Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan ODPADŁ W DRUGIM ODCINKU!

157
Podziel się

Basia nie kryła niezadowolenia z powodu werdyktu.

"Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan ODPADŁ W DRUGIM ODCINKU!
bCzFkiCt

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami zadebiutowała na antenie Polsatu tydzień temu i od razu wzbudziła spore zamieszanie. Ku zdziwieniu większości oglądających, z show pożegnała się Reni Jusis, którą jeszcze niedawno typowano na faworytkę programu. Za to najwyższymi ocenami mogła się poszczycić Barbara Kurdej-Szatan, co również wzbudziło wśród widzów mieszane uczucia.

bCzFkiCv

Drugi odcinek Tańca z gwiazdami rozpoczął się od jive’a Rafała Szatana i Lenki Klimentowej.

Wziąłeś do siebie moje uwagi, żeby niektóre części ciała trzymać twardo i sztywno. Niestety, właśnie tak wyglądał twój jive. Musisz trochę spuścić z tonu i wyluzować - zaczął Michał Malitowski.

Być partnerem Lenki to wielkie wyzwanie. Wiesz kiedy ja wiem, że jej partner dobrze tańczy? Gdy przestaję patrzeć na nią, a zaczynam na jej partnera. Tutaj wciąż jeszcze patrzyłem na nią - dodał rozczarowany Andrzej Grabowski.

Panie Szatan, ja ciągle czekam, aż mnie Pan porwie do tanecznego piekła - grzmiała Iwona Pavlović. Nie trafiłeś w ogóle w mój gust jive’a. Było za płasko.

bCzFkiCB

Pierwsza para otrzymała 17 punktów.

Kolejna na parkiecie pojawiła się Aleksandra Kot z Tomaszem Barańskim. Prezenterka nieco obawiała się fokstrota, bowiem jak sama stwierdziła, poważny taniec jest jej całkowitym przeciwieństwem. Ocenianie rozpoczął Malitowski, który stwierdził, że Ola "świetnie sobie radzi". Jednak to Grabowski zdawał się być najbardziej zachwycony tanecznymi umiejętnościami Kot:

Twój fokstrot był bardziej podniecający, niż pełna walizka banknotów - stwierdził nieoczekiwanie serialowy Kiepski i zapytał: Zawsze się tak pięknie wyginasz?

Najbardziej podoba mi się w twoim tańcu wdzięk i delikatność. To jest duży plus. Niełatwo to pokazać, trzeba to po prostu mieć - dopowiedziała Pavlović.

bCzFkiCC

Za swój taniec zdobyli 21 punktów.

Trzecią gwiazdą, która zaprezentowała się na parkiecie był Akop Szostak ze swoją partnerką Sarą Janicką.

Masz coś bardzo dziwnego w sobie, lubię na Ciebie patrzeć. Niestety, tańczyłeś jak klocek - stwierdziła Iwona. Tak tańczysz, jakby ktoś cię za pupę z tyłu trzymał. Robisz takie kroczki malutkie.

To są kompleksy - skomentował uwagi koleżanki Grabowski.

bCzFkiCD

Niestety, mimo sympatii jurorów, zawodnik KSW otrzymał od nich jedynie 15 punktów.

Kolejna na parkiecie pojawiła się faworytka poprzedniego odcinka, Barbara Kurdej-Szatan. "Blondynka Playa" i Jacek Jeschke zaprezentowali cha-chę.

Miał być taneczny cukiereczek… Tańczyłaś naprawdę dobrze, poprawnie, ale w tym tańcu muszą być przeprosty! - zaczęła Pavlović.

Malitowski pochwalił za to pewność siebie Basi, a Grabowski stwierdził, że jak słucha o przeprostach, to "robi mu się niedobrze".

bCzFkiCE

Barbara i Jacek po raz kolejny mogli liczyć na dość dobre noty. Zdobyli 22 punkty.

Taniec Magdy Beredy i Kamila Kuroczko rozpoczął się od krótkiego wstępu wokalnego youtuberki. Niestety, pięknym głosem dziewczynie nie udało się przekupić jurorów.

Magda, bardzo się cieszę, że walczysz z hejtem - zaczął kulturalnie Grabowski. Bardzo ładnie śpiewasz. Tańczysz gorzej niż śpiewasz - skwitował.

Powiem tak, jak jest - nie było dobrze - dopowiedział Malitowski.

W efekcie Beredzie udało zdobyć się tylko 12 punktów.

W drugim odcinku show Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz zatańczyli jive’a. Komik po raz kolejny zachwycił jurorów:

Jesteś tutaj najlepszym tańczącym facetem - skomplementował Małczyka Malitowski.

Za swój taniec Adam i Hania zdobyli 24 punkty.

Kolejną uczestniczką, która pojawiła się na parkiecie była Monika Miller. W międzyczasie wnuczka byłego premiera opowiedziała o swoich problemach żywieniowych, wyznając, że przed laty cierpiała na bulimię.

