Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Opozda nie daje za wygraną: "Teraz trzeba ZADBAĆ O PR SANDRY. Ja nie mam PR-owca, jestem SOBĄ"

135
Podziel się

"Gdzie tu jest sprawiedliwość?" - pyta eks-koleżanka Kubickiej. Do konfliktu przyłączyła się manager polskiej modelki.

Joanna Opozda nie daje za wygraną: "Teraz trzeba ZADBAĆ O PR SANDRY. Ja nie mam PR-owca, jestem SOBĄ"
bCyAGdkl

Od dawna w show biznesie nie wydarzyła się tak infantylna wojenka jak ta między Sandrą Kubicką a Joanną Opozdą. Celebrytki pokłóciły się o psa i choć sam temat konfliktu jest ważny, bo chodzi o dobro zwierząt, kolejne publikacje dziewcząt zacierają istotę sprawy i sprawiają, że odechciewa się zastanawiać, która z nich ma rację.

bCyAGdkn

Celebrytki jako przestrzeń konfliktu wybrały Instagram, a właściwie to Opozda o tym zdecydowała. Waleczne blondynki nie dają za wygraną i kontynuują batalię online. Kubicka opublikowała wiadomość głosową skierowaną do Opozdy:

Cześć Asiu, przepraszam że dopiero teraz, ale naprawdę wyszłam z treningu i przeczytałam twoją wiadomość. Wiem, że się martwisz, że masz dobre intencje, że dużo przeszłaś z tym psem i doceniam to, i wszyscy doceniamy. Ale uwierz, że to była niespodziewana dla mnie sytuacja. Nie ma mnie teraz często w domu, więc nie mogłam zapanować nad tą sytuacją. Myślałam, że to będzie jednorazowe, że ugryzł mnie, potem przyleciała Lili, może pomylił ją z kotem? Tak jak mówisz, że nie lubi kotów. Przypomina jej Fortunę. Dogadali się, zresztą widziałam sama, jak się bardzo polubili - tłumaczy modelka. On jest nprawdę w lepszych rękach u niej niż u mnie, bo tam zawsze jest ktoś u niej w domu, jej mama też pokochała Fortunę. Więc ona jej daje miłość, jest jedynym psem, dostaje całą uwagę. U mnie tego nie ma. Wiem, że jesteś zła, ale uważam, że nie mam obowiązku mówić ci o takich sprawach. Sama nie masz czasu.

Następnie do ataku przystąpiła aktorka:

Obejrzałam właśnie story Gosi Leitner. No tak, no bo trzeba teraz zadbać o PR Sandry, a Gosia jest Pr-owcem, więc będzie ją wybielać, będzie ją bronić. Ja nie mam PR-u niestety, jestem w mediach zawsze sobą.Ja jestem szczera, nikogo się nie radzę, jak mam się zachować, czy dobrze wypadnę w mediach, tylko otwarcie mówię, co czuję i robiĘ, co czuję - poskarżyła się. Powiedziałaś, że Sandra zrobiła coś niezwykłego, znalazła osobę, która przygarnęła Fortunę. No ja też kogoś takiego znalazłam. I co Sandra teraz może mieć kontakt z Fortuną, nowa właścicielka wysyła jej zdjęcia z Fortuną, ale ja na to ze strony Sandry nie mogłam liczyć. Gdzie tu jest sprawiedliwość? - słyszymy.

bCyAGdkt

Mamy wrażenie, że w sporze obu celebrytek już dawno nie chodzi o psa. Też jesteście zmęczeni tą dramą?

bCyAGdku
bCyAGdkO
KOMENTARZE
(135)
Gość
8 miesięcy temu
Boże a te dalej. Nie oddała psa do schroniska tylko w dobre ręce. KONIEC TEMATU
o
8 miesięcy temu
opozda jest nawiedzona chciała utrzymywać kontakt z psem jak z porzuconym dzieckiem?po co go porzuciła? pies nie jest człowiekiem stał się własnością nowej osoby i ma prawo decydować co z nim a pies jest szczęśliwy
Gość
8 miesięcy temu
Ja nie wiem która jest którą.
bCyAGdkP
gość
8 miesięcy temu
Dlaczego nie cytujecie wszystkiego?! Kubicka pisała już na drugi dzień do ich wspólnego znajomego, że nie chce tego psa i wolałaby pomeraniana tylko nie wie jak sie pozbyc Fortuny!!!!
Gość
8 miesięcy temu
Nie oczerniajcie Asi. Uratowała psa i przywiozła z drugiego końca Europy. Kubicka potraktowała pieska jak śmiecia. Po 1 dniu jej się znudził i chciała się go pozbyć!
Najnowsze komentarze (135)
gość
8 miesięcy temu
Wydaje mi się, że Opozda jest zazdrosna o sukcesy Sandry w Tańcu z Gwiazdami i wyciąga tę sprawę teraz by ją pogrążyć. Proste.
gość
8 miesięcy temu
Kim jest ta Kubicka? Bo wiem,że Joanna jest aktorką.
internauta
8 miesięcy temu
dlaczego tak atakujeb publicznie swoja kolezanke / nieladnie i wyglada mi to na zawisc.
Gość
8 miesięcy temu
Ja bym chciała zobaczyć że pies jest cały i zdrowy, w jakich warunkach żyje. Lale sobie mogą skakać do oczu ale pies jest najważniejszy.
Gość
8 miesięcy temu
O jej nie widziałam zdjęć pieska.... Wez się Aśka za robotę i nie pieprz juz
Gość
8 miesięcy temu
Wałcz Joanna.Kunicka musiała zrobić coś strasznego temu psu i zaciera ślady.
gość
8 miesięcy temu
dalej chodzi o psa ty głupi pudlu!
Gość
8 miesięcy temu
Dwie pseudo celebrytki!Poziom inteligencji poraza....
bCyAGdkH
gość
8 miesięcy temu
pogubiłam się już w tym "dramacie",sama mam pieska,ale na litosc boską tutaj nikt nie umarł,skonczcie juz ta farsę,bo tu juz nie chodzi o psa zapewne :-)
gość
8 miesięcy temu
Oddala psa w dobre ręce to o co biega?
gość
8 miesięcy temu
A kto to jest ta opozda¿??????????? Niech się nie ośmiesza. Myślała że ktoś będzie chował psiaka a ona będzie nim się bawiła gdy przyjdzie na to ochota????
gość
8 miesięcy temu
Żenujący opozda. Wszystko. Nie warta uwagi....
Gość
8 miesięcy temu
Ta Ozdoba to wredna zmija chciala zniszczyc kolezanke upokprzyc i wysmiac osmieszyc ale teraz to z niej sie smieja.
Gość
8 miesięcy temu
to nie wiedziala jak jest z psami?
...
Następna strona
bCyAGdlj