Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Kaczyńska z mężem i dziećmi odwiedza grób rodziców na Wawelu

310
Podziel się:

Pamięć tragicznie zmarłej pary prezydenckiej uczcił również Andrzej Duda.

Marta Kaczyńska z mężem i dziećmi odwiedza grób rodziców na Wawelu

W 2010 roku w katastrofie smoleńskiej zginęli Lech i Maria Kaczyńscy. Od momentu tragicznej śmierci rodziców ich córka Marta czynnie wspiera polityczne działania swojego wuja Jarosława i regularnie towarzyszy mu podczas wielu oficjalnych uroczystości.

Ostatnimi czasy Kaczyńska pojawiała się w mediach głównie za sprawą swoich głośnych felietonów, publikowanych na łamach tygodnika W Sieci oraz burzliwego życia uczuciowego. Marta ma za sobą dwa nieudane małżeństwa - z Piotrem Smuniewskim oraz Marcinem Dubienieckim, z którym doczekała się dwóch córek. W 2018 roku będąc już w zaawansowanej ciąży, Kaczyńska poślubiła Piotra Zielińskiego.

1 listopada Marta Kaczyńska, tak jak większość Polaków, postanowiła uczcić pamięć bliskich zmarłych i wraz z rodziną odwiedzić ich groby. Uważnym fotoreporterom udało się spotkać córkę tragicznie zmarłej pary prezydenckiej na Wawelu. To właśnie tam, w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów, znajduje się sarkofag Lecha i Marii Kaczyńskich. W wizycie Marcie towarzyszył mąż, córki Ewa i Martyna oraz roczny synek Stanisław.

Miejsce pochówku prezydenta oraz jego żony odwiedził również Andrzej Duda.

Zobaczcie, jak rodzina Marty Kaczyńskiej oraz prezydent Polski prezentowali się podczas uroczystości Wszystkich Świętych.

KOMENTARZE
(310)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Lucia
6 lat temu
Dlaczego p.Marta jeszcze nie zdjęła od wczoraj maski halołinowej?!
gość
6 lat temu
Urodę to mają nienachalną
gość
6 lat temu
i pamiętamy wrobienie pierwszego męża w dziecko - bardzo nieładnie!
gość
6 lat temu
Dlaczego Ona jest zawsze taka skrzywiona?
Gość
6 lat temu
Marta z mężem nr.3 ach ten polski konserwatyzm
NAJNOWSZE KOMENTARZE (310)
gość
6 lat temu
z którym mężem?
Gość
6 lat temu
Wawel zamknięty bo Duda przyjechał. Zarty jakieś?
Gość
6 lat temu
Ciekawe czy tez zaplacila za wstep?
Gość
6 lat temu
Paskudna ona jest!
gość
6 lat temu
z ktorym mezem pani swietojebliwa?
gość
6 lat temu
Musiał sie pokazac pseudo--mąz-- aby go reporterzy zauważyli, że jedzie na Wawel !! Aby nikt nie pomyślał, że jest niedzielnym tatusiem !! i że zupełnie olewa swoja zoneczkę !!!
gość
6 lat temu
Kogo to obchodzi
Gość
6 lat temu
Bez komentarza ....
gość
6 lat temu
kto placi za wycieczke
gość
6 lat temu
Perfekcyjna polska i chrześcijańska Rodzinka- każde dziecko z innym :-DDD
Gość
6 lat temu
Kto ojcem następnego potomstwa kaczorów buhehehe
gość
6 lat temu
A Z CZEGO TAK CIESZY PAN A. DUDA ???
gość
6 lat temu
kobieto przenies rodzicow di o sopotu, bedziesz ich miala na codzien, ojciec tak bardzo cie kochal no wnuczki bylyby szczesliwe, to straszne odwiedzac ich 3 x e roku ,zastanow sie
Gość
6 lat temu
Tradycyjnie skrzywiony r y j
...
Następna strona