Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Królowe Życia": KRYZYS w relacji Dagmary i Edzi! Przyjaciółki nie rozmawiają ze sobą od miesięcy

101
Podziel się:

Przyjaciółka Dagmary zerwała z nią kontakt, po tym jak "królowa" uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Czy takie zaniedbanie można wybaczyć?

"Królowe Życia": KRYZYS w relacji Dagmary i Edzi! Przyjaciółki nie rozmawiają ze sobą od miesięcy
bEKfraMl

Dagmara Kaźmierska, Edzia i Jacek stanowili dotychczas najbardziej dynamiczne trio spośród wszystkich bohaterów Królowych Życia - niespodziewanego hitu stacji TTV. Drużyna zaprzyjaźnionych mieszkańców Kłodzka skradła serca widzów, prezentując przed kamerami swoje kolorowe życiorysy i perypetie dnia codziennego.

Dotychczasowemu statusowi quo wesołej drużyny zagroziło jednak uczucie, które zrodziło się między Jackiem i Edzią. Para otrzymała co prawda błogosławieństwo od wspólnej przyjaciółki podczas wakacji w Grecji, jednak dumna posiadaczka kruczoczarnych loków nadal nie mogła pozbyć się wrażenia, że jej świeżo upieczony partner spędza z Dagmarą zbyt dużo czasu.

bEKfraMn

Na ostateczny rozłam w związku nie trzeba było długo czekać. Rozstanie nałożyło się w czasie z majowym wypadkiem samochodowym, w wyniku którego nogi Kaźmierskiej zostały niemal całkowicie zmiażdżone. Królowa przez najbliższy rok będzie musiała najpewniej poruszać się na wózku, pomoc najbliższych przyjaciół jest więc w obliczu kryzysu nieoceniona.

Postawny Jacek stanął na wysokości zadania, dzień w dzień odwiedzając swoją oddaną przyjaciółkę w celu urozmaicenia jej długich dni spędzonych na powolnym wracaniu do formy. Niestety, Edzia nie sprawdziła się w tym jakże traumatycznym dla Dagmary momencie. W najnowszym odcinku Królowych Życia widzowie dowiedzieli się, że "panie nie rozmawiają ze sobą od ponad miesiąca". Instagramowe śledztwo działu CSI Pudelek wykazało, że rzeczony odcinek najprawdopodobniej nagrywany był w lipcu, kontakt między bohaterkami musiał więc urwać się na przełomie maja i czerwca, czyli krótko po tym, jak "królowa" wylądowała w szpitalu.

bEKfraMt

Ostatnie wspólne zdjęcie Dagmary i Edyty zostało opublikowane na Instagramie "królowej" 20 czerwca, jednak sądząc po wakacyjnej scenerii fotografii, przypuszczamy, że była to pamiątka z Grecji.

Myślicie, że wieloletnia przyjaźń jest w stanie wytrwać taką próbę?

bEKfraMu
bEKfraMO
KOMENTARZE
(101)
Gość
2 lata temu
Szokujące byłam pewna że to na pewno! Na całe zycie
Gość
2 lata temu
O jacka poszlo. Jacek jest zakochany W dagmarze po uszy.
Ola
2 lata temu
Edzia siedzi w Niemczech u siostry. Wyobraźcie sobie teraz jak musiałaby obsługiwać chora Dagusie a ty by nie pamiętała. Nie dziwię się jej.
bEKfraMP
gość
2 lata temu
Ile IQ łącznie będzie miała Edyta z Jackiem?
Gość
2 lata temu
To na potrzeby programu nie odzywają się bo spada ogladalnosc
Najnowsze komentarze (101)
Starsza
2 lata temu
Kto to rozbierze,od Gabriela by odszedł Seweryn,tylko jak usłyszał, że trzeba jeździć na giełdę po kwiaty, o czwartej rano,to wrócił do Gabriela,bo na nim żeruje i udaje zakochanego.Widzicie, że gra , gdzie będzie miał takie utrzymanie jak u Gabriela, przecież on nic nie umie.
gość
2 lata temu
Edzia od zawsze była beznadziejna, nie tylko jako przyjaciółka. Nawet nie starała się być miła, tylko korzystała z kasy Dagmary. Nigdy nic dla niej nie zrobiła.
Gość
2 lata temu
Kilka dni temu widzialam Dagmarę i Edytę razem we Wroclawiu, nie wygladaly na pokłócone, wrecz przeciwnie 🧐
Gość
2 lata temu
A edzia ponoc slub wziala, a dagmara.byla jej swiadkowa?
Gość
2 lata temu
Dagmara myśli, ze naprawdę jest królowa chyba i w glowie jej sie przewraca, bo gwiazdorzy i pomiata Edzia. Q ogole wszystko pod publike dno i stara rura
gość
2 lata temu
baby zazdrosne o chłopa! :) a Jacuś ma się świetnie
Gość
2 lata temu
Przecież był odcinek i Edzia była w szpitalu u Dagmary.
Gość
2 lata temu
A ja lubię oglądać je
bEKfraMH
gość
2 lata temu
ta Edzia jest po*ebana
gość
2 lata temu
Nie zadawaj sie z Edzia.
gość
2 lata temu
Edyta zawsze sprawiała wrażenie jakby Dagmara była dla niej dodatkiem a nie przyjaciółką. Cóż, prawdziwych poznaje się w biedzie..Było se szukać innego chłopa a nie gorzkie żale mieć. Co miał zrobić Jacek- posuwać to stare pudło czy pomóc w potrzebie przyjaciółce?
Gość
2 lata temu
Dagmara odrzuciła zaręczyny Jacka to się chciał pocieszyć u Edzi ale nie wyszło Edzia wcale nie jest przyjaciółką Dagmary pokazała to teraz . Prawdziwego przyjaciela ma przy sobie JACKA i to jest prawdziwy przyjaciel na dobre i złe .
Alutka
2 lata temu
Ten Jacek to ochroniarz burdelmamy.
Gość
2 lata temu
Dwa clowny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfraNA
bEKfraNB
bEKfraNC
bEKfraND
bEKfraNE
bEKfraNj