Wtorek 01.10.2019 14:15

Kate Middleton wkrótce ogłosi czwartą ciążę? "Możemy się niedługo spodziewać DUŻEGO OŚWIADCZENIA"

Kate Middleton książę William hotnews

Kate Middleton wkrótce ogłosi czwartą ciążę? "Możemy się niedługo spodziewać DUŻEGO OŚWIADCZENIA"

Kate Middleton i książę William przez lata wyrośli na ulubieńców brytyjskiej prasy. Każdy ich krok jest skrupulatnie dokumentowany przez paparazzi, a dziennikarze chętnie rozpisują się na temat ich związku. Mimo wszystko księżna Kate cieszy się jednak dużo lepszą opinią niż Meghan Markle, która raz po raz naraża się na surową krytykę prasy. W efekcie panie trzymają do siebie bezpieczny dystans.

Zobacz: Meghan Markle i Kate Middleton nie chcą spędzać razem wakacji? "Kate i William celowo opóźniają wyjazd"

Kate Middleton i książę Harry niedawno wrócili do pełnienia królewskich obowiązków. Para jeszcze niedawno wypoczywała wraz z królową Elżbietą II w zamku Balmoral, gdzie mogli też odsapnąć od kolejnych doniesień na swój temat. Jest to o tyle istotne, że prasa wyraźnie wyczekuje informacji o czwartej ciąży Kate, o której robi się ostatnio coraz głośniej.

Wygląda na to, że już wkrótce brytyjskie media mogą dostać to, czego od dawna oczekiwały. Tym razem swoją cegiełkę do lawiny plotek na ten temat dołożył serwis Bookmakers. Redaktorzy portalu dotarli podobno do informatora, który twierdzi, że w zeszły weekend książę William przekazał swojej babci radosną nowinę.

Szanse, że Kate i William w najbliższych dniach podzielą się z nami nowiną, są naprawdę wysokie. Z ostatnich zakładów wynika, że możemy się spodziewać dużego oświadczenia niebawem, a to oznacza znaczący wzrost zainteresowania rodziną królewską - stwierdził rzecznik Bookmakers.tv w wypowiedzi dla Express.co.uk.

Zdaniem portalu czwarte dziecko Kate Middleton może być już w drodze, o czym rodzina królewska ma poinformować resztę świata w ciągu najbliższych tygodni. Warto jednak pamiętać, że informacje na ten temat pojawiały się już wielokrotnie, dlatego póki co najlepiej przyjmować jeszcze te rewelacje z dystansem.

Warto wspomnieć, że na temat ciąży Kate Middleton miała się niedawno wygadać także jej córka, Charlotte. Co więcej księżniczka stwierdziła podobno, że księżna ma wkrótce urodzić kolejną dziewczynkę.

Myślicie, że kolejne royal baby jest już faktycznie w drodze?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (100)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 100
Odpowiedz
273 21
zgłoś
Gość 01.10.2019 14:17
Jeśli to prawda, to Harry z Meghan się nie pozbierają. Taki duży ślad węglowy, hahahahaha.
Odpowiedz
27 35
zgłoś
666666 01.10.2019 14:18
Kurde ona już jak byk rozpłodowy ...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 01.10.2019 14:19
Dkdkdid
Odpowiedz
86 33
zgłoś
Gość 01.10.2019 14:19
No i będzie kolejny utrzymywany za kasę podatników
Odpowiedz
150 25
zgłoś
Gość 01.10.2019 14:19
Wg mnie, po ostatnich rewelacjach dotyczących rzekomej zdrady Williama, ciąża numer cztery to najgłupszy pomysł na zgodę w małżeństwie...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 100