Trwa ładowanie...
Przejdź na

Toaletowy dramat Kim Kardashian. Gwiazda rozważała ZASIKANIE MAJTEK na Met Gali

78
Podziel się:

Silikonowa suknia skutecznie uniemożliwiła celebrytce wizyty w toalecie podczas najważniejszej imprezy modowej na świecie.

Toaletowy dramat Kim Kardashian. Gwiazda rozważała ZASIKANIE MAJTEK na Met Gali
bEDDXGmt

Uważana dziś przez wielu za prawdziwą "ikonę stylu", Kim Kardashian jeszcze niedawno kojarzyła się głównie z amatorskim nagraniem pornograficznym i targaniem markowych torebek Paris Hilton. Sytuacja ta zmieniła się jednak diametralnie, kiedy Kanye West przygarnął celebrytkę pod swoje wizjonerskie skrzydła. Raperowi udało się nawet urobić nieprzejednaną jak dotąd Annę Wintour. Słynna naczelna nie bez lekkiej dozy zażenowania udostępniła okładkę kwietniowego Vogue'a z 2014 roku zakochanej parze, czym zatwierdziła pozycję Kim, jako poważnego gracza modowego światka.

Bycie współczesną ikoną stylu to jednak nie przelewki, o czym będą mogli dowiedzieć się widzowie najnowszego odcinka Z kamerą u Kardashianów. Epizod odsłoni kulisy przygotowań słynnej rodziny do tegorocznej Met Gali, na której Kim wystąpiła w diabelsko krępującej sukni z silikonu autorstwa legendarnego projektanta Thierry'ego Muglera. Gwiazda była tak bardzo zdeterminowana, aby zabłysnąć na czerwonym dywanie w tej niewyobrażalnie niekomfortowej kreacji, że wyraziła nawet gotowość posikania swoich majtek, jeżeli będzie tego wymagać sytuacja. Suknia czyniła bowiem wizyty w toalecie praktycznie niemożliwymi.

bEDDXGmv

Jeżeli będę musiała pójść siku, to będzie niemały problem. Jeżeli dopadnie mnie nagła potrzeba, myślę, że mogę posikać majtki i wtedy poproszę siostrę, żeby wytarła moją nogę. Ja nawet nie żartuję. Może mi podetrzeć nogę - słyszymy Kardashiankę podczas przymiarek w garderobie.

Okazuje się, że problemy z oddawaniem moczu to nie jedyna kłopot, jakim Kim musiała zaprzątać sobie głowę w pierwszy poniedziałek maja. Wysadzana drobnymi paciorkami suknia drażniła delikatną cerę gwiazdy.

bEDDXGmB

Nie tylko jest to silikon i 500 godzin wysadzania i kształtowania, ale każdy mały element drapie mnie od środka. One wystają. Więc mnie drapią - wytłumaczyła dwóm asystentom próbującym wcisnąć kreację na jej imponujących rozmiarów tył.

Co więcej, Kim musiała w tym samym czasie zaplanować, w jaki sposób chciałaby być uwieczniona na zdjęciach z imprezy. Gwiazda do dzisiaj ubolewa nad faktem, że na jej pierwszej Met Gali Kanye cały czas trzymał ją za rękę, przez co paparazzi nie mogli uchwycić pełni okazałości jej kwiecistej rękawiczki.

Kanye może podejść i zrobić kilka zdjęć ze mną, ale zdecydowanie chcę też kilka ujęć solo. W pierwszym roku trzymał mnie za rękę, a ja miałam wtedy rękawice w kwiaty, więc mnie po prostu obcięto - wspomina z trwogą w głosie.

Zobacz także: Czy siostrom Kim udało się ostatecznie przetrwać wieczór bez konieczności podcierania zmoczonych nóg rodzeństwa?
bEDDXGmC
bEDDXGmD
bEDDXGmW
KOMENTARZE
(78)
Agnieszka
2 lata temu
Ciekawe jakby wyglądał teraz świat jakby nagle wyłączyli Internet, myślę że te wszystkie gwiazdy by zwariowały
Gość
2 lata temu
Twarz ładna ale w głowie pusto 🤷‍♀️🤷‍♀️
Gość
2 lata temu
Pustostan i dno umysłowe
bEDDXGmX
Gość
2 lata temu
Obudzcie mnie wiosną..
Gość
2 lata temu
Niby usiłuje wmówić światu, że studiuje prawo, a tak naprawdę jest totalną amebą umysłową.
Najnowsze komentarze (78)
😁
2 lata temu
Pieknosc
gość
2 lata temu
wyglądała jak zmokła kura
Gość
2 lata temu
Ale suknia mistrzostwo świata wygląda jak by dopiero wyszła z wody i ociekała woda cudo
gość
2 lata temu
Przerażające jest żyć w takim skrzywionym świecie...
Gość
2 lata temu
Obleśnie wygląda taki tylek. Rozumiem ładnie wypracowane pośladki na siłowni, które wyglądają apetycznie, alle to jest obleśne.
Gość
2 lata temu
Ahahahhaha przecież to jest komiczne
Gość
2 lata temu
Ale kufer 🤣🤣🤣
gość
2 lata temu
lubie ją
bEDDXGmP
Gość
2 lata temu
Dramat🤣🤣🤣
Gość
2 lata temu
N i to są problemy, a nie jakieś głupoty pt klimat, głód czy choroby......
gość
2 lata temu
Biedactwo ta Kim, taka sztuczna karykatura kobiety. Tylko nog nie moze sobie wydluzyc.
gość
2 lata temu
ikona stylu ? zwlaszcza na filmie rezyserowanym przez mamusie
Gość
2 lata temu
To sa dopiero dramaty...
Gościna
2 lata temu
Bieniuk sypia z rafalala !! Helooooooł !? Czemu to jeszcze nie wyszło na pudlu !? 🤷🏻‍♀️
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDXGnI
bEDDXGnJ
bEDDXGnK
bEDDXGnL
bEDDXGnM
bEDDXGnr