Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosław Jakimowicz napisał książkę o sobie… Chwali się, że poszedł OKRADAĆ ŻYDOWSKIE GROBY

550
Podziel się

Na spotkanie z przebrzmiałym aktorem przyszło koło 30 osób.

Jarosław Jakimowicz napisał książkę o sobie… Chwali się, że poszedł OKRADAĆ ŻYDOWSKIE GROBY
bDTSVpvV

Jarosław Jakimowicz najlepsza lata swojej kariery ma już za sobą. Dziś kojarzy się głównie zżenującymi chałturami i związkiem z Jolą Rutowicz.

Jakimowicz nie przestaje jednak mieć parcia na szkło. Trzecioligowy celebryta funkcjonuje teraz w "mediach prawicowych" jako strażnik tradycyjnych wartości.

bDTSVpvX

To nie koniec. 50-latek właśnie wydał swoją autobiografię. W czwartek w jednej z sieci księgarni odbyło się spotkanie autorskie. Jak donoszą nasi informatorzy było na nim około 30 osób, w tym 10 z wydawnictwa. Trzeba przyznać, że to i tak imponujący wynik - o 30 osób więcej niż na słynnym spotkaniu z Anna Powierzą…

Do napisania książki zachęciła Jarosława… Katarzyna Bonda. Pisarka miała stwierdzić, że życie Jarka jest na tyle barwne, że powinien nakręcić o nim film, czy chociaż napisać książkę.

bDTSVpwd

Jakimowicz uległ sugestiom i opisał swoje życie w książce o wiele mówiącym tytule Życie jak film.

50-latek wspomina czasy Big Brothera. Okazuje się, że związek z Jolą był ustawką, na którą Jarek zgodził się po rozmowie z żoną. Producenci chcieli podbić oglądalność produkcji. Jakimowicz za zrobienie z siebie pośmiewiska przed kamerami zainkasował 150 tysięcy złotych i dwa zegarki. Jeden z nich oddał wspaniałomyślnie Rutowicz.

W autobiografii czytamy też o bujnej młodości Jarka. Właściwie większość tych historii nie powinna ujrzeć światła dziennego, Jarek jednak z jakiegoś powodu postanowił je upublicznić.

Przebrzmiały celebryta przyznaje się do różnych dziwnych rzeczy. Opisuje m.in. jak udawał geja w klubie gejowskim albo jak prawie kupił 12-letnią dziewczynkę, szukając sobie żony w Berlinie. Niestety, niektóre wspomnienia budzą nie tylko politowanie czy śmiech, ale też budzą grozę.

bDTSVpwe

Jarek wspomina z rozrzewnieniem jak za młodu... poszedł okradać żydowskie groby.

Jakimowicz nie uważa się za hienę, bo razem z kolegami szukali jedynie świeżych pochówków, a starsze groby zostawili w spokoju. Chłopcy już mieli rozkopać jedną z mogił, ale przyłapał ich zarządca cmentarza, który uświadomił im, że żydowskie kosztowności w grobach to tylko miejska legenda.

Chore?

bDTSVpwf
bDTSVpwy
KOMENTARZE
(550)
Gość
rok temu
Kto mu klepnal tekst ja sie pytam? Kto to wydal?
Gość
rok temu
Zenada panie Jakimowicz😏
Gość
rok temu
Wstyd! Dlaczego Empik bierze udział w promocji książki antysemity. Od dzisiaj nic u nich nie kupię. Pudel, nagłośnijcie to proszę.
bDTSVpwz
Gość
rok temu
Zenada do potegi
gość
rok temu
Jezus Maria toż to zupełne dno jest...
Najnowsze komentarze (550)
Allora 71
3 miesiące temu
Niebywałe jaką moralność ma człowiek, który takie rzeczy robi, to jest na wskroś złe... Za takie coś to się trzeba wstydzić i chyba to jest karalne...
Anka
3 miesiące temu
Kretyn do kwadratu.
Bździągwa
3 miesiące temu
rozkoszny głuptasek
Pyza 47
3 miesiące temu
Wstyd mi, ze jestem Polką jak ten człowiek bez moralności i bez kultury i bez głowy
Angela
3 miesiące temu
Nie trawie tego kolesia
Fxrs
rok temu
Dzieci nie idżcie to drogą co ON
gość
rok temu
A gdzie posyłać takich, co chadzają okradać groby jak pan Jakimowicz?
gość
rok temu
Jezus Maria toż to zupełne dno jest...
bDTSVpwr
aga
rok temu
dramat
bożecozaludź
rok temu
Osoba, która pozwoliła to wydać, chciała widzieć jak on tonie. Tylko o to mogło chodzić. Grabienie grabów? Kupowanie dwunastolatki? To koniec. Media właśnie z niego zrezygnowały.
Ja
rok temu
Jarosław Kaczyński wreszcie zrobił z polski polske czekalismy na to tak na marginesie
gość
rok temu
Dobry Aktor i Patriota. Tak dalej.
Podstawa
rok temu
Gdyby stac go było na dobrego menadżera to by mu spędził publiczność...takiego co wie do kogo i za ile. Nawet by klaskali
Gość
rok temu
Dno
...
Następna strona
bDTSVpwT