Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Jarmołowicz urodziła syna. Kim jest była dziewczyna Antka Królikowskiego?

23
Podziel się:

Matka dziecka Jana Królikowskiego grywała między innymi w serialach Pierwsza miłość, W rytmie serca i M jak miłość. Co jeszcze o niej wiemy?

Joanna Jarmołowicz urodziła syna. Kim jest była dziewczyna Antka Królikowskiego?
bEJZbrYR

Joanna Jarmołowicz trafiła na pierwsze strony gazet dzięki związkowi z Antkiem Królikowskim. Ich relacja co prawda nie trwała długo, jednak ogrzanie się w blasku sławy aktora pozwoliło jej maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut. Niedługo potem Jarmołowicz zainteresowała się młodszym bratem byłego partnera, Janem Królikowskim. Tym razem najwyraźniej lepiej ulokowała uczucia, bo para właśnie doczekała się syna, Józefa.

Joanna Jarmołowicz niedawno ogłosiła, że ona i Jan Królikowski doczekali się wspólnie syna. W poście opublikowanym na Instagramie aktorka wyznała, że ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Jarmołowicz jednocześnie podziękowała wszystkim, którzy wspierali ją w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy.

bEJZbrYT

W czwartek w nocy razem z @janignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży_ - napisała Joanna Jarmołowicz na Instagramie.

Wielu z Was może sobie jednak zadawać pytanie - kim jest Joanna Jarmołowicz? Wiele osób kojarzy ją głównie jako byłą dziewczynę Antka Królikowskiego i obecną partnerkę jego brata, Jana. Faktem jest jednak, że ma na swoim koncie kilka osiągnięć i pojawiła się przez lata w kilku głośnych produkcjach. Ma za sobą nawet występ w teledysku do piosenki Maryli Rodowicz Dalej orły.

Joanna Jarmołowicz zadebiutowała jako aktorka w 2013 roku. Wtedy pojawiła się w filmie Sandland Bartłomieja Żmudy. Przełomem w medialnej karierze była dla niej z kolei rola Zośki w filmie Planeta singli oraz w jej kontynuacjach. W 2016 roku Joanna Jarmołowicz wcieliła się w postać Marty Rudzińskiej w serialu Pierwsza miłość.

Dziewczyna Jana Królikowskiego wystąpiła również w produkcjach W rytmie serca i Na noże. Od 2018 roku pojawia się w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w postać Katii. Rok później kolejny raz pojawiła się na dużym ekranie, tym razem jako policjantka Iwona Ząb w filmie Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.

bEJZbrYZ

Mimo pewnych osiągnięć aktorskich, po rozstaniu z Antkiem raczej rzadko gościła na łamach portali plotkarskich. Ponownie zrobiło się o niej głośno w 2018 roku, gdy okazało się, że jest związana z jego bratem, Janem. Rok później Joanna Jarmołowicz była z nim w ciąży, co aktor postanowił nawet skomentować.

Myślicie, że teraz Joanna Jarmołowicz zaczepi się w polskim show biznesie na stałe?

bEJZbrZa
bEJZbrZu
KOMENTARZE
(23)
Gość
2 lata temu
Obrzydliwe, uprawiac sex z jednym bratem, a potem z drugim... 🤮🤮🤮
Obserwatorka ...
2 lata temu
Obrzydliwe - spadek po bracie, fuj!!!
Gość
2 lata temu
Aha
bEJZbrZv
gość
2 lata temu
Trochę dziwnie, że najpierw obracał ją jeden brat , a później drugi O.o
gość
2 lata temu
Oby sie teraz ustakowała bo na planach za bardzo próbowała podrywać aktorów. Az niemiło było patrzec tak sie narzucała.
Najnowsze komentarze (23)
gość
2 lata temu
Oby sie teraz ustakowała bo na planach za bardzo próbowała podrywać aktorów. Az niemiło było patrzec tak sie narzucała.
Gość
2 lata temu
Młody Kusy. . .
gość
2 lata temu
Grała we wszystkich Planetach Singli!
Gość
2 lata temu
Pudlu i po co ten nagłówek przed komentarzami STOP HEJT?! skoro sam tymi tytułami i komentarzami hejtujesz na potęgę. Aż się niedobrze robi. Jak może się czuć teraz młoda mama, która potrzebuje spokoju czytając takie teksty? Ogarnijcie się ludzie i ten swój jad, który w Was siedzi :(
Gość
2 lata temu
Dobrze ze na drugim bracie skończyła, bo chyba jest jeszcze jeden?
Gość
2 lata temu
Ale burdello :D
gość
2 lata temu
może wreszcie przestanie grać irytujące nastolatki. Już dawno nie wygląda jak nastolatka
gość
2 lata temu
A potem zaczęła sie dym... z bratem
bEJZbrZn
Gość
2 lata temu
mega dziwne... miłość jest dziwna 🤷
Gość
2 lata temu
Dziwaczna
Gość
2 lata temu
Mnie też pociąga brat mojego narzeczonego. Przyśnił mi się i od tej pory zaczęłam go inaczej postrzegać, choć nie chciałam nigdy..
gość
2 lata temu
Co to znowu za beztalencia? Kogo to obchodzi?
gość
2 lata temu
A co nas to ???? Dajcie spokoj pisząc o jakiejś byłej lasce kogoś tam ...
gość
2 lata temu
Śliczna dziewczyna, niech im się szczęści :) A że była wcześniej z bratem - i co z tego? wszystko zostaje z rodzinie... kto wie, co przyniesie przyszłość ;) A że niby stara miłość nie rdzewieje???, haha, no cóż, wtedy dziecko też pozostanie..... w rodzinie ;DD
Oferty dla Ciebie
bEJZbsag
bEJZbsah
bEJZbsai
bEJZbsaj
bEJZbsak
bEJZbrZP