Trwa ładowanie...
Przejdź na

Iza Miko: "Tak bardzo odbijamy się od tego, co Jezus uczył, a co przyjeżdżam do Polski, to jest MI AŻ WSTYD"

303
Podziel się

Aktorka wygłosiła też ciekawą teorię na temat niepłodności kobiet. "Te, które nie potrzebują pomocy, a są po prostu zestresowane, to normalnie zajdą w ciążę".

Iza Miko: "Tak bardzo odbijamy się od tego, co Jezus uczył, a co przyjeżdżam do Polski, to jest MI AŻ WSTYD"
bCOFVTaZ

Iza Miko jako 15-letnia dziewczyna wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Początkowo miała realizować karierę tancerki, jednak kontuzja uniemożliwiła jej kontynuowanie i Miko zajęła się aktorstwem.

Prowadzona raz z mniejszym, raz z większym powodzeniem kariera Izy spowodowała, że aktorka odkładała plany rodzicielskie na później. Dziś 38-latka zapragnęła mieć dziecko i w tym celu postanowiła poddać się procedurze zamrażania jajeczek. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej decyzji:

bCOFVTbb

Prawdopodobnie dla mnie byłoby za późno w przyszłym roku, bo okazało się że mój poziom AMH jest bardzo niski. To jest ilość jajeczek, które mamy jeszcze. Ja o tym nie wiedziałam. To jest genetyczne. Ja się dowiedziałam, że mój poziom jest 0,2, czyli już niepłodność generalnie i powiedziano mi, że jestem w stanie próbować zamrozić jajeczka. Generalnie to było siedem miesięcy mojego życia, zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch - zwierzyła się Miko.

Mówię o tym, bo o niepłodności mało się mówi. Ludzie myślą, że to jest coś nie tak, jak mają problem z zajściem w ciążę, może z tym seksem coś nie tak robią. A największym problemem, jeśli chodzi o zajście w ciążę jest stres. Chcę, żeby kobiety wiedziały, na czym to polega, żeby nie było wokół tego sensacji. To jest medyczna rzecz, im więcej kobiet będzie o tym mówić, tym będą się mniej zestresowane czuły i te kobiety, które nie potrzebują pomocy, a są po prostu zestresowane, to normalnie zajdą w ciążę. Ja tak uważam - dodaje.

Iza zaznaczyła też, że konsternacja, którą temat niepłodności wciąż wywołuje wśród Polaków połączona z krytykowaniem innowacyjnych metod jest dla niej niezrozumiała:

Jesteśmy krajem duchowym, tak bardzo odbijamy się do tego, co Jezus uczył, a co przyjeżdżam do Polski, to jest aż mi wstyd. Chcę, żeby te wszystkie wartości powróciły i żeby ludzie się nie dzielili na prawo i lewo - podkreśliła.

bCOFVTbh
bCOFVTbi
bCOFVTbC
KOMENTARZE
(303)
gość
10 miesięcy temu
Jak ją swędzi to się drapie no co - nie wszystko jest sztuką!
gość
10 miesięcy temu
Znalazła się, następna wielka aktorka, która uważa się za autorytet.
Gośćbbb
10 miesięcy temu
To zostań tam gdzie jesteś i nie wracaj! I tak mało kto o tobie tutaj słyszał,jakaś kolejna pseudogwiazda.
bCOFVTbD
Gość
10 miesięcy temu
Widziałam to na żywo w DDTVN i zastanawiam się po co taka stacja zaprasza taka osobę, która po pierwsze nie potrafi się wysłowić a po drugie nie ma nic mądrego do powiedzenia. Autentycznie męczyłam się słuchając tego wywiadu
Gość
10 miesięcy temu
W naszych czasach jest za duża ingerencja w nasze ciała (zastrzyki leki prześwietlenia itd itp) dochodzi antykoncepcja przy której leki powstrzymują przez lata zażywania cały proces płodności i na końcu jest problem żeby organizm wrócił do swoich funkcji dlatego młodej dziewczynie jest łatwiej zajść w ciąże
Najnowsze komentarze (303)
gość
10 miesięcy temu
Duchowa przewodniczka Polski - taka jak na 4-tym zdjęciu. Ten poziom głupoty kwalifikuje się już chyba do leczenia.
gość
10 miesięcy temu
a mnie wstyd za tak zbudowane zdanie... ech... czy to możliwe , żeby tak"mówić?"
gość
10 miesięcy temu
okadz se leb nie krocze ....
gość
10 miesięcy temu
nie rozumiem jej. O co jej chodzi? po tym tekście to ja rozumiem, czemu ona kariery nie zrobiła.
Ju
10 miesięcy temu
Super inicjatywa :) Lubie ją jako osobę i aktorkę , a do tego jej uroda jest niezwykle urocza :)
szyderca
10 miesięcy temu
to już stało się regułą, że każdy celebryta zna się na wszystkim i we wszystkich dziedzinach chce być "ałtorytetem" ale Polacy już tych bzdur i pustych słów nie kupują...
NIC NA SILE
10 miesięcy temu
jak jej wstyd przyjezdzac to niech nie przyjezdza. Ja sie ciesze i dumna jestem ze olka i moge odwiedzic Ojczyzna lepiej to wszystko wyglada jak za POKODOWCOW Polacy sa chwaleni i obrzydliwwe propagandy celowe .
Gość
10 miesięcy temu
Pogielo babę...
bCOFVTbv
Gość
10 miesięcy temu
Zgadza sie!!! Aborcji nie mozna I in vitro samotnej nie mozna... porobane w polsce
Gość
10 miesięcy temu
Nie wiem co ona pi....li
gość
10 miesięcy temu
Ojej ona powiedziała o naszym kraju, teraz będzie referendum czy głosowanie w sejmie?
kamaraden
10 miesięcy temu
nie wiem po co mi ta informacja to jej osobiste sprawy
max
10 miesięcy temu
No nie musi do Polski przyjeżdżać, jak tak bardzo się wstydzi.
gość
10 miesięcy temu
to typowa blondynka from usa, lansuje swa poprawnosc polityczna a pod sufitem pusto,
...
Następna strona
bCOFVTbX