Czwartek 30.05.2019 11:10

Dagmara z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! "O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie"

Dagmara Kaźmierska królowa życia Królowe życia

Dagmara z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! "O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie"

Choć Dagmara Kaźmierska ma za sobą szemraną przeszłość, bowiem była skazana prawomocnym wyrokiem m.in. za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, dzięki udziałowi w Królowych życia wyrosła na prawdziwą celebrytkę.

Zobacz: TTV promuje SKAZANĄ BURDELMAMĘ jako... "królową życia"! Zmuszała młode kobiety do prostytucji!

Obecnie Dagmara stara się odcinać od przeszłości i skupia się na spotkaniach z fanami w gejowskich klubach, prowadzeniu Instagrama, a nawet próbowaniu swoich sił w aktorstwie. Jakiś czas temu dostrzegł w Dagmarze "to coś" sam Patryk Vega, w efekcie angażując ją do drugiej części Kobiet Mafii.

Zobacz: "Królowa życia" o pracy z Vegą: "Jestem za stara na karierę filmową"

Kilka dni temu na Facebooku Kaźmierskiej pojawił się niepokojący wpis. Okazało się, że "królowa życia" trafiła do szpitala, o czym poinformowała fanów za pomocą zdjęcia ze szpitalnego łóżka:

O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie - napisała żartobliwie mama Conana.

Z opisu zamieszczonego pod fotografią możemy się dowiedzieć, że Dagmara prawdopodobnie uczestniczyła w wypadku. Sama zainteresowana nie ujawniła jednak, co dokładnie się stało. Zamiast tego wystosowała do swoich fanów apel, by cieszyli się życiem i dbali o siebie oraz najbliższych:

Pamiętajcie, nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić – czytamy na profilu "królowej życia".

Z informacji udzielonej portalowi Plejada przez policję w Kłodzku dowiadujemy się, że celebrytka miała wypadek samochodowy:

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku.

Zaś z komentarzy zamieszczanych przez fanów Dagmary można wywnioskować, że celebrytka połamała obie nogi.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (836)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 836
Odpowiedz
35 21
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:13
YHy
Odpowiedz
122 67
zgłoś
gość 30.05.2019 11:14
Wracaj do zdrowia! Już widzę, jak będziesz z wózka dyrygowała Edzią i Jackiem :D
Odpowiedz
192 30
zgłoś
gość 30.05.2019 11:14
pewnie selfi sobie robiła ..... ot tyle w temacie
Odpowiedz
969 105
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:15
Kogo Wy promujecie???
Odpowiedz
179 33
zgłoś
Gość 30.05.2019 11:16
Dobrze ze nikomu nie zrobiła krzywdy, ja pal licho...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 836