Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan ODPADŁ W DRUGIM ODCINKU!

0
Podziel się

Basia nie kryła niezadowolenia z powodu werdyktu.

"Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan ODPADŁ W DRUGIM ODCINKU!
bCZlbTph

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami zadebiutowała na antenie Polsatu tydzień temu i od razu wzbudziła spore zamieszanie. Ku zdziwieniu większości oglądających, z show pożegnała się Reni Jusis, którą jeszcze niedawno typowano na faworytkę programu. Za to najwyższymi ocenami mogła się poszczycić Barbara Kurdej-Szatan, co również wzbudziło wśród widzów mieszane uczucia.

bCZlbTpj

Drugi odcinek Tańca z gwiazdami rozpoczął się od jive’a Rafała Szatana i Lenki Klimentowej.

Wziąłeś do siebie moje uwagi, żeby niektóre części ciała trzymać twardo i sztywno. Niestety, właśnie tak wyglądał twój jive. Musisz trochę spuścić z tonu i wyluzować - zaczął Michał Malitowski.

Być partnerem Lenki to wielkie wyzwanie. Wiesz kiedy ja wiem, że jej partner dobrze tańczy? Gdy przestaję patrzeć na nią, a zaczynam na jej partnera. Tutaj wciąż jeszcze patrzyłem na nią - dodał rozczarowany Andrzej Grabowski.

Panie Szatan, ja ciągle czekam, aż mnie Pan porwie do tanecznego piekła - grzmiała Iwona Pavlović. Nie trafiłeś w ogóle w mój gust jive’a. Było za płasko.

bCZlbTpp

Pierwsza para otrzymała 17 punktów.

Kolejna na parkiecie pojawiła się Aleksandra Kot z Tomaszem Barańskim. Prezenterka nieco obawiała się fokstrota, bowiem jak sama stwierdziła, poważny taniec jest jej całkowitym przeciwieństwem. Ocenianie rozpoczął Malitowski, który stwierdził, że Ola "świetnie sobie radzi". Jednak to Grabowski zdawał się być najbardziej zachwycony tanecznymi umiejętnościami Kot:

Twój fokstrot był bardziej podniecający, niż pełna walizka banknotów - stwierdził nieoczekiwanie serialowy Kiepski i zapytał: Zawsze się tak pięknie wyginasz?

Najbardziej podoba mi się w twoim tańcu wdzięk i delikatność. To jest duży plus. Niełatwo to pokazać, trzeba to po prostu mieć - dopowiedziała Pavlović.

bCZlbTpq

Za swój taniec zdobyli 21 punktów.

Trzecią gwiazdą, która zaprezentowała się na parkiecie był Akop Szostak ze swoją partnerką Sarą Janicką.

Masz coś bardzo dziwnego w sobie, lubię na Ciebie patrzeć. Niestety, tańczyłeś jak klocek - stwierdziła Iwona. Tak tańczysz, jakby ktoś cię za pupę z tyłu trzymał. Robisz takie kroczki malutkie.

To są kompleksy - skomentował uwagi koleżanki Grabowski.

bCZlbTpr

Niestety, mimo sympatii jurorów, zawodnik KSW otrzymał od nich jedynie 15 punktów.

Kolejna na parkiecie pojawiła się faworytka poprzedniego odcinka, Barbara Kurdej-Szatan. "Blondynka Playa" i Jacek Jeschke zaprezentowali cha-chę.

Miał być taneczny cukiereczek… Tańczyłaś naprawdę dobrze, poprawnie, ale w tym tańcu muszą być przeprosty! - zaczęła Pavlović.

Malitowski pochwalił za to pewność siebie Basi, a Grabowski stwierdził, że jak słucha o przeprostach, to "robi mu się niedobrze".

bCZlbTps

Barbara i Jacek po raz kolejny mogli liczyć na dość dobre noty. Zdobyli 22 punkty.

Taniec Magdy Beredy i Kamila Kuroczko rozpoczął się od krótkiego wstępu wokalnego youtuberki. Niestety, pięknym głosem dziewczynie nie udało się przekupić jurorów.

Magda, bardzo się cieszę, że walczysz z hejtem - zaczął kulturalnie Grabowski. Bardzo ładnie śpiewasz. Tańczysz gorzej niż śpiewasz - skwitował.

Powiem tak, jak jest - nie było dobrze - dopowiedział Malitowski.

W efekcie Beredzie udało zdobyć się tylko 12 punktów.

W drugim odcinku show Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz zatańczyli jive’a. Komik po raz kolejny zachwycił jurorów:

Jesteś tutaj najlepszym tańczącym facetem - skomplementował Małczyka Malitowski.

Za swój taniec Adam i Hania zdobyli 24 punkty.

Kolejną uczestniczką, która pojawiła się na parkiecie była Monika Miller. W międzyczasie wnuczka byłego premiera opowiedziała o swoich problemach żywieniowych, wyznając, że przed laty cierpiała na bulimię.

Od technicznej strony robisz wszystko źle, ale chce się Ciebie oglądać - rozpoczął Malitowski.

Głowa źle, rama źle, wygięty łokieć i tak bym mogła w nieskończoność, ale masz coś w sobie. Coś nieuchwytnego, że ja w Twoją podróż do tanga chcę wejść. Ja jestem Ciebie bardzo ciekawa – oznajmiła zaintrygowana Pavlović.

Głos z widowni po raz kolejny zabrał też dziadek Moniki: Jestem zachwycony, jestem olśniony - komplementował występ wnuczki Leszek Miller.

Miller i Kliment zdobyli 16 punktów.

Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak zaprezentowali jive’a.

Mimo że Pavlović stwierdziła, że piękne nogi wokalistki były podczas tańca dość ciężkie, nie szczędziła w jej stronę komplementów. Ruda otrzymała aż 26 punktów.

Kolejny na parkiecie zaprezentowali się Damian Kordas i jego partnerka Janja Lesar. Fokstrot pary zachwycił Malitowskiego, który skupił się głównie na nogach kucharza.

Łącznie jurorzy ocenili zdolności Damiana na 22 punkty.

Ostatni taniec wykonał Adam Adamonis w towarzystwie Sandry Kubickiej. Tancerz i pochodząca z Łodzi modelka swoim walcem angielskim zdobyli aż 27 punktów.

W drugim odcinku z programem pożegnali się... Rafał Szatan i Lenka Klimentowa.

bCZlbTpK
KOMENTARZE
(0)
bCZlbTqf