważne żeby doliczyła się dzieci i pomnożyła x 500 zł i pilnowała co miesiąc aby ją nie oszukali
gość
10 miesięcy temu
to sprawa dyskusyjna, czy mazowiecki był pierwszym niekomunistycznym premierem ?!?!?!?!!?!?
gość
10 miesięcy temu
Jestem zdruzgotana postawa i indolencja tej pani i jej podobnym..
ada
10 miesięcy temu
zal mi tej kobiety
...
Następna strona
bCGllcxP