Od technicznej strony robisz wszystko źle, ale chce się Ciebie oglądać - rozpoczął Malitowski.

Głowa źle, rama źle, wygięty łokieć i tak bym mogła w nieskończoność, ale masz coś w sobie. Coś nieuchwytnego, że ja w Twoją podróż do tanga chcę wejść. Ja jestem Ciebie bardzo ciekawa – oznajmiła zaintrygowana Pavlović.

Głos z widowni po raz kolejny zabrał też dziadek Moniki: Jestem zachwycony, jestem olśniony - komplementował występ wnuczki Leszek Miller.

Miller i Kliment zdobyli 16 punktów.

Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak zaprezentowali jive’a.

Mimo że Pavlović stwierdziła, że piękne nogi wokalistki były podczas tańca dość ciężkie, nie szczędziła w jej stronę komplementów. Ruda otrzymała aż 26 punktów.

Kolejny na parkiecie zaprezentowali się Damian Kordas i jego partnerka Janja Lesar. Fokstrot pary zachwycił Malitowskiego, który skupił się głównie na nogach kucharza.

Łącznie jurorzy ocenili zdolności Damiana na 22 punkty.

Ostatni taniec wykonał Adam Adamonis w towarzystwie Sandry Kubickiej. Tancerz i pochodząca z Łodzi modelka swoim walcem angielskim zdobyli aż 27 punktów.

W drugim odcinku z programem pożegnali się... Rafał Szatan i Lenka Klimentowa.

bCzFkiCW
KOMENTARZE
(157)
Gość
9 miesięcy temu
Instagram vs reality 🤪
Gość
9 miesięcy temu
Nie mogę już słuchać Grabowskiego,moim zdaniem on jest tam za karę chyba- on się meczy a my słuchając go- jeszcze bardziej
Gość
9 miesięcy temu
Kto to jest i jak się tam znalazł?
bCzFkiCX
Gość
9 miesięcy temu
Basia będzie następna 😵😵😵
Gość
9 miesięcy temu
W 3 odcinku powinna odpasc pusta blondyna z grubymi gorami
Najnowsze komentarze (157)
Gość
8 miesięcy temu
Program ustawka.Barbara Kurdej tanczy jak klocek niepasujący do reszty.Przy reszcie kobiet wygląda jak zwykła wsiowa dziewucha.Tanczy ociężale i kiepsko.Zaplaciła za wygraną .Tragikomedia.
Gość
9 miesięcy temu
Nigdy nie miałam nic do Barbary Kurdej-Szatan,była mi zupełnie neutralna. Ale odkąd wyskakuje już prawie z lodówki to zaczyna mi się robić nie dobrze,wszędzie jej pełno i mało tego artykuły w stylu że jest jedną z najpiękniejszych polek zastanawiają mnie kto to w ogóle pisze i dlaczego tak stwierdza? Nogi ma jak kawałki drewna,żadnej talii,mało tego jest niska przez co te nogi wyglądają koszmarnie. Jest mnóstwo pięknych polek tylko niestety nie miały szansy się pokazać publicznie. A tu robicie z niej jakieś bóstwo...
Gość
9 miesięcy temu
Taniec z gwiazdami ,,,słał się tak nudny i nie ciekawy . Szkoda czasu na byle co.
gość
9 miesięcy temu
Monstrum zostało?
Gość
9 miesięcy temu
Po co kobietom tyle tatuaży? Ani to ładne ani estetyczne a przy takich kreacjach wręcz przeszkadza. Chore!!!!
Gość
9 miesięcy temu
W następnym blondyna Barbara
gość
9 miesięcy temu
Pawlowicz tak mnie wkurza, że przestałam oglądać. Ciekawe czemu nie przyjęła nazwiska obecnego męża?
Seba
9 miesięcy temu
Polsat to stacja, w której dzieją się istne cyrki! To skandal żeby wyrzucać osoby które nieźle tańczą, a zostawiać same stołowe nogi takie jak ta blogerka, czy kiedyś Justyna Żyła. Widać tu same przekręty i ustawki. Tego się już oglądać nie da.👎
bCzFkiCP
Gość
9 miesięcy temu
A dlaczego miał nie odpaść...? Każdy mógł bo to smsy decydują a nie jury....
Gośćgapi
9 miesięcy temu
I bardzo dobrze biją kasę a na biednych nie dają za
gość
9 miesięcy temu
Ojej, za mało zarobił. Ale żona dorobi bo wszędzie jej pełno.
Gość
9 miesięcy temu
Szatanowa od początku nadundana. Foszek za foszkiem
gość
9 miesięcy temu
to jakiś żart takie kłody tam tańczą że nie da się patrzeć a facet nieźle tańczył nie wspominając że jego partnerką była jedna z najlepszych w Polsce. No cóż teraz będziemy oglądać chodzących po parkiecie
Gość
9 miesięcy temu
Baśka !! Odpadnij bo patrzenie można na pusta blondynę.
...
Następna strona
bCzFkiDr