Trwa ładowanie...
Przejdź na

Złodzieje okradną Pudziana i Małysza!

0
Podziel się:

A my obejrzymy to w telewizji. Dobry pomysł na show?

Złodzieje okradną Pudziana i Małysza!

Do wiosennej ramówki TVN-u ma trafić nowy program o roboczym tytule Złapać złodzieja. W programie wezmą udział gwiazdy oraz... zresocjalizowani złodzieje, którzy pod okiem kamer będą włamywać się do ich domów.

Program odniósł ogromny sukces w Wielkiej Brytanii, gdzie złodzieje okradali domy szarych obywateli. Formuła jest prosta: jeden ze złodziei pod nieobecność właścicieli domu będzie się włamywał, podczas gdy drugi, wraz z bohaterami programu, będą na żywo obserwować przestępstwo i omawiać wszystkie zaniedbania, jakich dokonali mieszkańcy domu w kwestii jego zabezpieczenia. Dzięki temu wyedukują tysiące młodych adeptów fachu, ucząc ich, jakich błędów nie popełniać... Dość kontrowersyjne.

Do roli włamywaczy stacja zatrudniła dwóch byłych przestępców: Marka Ksieniewicza, który w więzieniu spędził 15 lat i Artura Skarżyńskiego po 17-letnim wyroku.

Program już teraz budzi wiele kontrowersji. Magdalena Bajer z Rady Etyki Mediów ocenia pomysł bardzo negatywnie: Koncepcja jest chybiona i naganna etycznie. Podobnie reaguje policja: Każdy kij ma dwa końce. Edukując społeczeństwo, będziemy edukować złodziei. Jeżeli złodziej pokaże, jak łatwo pokonać zabezpieczenia, to znajdzie się kilku naśladowców - mówi wirtualnymmediom rzecznik prasowy Stołecznej Komendy Policji, komisarz Marcin Szyndler.

Chęć udziału w programie zgłosili już Adam Małysz i Mariusz Pudzianowski. Gratulujemy odwagi. Pokażą wszystkim złodziejom w Polsce, gdzie mieszkają oraz jak i czy warto ich okradać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie