Wtorek 02.07.2019 16:30

Księżna Kate jest W CZWARTEJ CIĄŻY? Spekulacje wywołała jej... sukienka

Kate Middleton księżna Kate książę William hotnews

 Księżna Kate jest W CZWARTEJ CIĄŻY? Spekulacje wywołała jej... sukienka

Trzeba przyznać, że Kate Middleton ma za sobą kilka wyjątkowo ciężkich miesięcy. Od jakiegoś czasu w mediach krążą informacje o kryzysie w związku księżnej Kate i księcia Williama, a przełomem w tych doniesieniach okazały się pogłoski o rzekomej zdradzie, jakiej miał dopuścić się syn księcia Karola. Książę Cambridge miał ponoć romansować z wieloletnią przyjaciółką swojej żony – Rose Hanbury. Sfrustrowana Kate szybko zażądała usunięcia kobiety z elit towarzyskich, co miało być swego rodzaju zemstą za próbę odbicia jej męża. Zachowanie księżnej wzbudziło kontrowersje, szczególnie ze względu na fakt, że żona markiza Davida Cholmondeleya od lat przebywała blisko brytyjskiego dworu.

Zobacz też: Plotki o romansie Williama jednak są prawdziwe? Książę ma na koncie romans... z siostrzenicą swojej macochy

Choć początkowo nikt nie domyślał się, czym jest spowodowana stanowcza decyzja Middleton, to szybko okazało się, że jej zachowanie nie jest bezpodstawne. Wiele osób zgodnie uważa, że księżna Kate miała wyraźne powody, by nie życzyć sobie towarzystwa Hanbury. Szeroko komentowana sytuacja osobista Kate przyćmiła nawet swego czasu narodziny syna Meghan Markle i księcia Harry'ego, Archiego. Kontrowersje powróciły jednak po wizycie Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii, gdy podczas oficjalnego bankietu w pałacu Buckingham obecna była także Rose. Zwaśnione przyjaciółki zostały jednak posadzone na tyle daleko od siebie, aby nie musiały ze sobą rozmawiać.

Najnowsze informacje na temat sytuacji osobistej Kate Middleton rzucają jednak nieco inne światło na jej obecne relacje z mężem. Zgodnie z doniesieniami brytyjskich brukowców niewykluczone bowiem, że księżna Kate... spodziewa się kolejnego dziecka. O tym fakcie miałaby świadczyć sukienka, którą Middleton założyła niedawno przy okazji jej wizyty w ogrodzie King Henry's Community Garden w Islington. Uśmiechając się w stronę fotoreporterów, Kate splatała subtelnie dłonie w okolicach brzucha, co miało być dla brytyjskich mediów sygnałem, że może być w czwartej ciąży

Przeczytaj także: Urocza Księżna Kate w sukience za 1300 złotych pomaga dzieciom szukać skarbu ogrodzie

Kate opiekuńczo podtrzymywała brzuszek i ciągle się uśmiechała. Widać, że była bardzo szczęśliwa i dzieliła się dobrymi nowinami - mówiła w zagranicznych mediach osoba z otoczenia rodziny królewskiej. Oprócz tego informator tabloidów stwierdził również, że Kate może urodzić jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu. To sprawi, że święta będą jeszcze bardziej ekscytujące - dodaje.

Przedstawiciele Pałacu Buckingham ani sama zainteresowana nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (84)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 84
Odpowiedz
13 13
zgłoś
Gość 02.07.2019 15:30
O masz podatki bwda rosly
Odpowiedz
25 5
zgłoś
Ola 02.07.2019 15:31
Gratulacje jesli to prawda
Odpowiedz
346 13
zgłoś
Gość 02.07.2019 15:31
Nawet jeśli to na pewno nie wnioslowalabym po tych zdjęciach. Tu nic nie ma!
Odpowiedz
306 6
zgłoś
gość 02.07.2019 15:32
Ja tam nic nie widzę :P
Odpowiedz
676 8
zgłoś
gość 02.07.2019 15:32
Ja tak płaskiego brzucha nie miałam nawet w podstawówce. Ona zje jabłko i już jest w "ciąży" :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 84