Dagmara z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! "O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie"
dagmara kaźmierska
30.05.2019 11:10

Dagmara z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! "O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie"

"Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust" - poinformowała rzecznik prasowa policji w Kłodzku.

Podziel się
Dodaj komentarz

Choć Dagmara Kaźmierska ma za sobą szemraną przeszłość, bowiem była skazana prawomocnym wyrokiem m.in. za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, dzięki udziałowi w Królowych życia wyrosła na prawdziwą celebrytkę.

Obecnie Dagmara stara się odcinać od przeszłości i skupia się na spotkaniach z fanami w gejowskich klubach, prowadzeniu Instagrama, a nawet próbowaniu swoich sił w aktorstwie. Jakiś czas temu dostrzegł w Dagmarze "to coś" sam Patryk Vega, w efekcie angażując ją do drugiej części Kobiet Mafii.

Kilka dni temu na Facebooku Kaźmierskiej pojawił się niepokojący wpis. Okazało się, że "królowa życia" trafiła do szpitala, o czym poinformowała fanów za pomocą zdjęcia ze szpitalnego łóżka:

O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie - napisała żartobliwie mama Conana.

Z opisu zamieszczonego pod fotografią możemy się dowiedzieć, że Dagmara prawdopodobnie uczestniczyła w wypadku. Sama zainteresowana nie ujawniła jednak, co dokładnie się stało. Zamiast tego wystosowała do swoich fanów apel, by cieszyli się życiem i dbali o siebie oraz najbliższych:

Pamiętajcie, nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić – czytamy na profilu "królowej życia".

Z informacji udzielonej portalowi Plejada przez policję w Kłodzku dowiadujemy się, że celebrytka miała wypadek samochodowy:

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku.

Zaś z komentarzy zamieszczanych przez fanów Dagmary można wywnioskować, że celebrytka połamała obie nogi.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
30-05-2019

GośćKogo Wy promujecie???

30-05-2019

gośćnawrocona burdel mam. Koniec swiata, kogo promujecie

30-05-2019

gośćcooo ona ma 44 lata byłam przekonana że to dobrze zrobiona conajmiej 55 :o!

01-07-2019

GośćJak może tv takie coś pokazywać ?. A ludzie taki badziew oglądać .

29-06-2019

manianoooo iiiii cooooo

05-06-2019

ewaA szkoda społeczeństwo mogło by tylko zyskać.

03-06-2019

emiprzeciez ona jest po 50tce

01-06-2019

TacytCo wy chcecie? Pozytywna fajna kobieta. Fajnie się ja ogląda.

01-06-2019

gośćPotwor nie kobieta... więcej botoksu żeby brwi sięgały włosów nad czolem

01-06-2019

gośćStara lampuciara, rozpadające sie pudło, i ... " królowa " ?