Środa 09.10.2019 11:45

Oburzona Małgorzata Rozenek krytykuje PiS: "Boże, to jest NIEWIARYGODNE" (WIDEO)

Małgorzata Rozenek

Oburzona Małgorzata Rozenek krytykuje PiS: "Boże, to jest NIEWIARYGODNE" (WIDEO)

Małgorzata Rozenek, która urodziła swoich synów dzięki in vitro, stała się niejako twarzą promocji tej metody sztucznego zapłodnienia w Polsce. Celebrytka nie ukrywała, że od dłuższego czasu próbowała zajść w ciążę przy pomocy tej metody, niestety, w związku z licznymi niepowodzeniami 41-latka powoli rezygnuje z dalszych działań w tym kierunku i skłania się ku adopcji.

Małgorzata Rozenek-Majdan jednak rezygnuje z in-vitro? "Dopuszczamy myśl o ADOPCJI"

Co jakiś czas w mediach pojawia się dyskusja o in vitro, które z wielu powodów nie jest akceptowane przez obecny rząd. Kontrowersyjny temat został poruszony na wtorkowej debacie przedwyborczej, w której udział wzięły partie PiS, Koalicja Obywatelska, PSL, Lewica i Konfederacja. Po obejrzeniu dyskusji wzburzona Rozenek postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem Instagrama, zwracając uwagę na fakt, że partia rządząca jako jedyna nie skłania się ku przywróceniu finansowania in vitro.

Małgorzata Rozenek ostro o politykach PiS: "Dlaczego państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli?"

Ogólnopolski program in vitro - zaczęła. Boże, to jest niewiarygodne. Szykując się na wieczorne spotkanie oglądam debatę przedwyborczą i wynika z niej bardzo jasno, że jedyną partią, która nie ma zamiaru przywrócenia finansowania in vitro, jest PiS. PSL stwierdziło, słowami Kamysza, że jest oczywiście za. Tak samo dotyczy to Lewicy. Koalicja, która razem z rządem PSL-u w 2013 roku wprowadziła finansowanie in vitro z budżetu państwa, również potwierdziła chęć utrzymania lub do powrotu do tych dobrych praktyk.

Celebrytka stwierdziła, że niechęć dla dofinansowania w Polsce metody sztucznego zapładniania jest ze strony Prawa i Sprawiedliwości objawem klasizmu.

Czy to jest prawdziwa polityka prospołeczna? - pyta. Na to będą musieli sobie odpowiedzieć wszyscy ci, którzy myślą, żeby kiedyś założyć rodzinę. Bo mi się wydaje, że dzielenie rodziców na tych zamożnych i tych mniej zamożnych, uzależnianie ich zdolności lub możliwości do zostania rodzicem, jest złe.

Ma rację?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (189)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 189
Odpowiedz
125 123
zgłoś
Gośćteresa 09.10.2019 11:54
Małgosiu racja po twojej stronie
Odpowiedz
83 92
zgłoś
Gośćteresa 09.10.2019 11:54
Małgosiu racja po twojej stronie
Odpowiedz
61 52
zgłoś
gość 09.10.2019 11:54
Polska w 21 wieku....... super!
Odpowiedz
91 55
zgłoś
Gość 09.10.2019 11:58
Gość: A ta znów o tym samym.
To ważny temat. Wiesz ile par ma problem z posiadaniem dziecka ?
Odpowiedz
62 38
zgłoś
gość 09.10.2019 12:01
gość: Bawi mnie postawa Pani z lewicy: aborcja na życzenie, bo kobieta ma godność i prawo decydowania o sobie, ale jednocześnie kobiety mają prawo do finansowanego z budżetu państwa in vitro. Przypomnę: abortowane są także dziewczynki, które mają swoją godność i prawo do decydowania o sobie (?). Jakaś konsekwencja?
Poważnie nie rozumiesz różnicy między tymi, którzy chcą mieć dzieci i nie mogą, a tymi którzy nie chcą? Sprawdz na całym świecie gdzie jeszcze, tak jak w Polsce, jest tak restrykcyjne prawo do aborcji. Za chwilę kobiety bezdzietne będą palić na stosie, a te które przeprowadziły aborcję np.ze względów medycznych (to jeszcze dopuszcza prawo) pójdą siedzieć.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 189