Awantury na konferencjach Fame MMA to USTAWKA? Małgorzata Godlewska: "Esmeralda i Ewelona są psiapsi"

49 reakcji
0
0
49
Podziel się

Kulisy gali zdradził też znany youtuber, Człowiek Warga, który prowadził ostatnią konferencję.

Awantury na konferencjach Fame MMA to USTAWKA? Małgorzata Godlewska: "Esmeralda i Ewelona są psiapsi"

Już niebawem będziemy mieli "przyjemność" zobaczyć kolejną odsłonę widowiska, jakim jest Fame MMA. Na nadchodzącej gali, co budzi największe emocje, ponownie zmierzą się ze sobą kobiety. W oktagonie spotkają się Monika "Esmeralda" Godlewska, która poprzednim razem została pokonana przez Martę Linkiewicz, i znana z imprezowania w Warsaw Shore, Ewelona.

Choć obie celebrytki od początku starają się wzajemnie zastraszyć i nie kryją wobec siebie niechęci, wszystko wskazuje na to, że konflikt między Eweliną i Esmeraldą może funkcjonować tylko dla potrzeb oglądalności. Sama uczestniczka Warsaw Shore w programie Pudelko zdradziła, że jeszcze do niedawna jej rywalka była do niej bardzo pozytywnie nastawiona. Przed ogłoszeniem informacji o ich walce Godlewska miała regularnie komentować jej zdjęcia, "wysyłając serduszka".

Już kilka tygodni temu znany youtuber postanowił nagrać filmik, w którym zdradza kulisy Fame MMA. Według Macieja Dąbrowskiego, twórcy kanału Z Dvpy, który miał okazję prowadzić konferencję, całe show, z wyłączeniem walk w oktagonie, jest ustawione.

To smutna rozkmina nad tym, jak bardzo daliśmy się jako społeczeństwo zmanipulować i nie rozróżniamy już, co jest prawdą, a co kreacją - zapowiada swoje wideo.

W dalszej części ponad dwudziestominutowego nagrania youtuber opowiada, jak funkcjonują tego typu przedsięwzięcia:

Tradycyjnie robi się hałas wokół całego wydarzenia. Robią to zarówno organizatorzy, jak i zakontraktowane gwiazdy - zdradza i dodaje, że konflikty między celebrytami są nierzadko sztucznie kreowane na potrzeby show:

To często nie jest tak, że ta zadra, którą widzicie między nimi, faktycznie istnieje i muszą siedzieć odgrodzeni ochroniarzami. To jest tylko taki pokaz. (…) Widownia jest głodna gladiatorów, a im bardziej skłóceni ze sobą, tym lepiej.

Głos w sprawie Fame MMA, a dokładnie relacji rywalek, postanowiła zabrać też siostra Esmeraldy, Małgorzata Godlewska, z którą, swoją drogą, celebrytka również bywa regularnie skonfliktowana.

Z tego, co słyszałam, to są psiapsi i mają założyć zespół z Wojtkiem Golą - czytamy na zorganizowanym za pośrednictwem Instagrama Q&A siostry Godlewskiej.

49
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(49)
Gość
6 miesięcy temu
Rozrywka dla ubogich intelektualnie. Aranżować awantury żeby przyciągnąc uwagę? Kto to ogląda?! Zaraz przypomina mi się jerry springer. Jak widać te kloaczne programy dotarly do nas.
Klo
6 miesięcy temu
Serio ktoś myślał, że to nie jest udawane?
Pudel
6 miesięcy temu
A ludzie za to płacą...
DRVC
6 miesięcy temu
Jak ktoś tego nie wiedział to naprawdę musi mieć mało IQ. To oczywiste że na konferencjach musi się coś dziać inaczej nie byłoby oglądalności.
Hsudid
6 miesięcy temu
Serio? Ten pan na to wpadł teraz? Przecież to logiczne i typowe, że robi się aferę. I nie tylko na MMA fame :)
Najnowsze komentarze (49)
gość
6 miesięcy temu
Ludzie przecież wiadomo, że to ustawka nie zastanawia was to, że na konferencji wszystkie dziewczyny się kłucą a po walce nagle pogodne? 🙄 Liczą się wyświetla a co daje najwięcej oglądalności? Kłótnie, wyzwiska... Nie dajcie sobą manipulować!
Gość
6 miesięcy temu
Pudel to dopiero naiwny jest hahahaha. Przecież ona to dla żartu napisała żeby było głośno a pudel to lyknal
gość
6 miesięcy temu
wy to chyba się treoszke gubicie która to która xD piszecie o Monice ale foty wrzucacie Goski XD nie ma to dla mnie znaczenia ale wy jak juz piszecie "art" to niech on ma chodziać jakis ład
Gość
6 miesięcy temu
Wojtek najprzystojniejszy.
Gość
6 miesięcy temu
Jeny i jak łatwo zarobić siano wystarczy tylko tak... tylko talent trzeba miec...echhhh🤔
Gość
6 miesięcy temu
Chyba jej nawet niedawno rzęsy robiła.
Kaśka spermik
6 miesięcy temu
Jestem szonem
Gość
6 miesięcy temu
Ale to maszkary
Gość
6 miesięcy temu
Chyba glonojadów
Woman on Web
6 miesięcy temu
Warga w tym wszystkim przynajmniej wyglada jak ŻYWY człowiek
gość
6 miesięcy temu
przeciez to prawie na bank pewne że na galach sie tna i zabijaja a za plecami razem liczą hajs i cisna z was beke ze sie dalisciue nabrac XDDDDDDD
Gość
6 miesięcy temu
Jeeezusie to jak gl..pie musi byc spoleczenstwo które to kupuje.
Gość
6 miesięcy temu
Jest popyt jest podaż.
TY56
6 miesięcy temu
ZE/RO