Trwa ładowanie...
Przejdź na

Toaletowy dramat Kim Kardashian. Gwiazda rozważała ZASIKANIE MAJTEK na Met Gali

78
Podziel się

Silikonowa suknia skutecznie uniemożliwiła celebrytce wizyty w toalecie podczas najważniejszej imprezy modowej na świecie.

Toaletowy dramat Kim Kardashian. Gwiazda rozważała ZASIKANIE MAJTEK na Met Gali
bDfLFWYB

Uważana dziś przez wielu za prawdziwą "ikonę stylu", Kim Kardashian jeszcze niedawno kojarzyła się głównie z amatorskim nagraniem pornograficznym i targaniem markowych torebek Paris Hilton. Sytuacja ta zmieniła się jednak diametralnie, kiedy Kanye West przygarnął celebrytkę pod swoje wizjonerskie skrzydła. Raperowi udało się nawet urobić nieprzejednaną jak dotąd Annę Wintour. Słynna naczelna nie bez lekkiej dozy zażenowania udostępniła okładkę kwietniowego Vogue'a z 2014 roku zakochanej parze, czym zatwierdziła pozycję Kim, jako poważnego gracza modowego światka.

Bycie współczesną ikoną stylu to jednak nie przelewki, o czym będą mogli dowiedzieć się widzowie najnowszego odcinka Z kamerą u Kardashianów. Epizod odsłoni kulisy przygotowań słynnej rodziny do tegorocznej Met Gali, na której Kim wystąpiła w diabelsko krępującej sukni z silikonu autorstwa legendarnego projektanta Thierry'ego Muglera. Gwiazda była tak bardzo zdeterminowana, aby zabłysnąć na czerwonym dywanie w tej niewyobrażalnie niekomfortowej kreacji, że wyraziła nawet gotowość posikania swoich majtek, jeżeli będzie tego wymagać sytuacja. Suknia czyniła bowiem wizyty w toalecie praktycznie niemożliwymi.

bDfLFWYD

Jeżeli będę musiała pójść siku, to będzie niemały problem. Jeżeli dopadnie mnie nagła potrzeba, myślę, że mogę posikać majtki i wtedy poproszę siostrę, żeby wytarła moją nogę. Ja nawet nie żartuję. Może mi podetrzeć nogę - słyszymy Kardashiankę podczas przymiarek w garderobie.

Okazuje się, że problemy z oddawaniem moczu to nie jedyna kłopot, jakim Kim musiała zaprzątać sobie głowę w pierwszy poniedziałek maja. Wysadzana drobnymi paciorkami suknia drażniła delikatną cerę gwiazdy.

bDfLFWYJ

Nie tylko jest to silikon i 500 godzin wysadzania i kształtowania, ale każdy mały element drapie mnie od środka. One wystają. Więc mnie drapią - wytłumaczyła dwóm asystentom próbującym wcisnąć kreację na jej imponujących rozmiarów tył.

Co więcej, Kim musiała w tym samym czasie zaplanować, w jaki sposób chciałaby być uwieczniona na zdjęciach z imprezy. Gwiazda do dzisiaj ubolewa nad faktem, że na jej pierwszej Met Gali Kanye cały czas trzymał ją za rękę, przez co paparazzi nie mogli uchwycić pełni okazałości jej kwiecistej rękawiczki.

Kanye może podejść i zrobić kilka zdjęć ze mną, ale zdecydowanie chcę też kilka ujęć solo. W pierwszym roku trzymał mnie za rękę, a ja miałam wtedy rękawice w kwiaty, więc mnie po prostu obcięto - wspomina z trwogą w głosie.

Czy siostrom Kim udało się ostatecznie przetrwać wieczór bez konieczności podcierania zmoczonych nóg rodzeństwa?

bDfLFWYK
bDfLFWYL
bDfLFWZe
KOMENTARZE
(78)
Agnieszka
rok temu
Ciekawe jakby wyglądał teraz świat jakby nagle wyłączyli Internet, myślę że te wszystkie gwiazdy by zwariowały
Gość
rok temu
Twarz ładna ale w głowie pusto 🤷‍♀️🤷‍♀️
Gość
rok temu
Pustostan i dno umysłowe
bDfLFWZf
Gość
rok temu
Obudzcie mnie wiosną..
Gość
rok temu
Niby usiłuje wmówić światu, że studiuje prawo, a tak naprawdę jest totalną amebą umysłową.
Najnowsze komentarze (78)
😁
rok temu
Pieknosc
gość
rok temu
wyglądała jak zmokła kura
Gość
rok temu
Ale suknia mistrzostwo świata wygląda jak by dopiero wyszła z wody i ociekała woda cudo
gość
rok temu
Przerażające jest żyć w takim skrzywionym świecie...
Gość
rok temu
Obleśnie wygląda taki tylek. Rozumiem ładnie wypracowane pośladki na siłowni, które wyglądają apetycznie, alle to jest obleśne.
Gość
rok temu
Ahahahhaha przecież to jest komiczne
Gość
rok temu
Ale kufer 🤣🤣🤣
gość
rok temu
lubie ją
bDfLFWYX
Gość
rok temu
Dramat🤣🤣🤣
Gość
rok temu
N i to są problemy, a nie jakieś głupoty pt klimat, głód czy choroby......
gość
rok temu
Biedactwo ta Kim, taka sztuczna karykatura kobiety. Tylko nog nie moze sobie wydluzyc.
gość
rok temu
ikona stylu ? zwlaszcza na filmie rezyserowanym przez mamusie
Gość
rok temu
To sa dopiero dramaty...
Gościna
rok temu
Bieniuk sypia z rafalala !! Helooooooł !? Czemu to jeszcze nie wyszło na pudlu !? 🤷🏻‍♀️
...
Następna strona
bDfLFWZz