Piątek 04.10.2019 08:00

Robert Śmigielski WNIÓSŁ AKT OSKARŻENIA przeciwko Weronice Rosati: "Będziemy domagać się nie kary więzienia, ale PRAC SPOŁECZNYCH"

Weronika Rosati Robert Śmigielski

Robert Śmigielski WNIÓSŁ AKT OSKARŻENIA przeciwko Weronice Rosati: "Będziemy domagać się nie kary więzienia, ale PRAC SPOŁECZNYCH"

Odkąd Weronika Rosati niespodziewanie wyjawiła światu, że padła ofiarą przemocy domowej, którą miał stosować przeciwko niej ojciec jej córki, nieprzerwanie jest na świeczniku. Aktorka i szanowany ortopeda od kilku miesięcy regularnie widują się w sądzie. Zdeterminowana celebrytka nie zaprzestaje bowiem walki o alimenty, ograniczenie kontaktów Roberta Śmigielskiego z córką oraz zmianę nazwiska małej Elizabeth.

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Weronika Rosati: "Postanowienie sądu jest bardzo przychylne mi i dziecku"

Okazuje się, że były partner nie pozostaje Weronice dłużny. Jak donosi Super Express, jego adwokat złożył właśnie akt oskarżenia przeciwko Rosati. Ojciec Elizabeth zarzuca jej mamie m.in. serię pomówień, które negatywnie wpłynęły na jego życie prywatne, jak i zawodowe. Chodzi o oczerniające go wpisy internetowe i wypowiedzi dla portali:

Robert miał dosyć tych pomówień publicznych, które nie tylko raniły jego, ale i jego najbliższych, co sprawiało mu psychiczny ból. Postanowił bronić siebie oraz swoich najbliższych - zdradza w rozmowie z dziennikiem przyjaciel lekarza.

Jak udało się ustalić Super Expressowi, dokumenty przeciwko gwieździe już zostały złożone w jednym z warszawskich sądów:

W imieniu dr Śmigielskiego kieruję prywatny akt oskarżenia z art. 212 Kodeksu Karnego przeciwko Weronice R. Opiera się on na nagraniu rozmowy (po narodzinach dziecka), z której jasno wynika, że oskarżona miała pretensje do partnera nie o rzekomą przemoc, lecz o to, że nie rozwiódł się z żoną - informuje mecenas Barbara Giertych i dodaje: Będziemy domagać się nie kary więzienia, ale prac społecznych. Najczęściej jest to praca w domach opieki społecznej, ale może też być pomoc w utrzymaniu czystości miasta.

Myślicie, że absolwentce Instytutu Lee Strasberga przyjdzie sprzątać stołeczne ulice?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (517)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 517
Odpowiedz
45 15
zgłoś
Iwa 04.10.2019 08:04
Pitu, pitu. Teraz będą odbijać piłeczkę. A wszystko to po to, żeby się kaska zgadzała i popularność nie gasła. Gdzie w tym wszystkim dobro dziecka???
Odpowiedz
142 29
zgłoś
Gość 04.10.2019 08:04
Nadal nie rozumiem za co ten akt oskarżenia. ...
Odpowiedz
20 6
zgłoś
gość 04.10.2019 08:05
Kasujcie komentarze
Odpowiedz
53 16
zgłoś
gość 04.10.2019 08:05
Może trafiła wkońcu na swego
Odpowiedz
318 72
zgłoś
Gość 04.10.2019 08:05
Za to że domagała się rozwodu z poprzednią żoną ?????też bym się domagała.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 517