Piątek 27.09.2019 10:15

Małgorzata Rozenek-Majdan jednak rezygnuje z in-vitro? "Dopuszczamy myśl o ADOPCJI"

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jednak rezygnuje z in-vitro? "Dopuszczamy myśl o ADOPCJI"

Małgorzata Rozenek-Majdan przez lata wcielała się w przeróżne role. Była już "Perfekcyjną Panią Domu", pojawiała się jako jurorka w programach telewizyjnych, a także prężnie działała jako pełnoetatowa celebrytka. Okazuje się, że równie dobrze odnajdywała się w roli matki, co pokazuje jej więź z synami, Stasiem i Tadeuszem. Obaj chłopcy urodzili się dzieki metodzie in vitro, czego gwiazda nigdy nie ukrywała.

Zobacz: Małgorzata Rozenek ostro o politykach PiS: "Dlaczego państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli?"

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna wspominała w mediach, że chciałaby w przyszłości urodzić trzecie dziecko. Kolejna pociecha gwiazdy miała ponownie przyjść na świat dzięki metodzie in vitro. Niestety mimo ogromnego poświęcenia i licznych prób Małgosia wciąż nie może zajść w trzecią ciążę. Niedawno przyznała nawet w rozmowie z gazetą.pl, że powoli rezygnuje z dalszych działań w tym kierunku.

Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. (...) My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy - powiedziała celebrytka w rozmowie z portalem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie ukrywali, że jest to dla nich spore wyzwanie, a brak efektów bywa dla nich frustrujący. Tym razem o dalsze plany zapytał Małgosię Fakt, w rozmowie z którym celebrytka kolejny raz potwierdza, że coraz częściej godzi się z takim stanem rzeczy.

Coraz częściej dopuszczam do siebie myśl, że nie uda mi się urodzić dziecka. Tyle lat starań, a nie ma efektów - wyznała smutno Małgosia w rozmowie z Faktem.

Na szczęście wygląda na to, że para ma jeszcze plan awaryjny na wypadek, gdyby gwiazda faktycznie nie była w stanie zajść w ciążę. Małgosia przyznała, że coraz częściej dopuszczają do siebie myśl o adopcji.

Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny - skomentowała.

Trzymacie za nich kciuki?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (283)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 283
Odpowiedz
84 18
zgłoś
Gość 27.09.2019 10:18
I super
Odpowiedz
27 8
zgłoś
Gość 27.09.2019 10:19
I super
Odpowiedz
180 60
zgłoś
Gość 27.09.2019 10:20
Przeciez stac ich na surogatke.
Odpowiedz
23 20
zgłoś
Gość 27.09.2019 10:21
Brawo Majdany!
Odpowiedz
19 11
zgłoś
Gość 27.09.2019 10:21
Gość: Przeciez stac ich na surogatke.
W Polsce?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 283