Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok KLNIE gorzej niż Lis! "NIE WKURWIAJ MNIE!!!" (WIDEO!)

3814
Podziel się:

"Nie wkurwiaj mnie! Upierdolony stół! Jebany przerywnik!" Co za chamstwo!

Durczok KLNIE gorzej niż Lis! "NIE WKURWIAJ MNIE!!!" (WIDEO!)

Myśleliście, że tylko Tomasz Lis traktuje swoich pracowników jak bydło? To wideo może Was zaskoczyć. Również święty, nietykalny Kamil Durczok potrafi zachować się w pracy jak cham i wykorzystując wysoką pozycję w zespole, bezkarnie obrażać ludzi. Na wizji udaje oczywiście miłego i kulturalnego. Jakie to fałszywe...

Nasz czytelnik podesłał nam przed chwilą link do nagrania, na którym udokumentowano prawdziwą twarz prezentera. Taki jest pan Kamil, gdy myśli, że go nie kręcą. Klnie przy malującej go kobiecie, jakby była nikim, powietrzem. Nie mógł chyba wyraźniej zademonstrować braku szacunku do niej. Lis i jego "kurwa Zbuczyn" się chowają.

"Nie wkurwiaj mnie! Upierdolony stół! Jebany przerywnik!" Jak ostro Durczok skomentowałby zachowanie polityka, który powiedziałby to samo?

!!!!!UWAGA!!!!!
Niestety, TVN właśnie wysłał nam pismo z "prośbą" o zdjęcie materiału ze strony. W trosce o niepokalany wizerunek Kamila Durczoka zdjęto go też z YouTube.
Cóż, postarajcie się ich zrozumieć. Widać wszyscy w TVN-ie pamiętają, że takie rzeczy ciągną się za prezenterami latami. My jednak nie uważamy, żeby ukrywanie prawdy o człowieku miało mu się przysłużyć na dłuższą metę.

Oto pełny zapis jego monologu:

"Rurku... To dobrze, że mnie słuchasz. Kto odpowiada za to, jak to wygląda w tym studiu? ... Ta. Nie wkurwiaj mnie, dobrze? Od dwóch dni jest tak upierdolony stół tutaj, że tylko dlatego, że zlikwidowaliśmy ten jebany przerywnik, który jedzie z góry, to jeszcze się to jakoś kurwa uchowało i ludzie tego nie widzą. Może by ktoś ruszył dupsko po prostu i to wyczyścił?! ... A jak tu będzie gówno leżało na stole, to też pokażesz, czy będziesz protestował?! ... Rurku, to nie jest "coś wymyślić", dobra? Trzeba po prostu powiedzieć Wolanowi, że ma załatwić tak, żeby tu kurwa się ktoś pojawił i to wyczyścił! Albo jakiemukolwiek innemu facetowi, który się poczuwa do minimum odpowiedzialności, co pokazujemy 4 milionom ludzi przed telewizorem! ... UJEBANY FARBĄ, CZY NIE WIEM CZYM, KURWA!"

(Podczas tego uroczego monologu pani wizażystka malowała Duroczka, żeby wyglądał słodko i niewinnie przed kamerą. Nawet na nią nie spojrzał. Nawet się nie zająknął. Klął przy niej, jakby była powietrzem.)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3814)
gość
14 lat temu
o rany! on KLNIE! no NIESAMOWITE po prostu.
gość
14 lat temu
juz bez przesady. kto nie klnie?
gość
14 lat temu
po prostu wkurzył się chłopak, no co
gość
14 lat temu
Pracuje w stresie. Każdemu może się zdarzyć. Po jaką cholerę się go czepiacie?
gość
14 lat temu
ma racje o co chodzi
Najnowsze komentarze (3814)
Meeeeee
5 lata temu
Durczok Śmurczok
gość
5 lata temu
"Durczok Stół Uj****y - Kamil Durczok Rurku"
Gość
7 lat temu
Hej mu w d**e
gość
8 lat temu
I tak był grzeczny! Są szefowie, którzy za takie nieróbstwo (brudny stół, drugi dzień, przecież to nie warsztat samochodowy) wywalają z pracy. Gdyby w tekście jedynie zmienić niecenzuralne słowa wyszłaby z tego zwykła, spokojnym głosem wypowiedziana uwaga. Pewnie taki ma styl, co mnie osobiście też się nie podoba ale włosa na czworo dzielić nie będę.
WRZES
8 lat temu
A MOZE NA STOLE BYLO BARA BARA
gość
8 lat temu
A MOZE NA STOLE BYLO BARA BARA
Frustrat na i...
9 lat temu
OMUJ BORZE, NAWET NIE ZFRUCIU UWAGI NA PANIOM KTURA GO POPRAFIAUA!!!! Ja p*****le, miał z niej zerwać majty i zapakować ją w d**ę? Dobrze, że chociaż on dba o jakość, a nie odpierdala PGR....
gość
10 lat temu
Przecież to była specjalna prowokacja żeby zrobić sensację woków faktów xD.....
obserwator
10 lat temu
Tak właśnie postępują święte krowy,już nieraz mu się upiekło ale wydaje się iż powinno być tak nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka.
Gościu
10 lat temu
Co to za gówno ?
x86Ham , [url...
11 lat temu
x86Ham , [url= [link=
5wsmic nkyye...
11 lat temu
5wsmic <a href="
yHU4a8 , [url...
11 lat temu
yHU4a8 , [url= [link=
PieterEk weet...
11 lat temu
PieterEk weet my besluite is iwatet lukraak, ek moet egter die tipe besluite maak anders verloor my blog fokus en ek wil dit nie toelaat nie. Ek loop tussen 2 grense: Om dinge te laat handuit ruk en en n mini kletskerk/swetskerk te ontaard aan die een kant of om soos n fundamentalistiese despoot mense wat van my verskil te sensor aan die ander kant. Wees gerus dat jy nie die enigste een is wat ek uitgevee het nie. Wynand
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie