Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Matka Julii Wieniawy będzie menagerką Weroniki Rosati

137
Podziel się

Marta Wieniawa-Narkiewicz, która stoi za finansowym sukcesem córki, zadba teraz o kontrakty reklamowe koleżanki Julki z planu "Zawsze warto". Słuszna decyzja?

TYLKO NA PUDELKU: Matka Julii Wieniawy będzie menagerką Weroniki Rosati
bDzWxNtx

Prawdziwe przyjaźnie w polskim show biznesie zdarzają się niezwykle rzadko. Zazwyczaj wzajemne sympatie są podszyte zazdrością o karierę i polegają głównie na wspólnym pozowaniu na ściankach. Co ciekawe, w przypadku Weroniki Rosati i Julii Wieniawy nić porozumienia, która zawiązała się między aktorkami na planie serialu Zawsze warto, wydaje się być autentyczna i pozbawiona podtekstów. Co prawda Julka zaliczyła pewną wpadkę, pokazując na swoim Instagramie twarz córeczki Rosati, Elizabeth, ale przyjaciółki szybko wyjaśniły sobie to nieporozumienie.

Weronika nie szczędziła również słów uznania pod adresem młodszej koleżanki, rozpływając się nad jej talentem aktorskim i zdolnościami muzycznymi. Rosati, która ma za sobą doświadczenia w amerykańskich produkcjach stwierdziła nawet, że widzi dla młodszej koleżanki szansę podboju Hollywood.

bDzWxNtz

Panie przyjaźnią się także poza planem filmowym, a ciepłe relacje Weronice udało nawiązać się nie tylko z Julką, ale także jej mamą. Marta Wieniawa-Narkiewicz od początku czuwa nad karierą córki i to ona dba o to, by na konto Julii wpływały wynagrodzenia za kontrakty reklamowe. Jak donosi nasze źródło,"mamagerka" weźmie pod swoją profesjonalną opiekę także Weronikę.

Weronika i mama Julii poznały się przy okazji polsatowskiego serialu, w którym gra Wieniawa. Rosati narzekała, że w Polsce nie ma dobrych managerów i ciężko jej kogoś znaleźć. Szczególnie teraz, po skandalach z Robertem Śmigielskim. Pani Marta stwierdziła, że może wziąć pod swoje skrzydła. Rosati jest zachwycona bo myśli, że nowa managerka może załatwić jej tyle kontraktów, co Julce - donosi nasze źródło.

Te informacje udało nam się potwierdzić u źródła.

bDzWxNtF

Mama Julii zajmie się moim managmentem, od strony kontraktów instagramowych i reklamowych, bo moja agencja aktorska tego nie prowadzi - mówi nam Weronika.

Myślicie, że nowa menagerka sprawi, iż Weronika będzie mogła poszczycić się taką ilością kontraktów, co Julia?

bDzWxNtG
bDzWxNua
KOMENTARZE
(137)
gość
rok temu
Będzie i ją po sądach ciągać na 100%
gość
rok temu
Wierka Esterka za niedługo ja pozwie do sądu za naruszenie jej dóbr osobistych i jej dobrego imienia. I przyjaźń się zakończy !
gośćuhaha
rok temu
Dlatego taka przyjaźń.
bDzWxNub
gość
rok temu
Rosati do mądrych nie należy jednak! Dać sobie zrobić dziecko z facetem, który ma 6 dzieci w różnych związkach to szczyt głupoty i desperacji!
ja
rok temu
menager?? Nie ma takiego slowa! Albo po polsku menadżer albo manager!
Najnowsze komentarze (137)
????
2 miesiące temu
Wie koło kogo się zakręcić. Weronika uważaj. Nie wierz w przyjaźń
Gość
rok temu
Uklady. Znajomosci....a nie talent
koneser
rok temu
jak napisze że : jakie śliczne przedstawicielki płci przeciwnej to mi puścicie ale jak napisze że blachary jakich na pigalaku w paryżewie pałno to pewni już nie
gość
rok temu
zwykłe blachary
gość
rok temu
jak to mówią nieszczęścia chodzą parami - to by się zgadzało
Gość
rok temu
Może zeżrą się nawzajem i będzie spokój z dwoma nadętymi przygłupami, wieniawa i rosati...
Gość
rok temu
No i wiadomo czemu takie psiapsiółki
gość
rok temu
No i teraz wiadomo dlaczego Esterka tak uczepiła się Wieniawy: KASA, KASA, KASA !!!!!
bDzWxNtT
gość
rok temu
Ale ta Rosati te stare dziady wymeczyly wygląda jak stara ….
gość
rok temu
Dwa pustostany i nocniki.
gość
rok temu
Matka tej dziewczyny sprawia na mnie wrazenie rajfurki. Za wszelka cene chce gdzies upchnąć ta celebrytka. Dziewczyna o wątpliwej urodzie i talencie. Mamy drugi nocnik.
gość
rok temu
widzę, że dzień bez rekinka nie istnieje?
Gość
rok temu
To dlatego Rosati lukruje Wieniawe. Ciekawe o którą Marta będzie dbać i nie zniszczy kariery.
Gość
rok temu
To dlatego Rosati lukruje Wieniawe. Ciekawe o którą Marta będzie dbać i nie zniszczy kariery.
...
Następna strona
bDzWxNuv