"Skromna" księżna Kate zmierza do muzeum z torebką za 14 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA) - Pudelek
zmod.

"Skromna" księżna Kate zmierza do muzeum z torebką za 14 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

16
0
0
Podziel się

Jeszcze stylowa czy już nudna?

Księżna Kate w oczach wielu uchodzi za ikonę stylu. W przeciwieństwie do Meghan Markle - wpadki zdarzają jej się sporadycznie. Niestety, bywa jednak i tak, że w jej stylizacjach trochę wieje nudą. No cóż, taka etykieta.

Jak wiadomo, przy każdej możliwej okazji obiektywy fotoreporterów skierowane są właśnie na przedstawicieli brytyjskiej monarchii. Gdy żona księcia Williama pojawiła się w środowe popołudnie w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, również stała się obiektem zdjęć. Tego dnia Kate wyglądała elegancko i skromnie. Chociaż po sprawdzeniu ceny torebki, którą dobrała do swojej stylizacji, stwierdzenie "skromna" niekoniecznie może tutaj pasować.

Uradowana księżna Kate odwiedziła muzeum w Londynie w szerokich spodniach w odcieniu khaki, do których dobrała opięty, bordowy sweterek. Również w tym samym kolorze były czółenka Middleton oraz torebka Chanel, której cena wynosi trzy tysiące funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 14 tysięcy złotych. Kwota robi wrażenie, ale w sumie, kto zabroni księżnej na takie luksusy.

Jeszcze stylowa czy już nudna?

0
16
0
8
0
1
0
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(0)