Piątek 08.11.2019 08:00

Martyna Gliwińska już sześć tygodni temu pisała o ciąży? "Kończę etap beztroskiego życia"

Martyna Gliwińska Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska już sześć tygodni temu pisała o ciąży? "Kończę etap beztroskiego życia"Trzy lata temu Jarosław Bieniuk próbował ułożyć sobie życie u boku projektantki wnętrz, Martyny Gliwińskiej. Para regularnie rozstawała się i schodziła, przez co trudno było tak naprawdę określić ich status związku. Teraz jednak okazuje się, że jest dużo ciekawiej, niż mogło nam się wydawać. W czwartek media obiegła wieść, że Gliwińska jest w ciąży. Oczywiście z Bieniukiem, ale jak stwierdziła w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo - on fakt ten "uznał za problem". Jarosław natomiast zwątpił w autentyczność słów byłej (?) partnerki i w rozmowie z portalem JastrząbPost wyznał:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Nie był to jeszcze koniec medialnej przepychanki Gliwińskiej i Bieniuka, gdyż już chwilę później ponownie głos zabrała projektantka wnętrz, która na łamach Faktu dała do zrozumienia Jarkowi, że ma nieco inne zdanie w tym temacie.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk ZOSTANIE TATĄ po raz czwarty i nie jest z tego faktu zadowolony: "Uznał to za PROBLEM"

Nie wiadomo, w którym dokładnie miesiący ciąży jest Gliwińska, ale o "nowym etapie życia" informowała swoich obserwatorów już pewien czas temu, publikując dość tajemnicze, lecz wymowne wpisy. Sześć tygodni temu na jej instagramowym profilu pojawił się post z okazji urodzin, który opatrzyła słowami o "zakończeniu beztroskiego życia":

Ostatnie takie urodziny i nie tylko dlatego, że po raz ostatni z dwójką z przodu, choć to też symboliczne. Kończące pewien etap mojego, w gruncie rzeczy, beztroskiego życia. Już czekam na ten kolejny rozdział i zapinam pasy! 100 lat i dla Was.

Martyna słynie też z publikacji coachingowych wpisów, motywujących do pozytywnego myślenia. Uwagę na jej Instagramie zwracają szczególnie dwa. Jeden mówi o tym, by zawsze być dobrym człowiek bez wględu na złe osoby wokół nas. W drugim natomiast Gliwińska przekonuje:

Trzeba pamiętać o tym, że to, co ludzie naokoło robią i mówią, jest ICH odbiciem, a nie TWOIM/MOIM.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk KOMENTUJE CIĄŻĘ Martyny Gliwińskiej: "Nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana"

Czy instagramowe sentencje projektantki wnętrz odnosiły się właśnie do Jarosława Bieniuka? Wiele wskazuje na to, że tak.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

_______ #begood

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)Wrz 11, 2019 o 1:50 PDTPudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (321)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 321
Odpowiedz
210 11
zgłoś
gość 08.11.2019 08:02
Bardzo dziwna ta para.
Odpowiedz
112 62
zgłoś
Gość 08.11.2019 08:02
Żałosne, dziecinne zachowanie z jej strony bieganie teraz po gazetach żeby zrobić na złość byłemu
Odpowiedz
201 62
zgłoś
Gość 08.11.2019 08:03
Wydaje się bardzo ogarnięta dziewczyna , pieniędzy już ma , zawód , pozycje , Walcz o siebie dziewczyno powodzenia ! Prawda zawsze się obroni
Odpowiedz
40 1
zgłoś
Gość 08.11.2019 08:04
bądźcie odpowiedzialni za swoje wybory i czyny!!!!
Odpowiedz
59 25
zgłoś
gość 08.11.2019 08:04
Już ja znam takie dobre osoby , świętsza od papieża normalnie …..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 321