Piątek 04.10.2019 18:30

Pudelek wspiera akcję "Zerwijmy łańcuchy". Podejmijcie wyzwanie razem z nami!

Zerwijmy łańcuchy

Pudelek wspiera akcję "Zerwijmy łańcuchy". Podejmijcie wyzwanie razem z nami!Dla Pudelka dobro zwierząt jest na pierwszym miejscu. Jak dobrze wiecie, całkiem niedawno prowadziliśmy akcję Kundelek Tygodnia. Szukaliśmy nowych domów dla psów ze schronisk. Efekt? Trzy kundelki znalazły kochającą rodzinę. Sukces, ale teraz czas na kolejny krok. Pudelek przyłącza się do akcji Zerwijmy łańcuchy. Powód jest prosty. Niestety, w Polsce trzymanie psów na ciężkich łańcuchach nadal jest legalne. Pudelek mówi więc stanowcze STOP! Chcemy lepszych warunków dla psów, które od lat żyją na uwięzi.

Pudelek wspiera akcję #zerwijmyłańcuchy i do tego samego zachęca Was.

W tym roku po raz pierwszy akcja wkracza do internetu. A to za sprawą wyzwania #zerwijmyłańcuchy, które startuje dziś - w Światowy Dzień Zwierząt! A co ma na celu? Pozwoli nam odczuć na własnej szyi dwukilogramowy łańcuch. Łańcuch, na którym wiele psów spędza całe życie. Ale zarazem zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla krzywdzonych zwierząt.

Zasady wyzwania są banalnie proste:

1. Załóż na szyję przedmiot, który waży minimum 2 kilogramy. Dlaczego aż tyle? Bo jak już wspomnieliśmy, tyle waży przeciętny łancuch dla psa. Zrób sobie zdjęcie lub nagraj filmik.

2. Następnie opublikuj zdjęcie/film na Instagramie lub Facebooku i dodaj odpowiednie hashtagi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge. W poście oznacz trzy osoby, które nominujesz do wyzwania.

3. Ostatni, ale najważniejszy krok to wsparcie dowolną kwotą zbiórki portalu Psy.pl. Zachęcamy Was do tego z całego serca! Zbiórka odbywa się pod adresem www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Pamiętajcie, że liczy się każda kwota, bo pieniądze zostaną przeznaczone na nowe, ocieplany budy, miękkie obroże, długie i lekkie linki, porządne miski. A przecież tego potrzebują najbardziej!

Ambasadorką akcji #zerwijmyłańcuchy po raz trzeci została Kasia Moś, wokalistka znana z zaangażowania w działania na rzecz ochrony zwierząt.

Każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od postawienia pierwszego kroku. Postawmy go razem! Możesz stać się częścią naszej rodziny, rodziny osób nieobojętnych na cierpienie zwierząt. Dzięki twojemu zaangażowaniu najbardziej potrzebujące pieski, możliwe, że po raz pierwszy w życiu, położą się w suchym, ciepłym i bezpiecznym miejscu. Gdy wszystko pójdzie po naszej myśli, powiemy sobie z dumą: „it happened but will never chain back”! Czy przyjmujesz wyzwanie? – mówi o akcji Kasia Moś.

Pudelek już od przyszłego tygodnia rozpoczyna serię publikacji materiałów wideo z gwiazdami oraz ich ukochanymi pupilami. Czekajcie, a do akcji przyłączajcie się już dziś. 

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (351)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 351
Odpowiedz
388 37
zgłoś
Gość 04.10.2019 18:32
Ludzie na wsiach mają inną mentalność. Nie rozumieją i trzymają psy przy budach
Odpowiedz
102 81
zgłoś
Gość 04.10.2019 18:32
Pudel kontynuuj dalej promowanie psow do adopcji ze schronisk!prosze🐩🙏😘
Odpowiedz
223 12
zgłoś
gość 04.10.2019 18:32
popieram! uwolnic Pudla z lancucha!
Odpowiedz
38 5
zgłoś
Gość 04.10.2019 18:33
Super
Odpowiedz
4 35
zgłoś
Gość 04.10.2019 18:33
Łańcuch to nic raz widziałem jak obcięli psu łapę żeby nie szczekał i był agresywny
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 351