Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosław Jakimowicz napisał książkę o sobie… Chwali się, że poszedł OKRADAĆ ŻYDOWSKIE GROBY

551
Podziel się:

Na spotkanie z przebrzmiałym aktorem przyszło koło 30 osób.

Jarosław Jakimowicz napisał książkę o sobie… Chwali się, że poszedł OKRADAĆ ŻYDOWSKIE GROBY

Jarosław Jakimowicz najlepsza lata swojej kariery ma już za sobą. Dziś kojarzy się głównie zżenującymi chałturami i związkiem z Jolą Rutowicz.

Jakimowicz nie przestaje jednak mieć parcia na szkło. Trzecioligowy celebryta funkcjonuje teraz w "mediach prawicowych" jako strażnik tradycyjnych wartości.

To nie koniec. 50-latek właśnie wydał swoją autobiografię. W czwartek w jednej z sieci księgarni odbyło się spotkanie autorskie. Jak donoszą nasi informatorzy było na nim około 30 osób, w tym 10 z wydawnictwa. Trzeba przyznać, że to i tak imponujący wynik - o 30 osób więcej niż na słynnym spotkaniu z Anna Powierzą…

Do napisania książki zachęciła Jarosława… Katarzyna Bonda. Pisarka miała stwierdzić, że życie Jarka jest na tyle barwne, że powinien nakręcić o nim film, czy chociaż napisać książkę.

Jakimowicz uległ sugestiom i opisał swoje życie w książce o wiele mówiącym tytule Życie jak film.

50-latek wspomina czasy Big Brothera. Okazuje się, że związek z Jolą był ustawką, na którą Jarek zgodził się po rozmowie z żoną. Producenci chcieli podbić oglądalność produkcji. Jakimowicz za zrobienie z siebie pośmiewiska przed kamerami zainkasował 150 tysięcy złotych i dwa zegarki. Jeden z nich oddał wspaniałomyślnie Rutowicz.

W autobiografii czytamy też o bujnej młodości Jarka. Właściwie większość tych historii nie powinna ujrzeć światła dziennego, Jarek jednak z jakiegoś powodu postanowił je upublicznić.

Przebrzmiały celebryta przyznaje się do różnych dziwnych rzeczy. Opisuje m.in. jak udawał geja w klubie gejowskim albo jak prawie kupił 12-letnią dziewczynkę, szukając sobie żony w Berlinie. Niestety, niektóre wspomnienia budzą nie tylko politowanie czy śmiech, ale też budzą grozę.

Jarek wspomina z rozrzewnieniem jak za młodu... poszedł okradać żydowskie groby.

Jakimowicz nie uważa się za hienę, bo razem z kolegami szukali jedynie świeżych pochówków, a starsze groby zostawili w spokoju. Chłopcy już mieli rozkopać jedną z mogił, ale przyłapał ich zarządca cmentarza, który uświadomił im, że żydowskie kosztowności w grobach to tylko miejska legenda.

Chore?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(551)
Gość
3 lata temu
Kto mu klepnal tekst ja sie pytam? Kto to wydal?
Gość
3 lata temu
Zenada panie Jakimowicz😏
Gość
3 lata temu
Wstyd! Dlaczego Empik bierze udział w promocji książki antysemity. Od dzisiaj nic u nich nie kupię. Pudel, nagłośnijcie to proszę.
Gość
3 lata temu
Zenada do potegi
gość
3 lata temu
Jezus Maria toż to zupełne dno jest...
Najnowsze komentarze (551)
Jak zyc
7 miesięcy temu
Bo w polskich nic niema. Sama bida
Allora 71
rok temu
Niebywałe jaką moralność ma człowiek, który takie rzeczy robi, to jest na wskroś złe... Za takie coś to się trzeba wstydzić i chyba to jest karalne...
Anka
rok temu
Kretyn do kwadratu.
Bździągwa
rok temu
rozkoszny głuptasek
Pyza 47
rok temu
Wstyd mi, ze jestem Polką jak ten człowiek bez moralności i bez kultury i bez głowy
Angela
rok temu
Nie trawie tego kolesia
Fxrs
3 lata temu
Dzieci nie idżcie to drogą co ON
gość
3 lata temu
A gdzie posyłać takich, co chadzają okradać groby jak pan Jakimowicz?
gość
3 lata temu
Jezus Maria toż to zupełne dno jest...
aga
3 lata temu
dramat
bożecozaludź
3 lata temu
Osoba, która pozwoliła to wydać, chciała widzieć jak on tonie. Tylko o to mogło chodzić. Grabienie grabów? Kupowanie dwunastolatki? To koniec. Media właśnie z niego zrezygnowały.
Ja
3 lata temu
Jarosław Kaczyński wreszcie zrobił z polski polske czekalismy na to tak na marginesie
gość
3 lata temu
Dobry Aktor i Patriota. Tak dalej.
Podstawa
3 lata temu
Gdyby stac go było na dobrego menadżera to by mu spędził publiczność...takiego co wie do kogo i za ile. Nawet by klaskali
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie