"Kuba Wojewódzki". Łukasz Simlat CHCIAŁ WYJŚĆ PODCZAS WYWIADU! Nie spodobał mu się żenujący żart prowadzącego...

84
Podziel się

Aktor i "król TVN-u" mają najwyraźniej nieco odmienne poczucie humoru. Zdziwieni?

"Kuba Wojewódzki". Łukasz Simlat CHCIAŁ WYJŚĆ PODCZAS WYWIADU! Nie spodobał mu się żenujący żart prowadzącego...

Kuba Wojewódzki to dla wielu niekwestionowany lider polskich programów typu talk show. Samozwańczy "król TVN-u" gości na antenie stacji już od wielu lat, a jego autorski program doczekał się aż 34 (!) sezonów. Przez ten na jego kanapie pojawiła się większość rodzimego show biznesu. W ostatnim odcinku Wojewódzki gościł u siebie Roberta Górskiego i Łukasza Simlata.

Kuba Wojewódzki od lat słynie z nieco kontrowersyjnego poczucia humoru. O ile większość jego gości wykazuje się zrozumieniem, o tyle niektórzy najwyraźniej wciąż liczą na rzeczową i interesującą rozmowę. W drugiej z grup można śmiało umieścić Łukasza Simlata, który nie był pod wrażeniem żartu, którym na starcie uraczył go "król TVN-u".

Godność godnością, ale ty jesteś z Sosnowca - wypalił Wojewódzki, co wyraźnie zirytowało Simlata.

Po tej błyskotliwej uwadze prowadzącego aktor wstał z kanapy i najwyraźniej chciał przerwać wywiad. Widać było, że Łukasz Simlat nie chciał sprowadzać poziomu dyskusji do parteru.

O Jezu. Cześć, na razie - odpowiedział i wstał, prawdopodobnie chcąc opuścić studio.

Wojewódzki chyba zrozumiał swój błąd, bo po chwili poprosił Simlata, żeby został. Ten postanowił dać mu drugą szansę i ponownie usiadł na kanapie, kontynuując dyskusję.

Co ciekawe, nie była to jedyna wpadka Wojewódzkiego w tym odcinku programu. Pod koniec rozmowy z aktorem ponownie pozwolił sobie na niezręczność, tym razem pytając o genezę jego nazwiska. Temat okazał się dość drażliwy, bo Simlat... nie wychowywał się z ojcem.

Nie znam ojca. Nigdy go nie poznałem. Ojciec miał na nazwisko Simlat, tylko tam była taka sztuczna zamiana powojenna, wymuszona koniecznością zmiany. Koniecznością ucieczki, ukrycia się - odpowiedział.

KOMENTARZE
(84)
Gość
4 miesiące temu
Ja się dziwię, że ktoś jeszcze do jego programu przychodzi
Gość
4 miesiące temu
Si mlata bardzo lubię,
Ola
4 miesiące temu
Nie ogarnęliście żartu czy udajecie głupich?
ola
4 miesiące temu
SERIO??? Sekundę po tym się ZAŚMIAŁ i wrócił, to był ŻART, na luzie, i nie wstał i nie obraził się na poważnie, takie kity możecie wciskać ludziom któzy nie widzieli odcinka, JEZU. Wszyscy komentujący niech się pukną w głowę obrażając Kubę, bo tutaj jak zwykle jest to KŁAMLIWIE opisane i w ogole to tak nie wyglądało.
gość
4 miesiące temu
Przecież to dla jaj było, oglądałam to wiem
Najnowsze komentarze (84)
gość
4 miesiące temu
Silmlat dobry aktor
gość
4 miesiące temu
CD. : I mamy w ogóle tylko jeden talk show na taką ilość kanałów tv i to z tym żenującym dziadem któremu w ogóle nie zależy na wywiadzie merytorycznym ani na tym co ma do powiedzenia jego gość. K.W. to: dzióbki, egocentryzm i żenujące żarty.
gość
4 miesiące temu
Kurde za każdym razem jak oglądam Grahama Nortona, Jamesa Cordena, Ellen DeGeneres, Jimmych - Fallona i Kimmela to prawie chce mi się płakać że ktoś u nas nie może zrobić wywiadu z naszymi szeroko pojętymi selebritis na takim poziomie CDN
Gość
4 miesiące temu
Nie róbcie sensacji tam gdzie jej nie ma. To "wyjście" było w żartach. Nie wierzę, że ktoś mógł odebrać to dosłownie i na poważnie. Ręce opadają.
Gość
4 miesiące temu
Może należało by obejrzeć ten program od początku do końca a dopiero potem komentować? ! Wszystko było w formie żartu i nikt tak na serio nie chciał wychodzić. Jak ktoś nie zna żartu Wojewódzkiego to niech nie ogląda jego programu proste, jak dla mnie super, oglądam wszystkie odcinki, szkoda tylko, ze tak późno jest emisja.
Gość
4 miesiące temu
Dystans chodzi pod rękę z inteligencją,dlatego oba Panowie go mają!
gość
4 miesiące temu
dno
gość
4 miesiące temu
Kuba to było bardzo śmieszne z tym Sosnowcem - tak trzymaj jesteś ok.
Gość
4 miesiące temu
On coraz bardziej jest żenujący a nie śmieszny wieczny chlopiec
gość
4 miesiące temu
Widać że pudel nie oglądał programu ze zrozumieniem. TROSZKĘ INTELIGENCJI !!!
gość
4 miesiące temu
brakuje słów na tego tam niby króla tvn!!!!
Gośćzzzzs
4 miesiące temu
Simlat jest świetny bardzo go lubię.
Gość
4 miesiące temu
Serio myślicie, że Simlat naprawdę sie obraził i chciał wyjść?
gość
4 miesiące temu
Łukasz jest bardzo fajnym, mądrym i wyluzowanym facetem. Nie dziwię się, że chciał v wyjść. Nie było to ustawione.
...
Następna strona