Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żora Koroliow ubolewa nad brakiem zaproszenia na setny odcinek "Tańca z gwiazdami": "I TAK BYM NIE PRZYSZEDŁ"

86
Podziel się

Okazuje się, że tancerza, który ostatnio wielokrotnie krytykował program, nie poproszono o przybycie na jubileuszowy odcinek. Też jesteście w szoku?

Żora Koroliow ubolewa nad brakiem zaproszenia na setny odcinek "Tańca z gwiazdami": "I TAK BYM NIE PRZYSZEDŁ"
bDHYBCFx

Wczoraj na antenie Polsatu wyemitowano setny odcinek Tańca z gwiazdami. Z tej okazji producenci programu przygotowali sentymentalne wspomnienia z dziewięciu poprzednich edycji. Z rywalizacją nie pożegnała się również żadna z tańczących par.

Aby uczcić okrągły jubileusz show, na widownie zaproszono wielu jego byłych uczestników. W studiu Polsatu zmagających się z kolejnymi choreografiami uczestników dopingowali m.in Beata Tadla, Ewelina Lisowska, Cleo oraz Popek.

bDHYBCFz

Niestety w całym tym zamieszaniu produkcja show najwidoczniej zapomniała o części osób, które kiedyś występowały na ich parkiecie. Okazuje się, że zaproszenia nie otrzymał Żora Koroliow. Tancerz wziął udział w trzech edycjach programu emitowanych na Polsacie i partnerował kolejno Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit i Martynie Kupczyk.

bDHYBCFF

Koroliow najwidoczniej miał żal, że nie zaproponowano mu udziału w jubileuszowym sezonie show i od jakiegoś czasu regularnie krytykował go w mediach. Wszystko zaczęło się od tanga Barbary Kurdej-Szatan, której zarzucił brak poczucia rytmu i słabą choreografię. Później miał również zastrzeżenia co do jurorów, którzy jego zdaniem byli stronniczy i nieprofesjonalni.

bDHYBCFG

Żora jednak najwyraźniej oczekiwał, że producenci programu zapomnieli już o jego wybrykach i wyślą mu zaproszenie na setny odcinek.

Czy ktoś wie, dlaczego nie dostałem zaproszenia na jubileuszowy odcinek Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? I tak bym nie przyszedł po tych wszystkich szopkach, ale sam fakt. Moi obrażalscy, prawda boli - napisał na Facebooku.

Tancerz przyznał, że wcale nie byłby zainteresowany miejscem na widowni. Mimo wszystko i tak uważa, że powinien zostać poproszony o zaszczycenie swoją obecnością setnego odcinka Tańca z gwiazdami.

Też jesteście w szoku, że Żora nie dostał zaproszenia na jubileuszowy odcinek programu?

bDHYBCFH

**

bDHYBCFI

**

bDHYBCGa
KOMENTARZE
(86)
Gość
rok temu
Pamiętam jak ten ch_m nazwał Gorczycę s_ką.
Gośćtom
rok temu
Masz parcie na szkło...
gość
rok temu
Nie ma czego żałować,ten program jest już beznadziejny.Grabowski cóż to za znawca tańca i jego techniki.Niesprawiedliwe oceny a szkoda ,kiedyś był świetny.
bDHYBCGb
Gość
rok temu
No wcześniej był urozmaiceniem Ukrainiec. A Teraz szef nie ksycy ja nie ponimaju do ubera się nada
Gość
rok temu
Ma racje mądry człek
gość
rok temu
Chłopak nawet nie wie o co kaman.
Gość
rok temu
Te rusek wracaj do siebie.
gość
rok temu
I bardzo dobrze że go nie zaprosili. Jeśli opluwał to sorry. Teraz jubileusze to chyba tylko na Ukrainie
Gość
rok temu
Wypad na Ukrainę i tam się mądrzyć a nie u nas
gość
rok temu
Zora olej to ten program to chlam
Gość
rok temu
On jest taki żałosny..
Gość
rok temu
On jest taki żałosny..
Gość
rok temu
Bardzo sympatyczny Pan wysoka kultura osobista często spotykam na osiedlu
bDHYBCFT
Gość
rok temu
A czego się spodziewał !!!!! W ta rękę którą Cię karmi nie pluje się w nie .
...
Następna strona
bDHYBCGv