Trwa ładowanie...
Przejdź na

Niezgoda wynosiła dokumenty z banku?!

586
Podziel się:

Za karę zaplombowali jej pokój!

Niezgoda wynosiła dokumenty z banku?!

Kolejny dzień i kolejne szczegóły afery _**Kammel Gate**_. Tym razem Dziennik donosi, że sprawa może być grubsza (bez skojarzeń :) niż myśleliśmy. Katarzyna Niezgoda nie wyleciała podobno za sam konflikt interesów, czyli fakt, że zlecała milionowe kontrakty firmie założonej przez swojego partnera. Na to przymykano oko. Informatorzy gazety sugerują, że niektóre pieniądze mogły zostać dodatkowo... No właśnie? Ukradzione? Zobaczcie, co mówi menedżer z Pekao:

Kasia przesadziła z wielkimi zleceniami dla Sparrowa. Ściągnęła na siebie zainteresowanie bankowych audytorów. W korytarzu centrali mówi się, że istota sprawy leży w tym, że z banku szły pieniądze, a w zamian nie było usługi, czyli szkoleń. Przynajmniej niektórych. W ostatnim czasie w Pekao zostało przeszkolonych 15 tysięcy pracowników. Wielkie pieniądze. Wiele z tych szkoleń miał robić Sparrow związny z Kammelem.

Czy w tym strumieniu pieniędzy część była dodatkowo przelewana "za nic"? To byłaby dopiero pazerność.

Same okoliczności zwolnienia Niezgody również wyglądają paskudnie. Informator Dziennika przytacza scenkę, która rzuca światło na sposób działania ludzi, którzy szkolili pracowników banku standardów postępowania w biznesie (to daje do myślenia!):

Kiedy bankowi audytorzy tropili powiązania Pekao ze spółką Sparrow, wokół Niezgody zrobiło się gorąco - pisze gazeta. _**Poszła na zwolnienie, przestała pojawiać się w biurze.**_

W jedną z ostatnich sobót kamery przemysłowe w centrali banku zarejestrowały dziwną scenę - mówi warszawski bankier. Oto w biurowcu pojawiła się Niezgoda, oficjalnie przebywająca na zwolnieniu. Wzięła jakieś papiery i wyszła. Osobliwe zachowanie, szczególnie w sytuacji, w której się znalazła.

Ochrona banku ma to nagranie. Po tym incydencie pokój Kasi został zaplombowany, a ona sama - odcięta od dostępu do danych firmy.

Czy trzeba jeszcze cokolwiek dodawać? Tacy ludzie dorabiają się w Polsce milionów. Gratulujemy. Smacznego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(586)
gość
13 lat temu
Co taki grubas potrafi zrobic dla Kammela nawet siedziec w kryminale.
gość
13 lat temu
I JAK TU UFAĆ BANKOM,JAK??????????????
gość
13 lat temu
działanie na szkodę firmy? okradanie akcjonariuszy? a co na to prokurator? szanowny Zarządzie Banku Pekao, chyba że wszyscy są w to umoczeni?
Mr Kolo
13 lat temu
Dwa przekretasy i tym razem wyjda bezpiecznie
gość
13 lat temu
A my klienci banku za to wszystko płacimy
Najnowsze komentarze (586)
gość
13 lat temu
Wszyscy robili z niej wielkiego bankowca, bez kija nie podchodź bo taka mądra, a to zwykła personalna! W każdej firmie taka jest. Wielkie mi co! Inne są jednak uczciwe chociaz milionów im nie płacą...
gość
13 lat temu
ALE SIE SPRZEDAL DLA KASY I TO KRADZIONEJ>WSTYD CAMELKU WSTYD OKROPNY
gość
13 lat temu
Tluste Swinie wszystkie kradna
gość
13 lat temu
Znaja swoje tajemnicei to ich laczy
gość
13 lat temu
niezgoda, przestań się paść na pieniądzach banku. Przejdź na dietę
gość
13 lat temu
Wiadomo kto ma dużo,to napewno nie dorobił się na czystych interesach, mam na dowody z moimi znajomymi.......
gość
13 lat temu
nie no pięknie
bankowiec
13 lat temu
na pracownikach się oszczędza, tnie koszty, lipne premie albo ich całkiem brak , natomiast na szkolenie w firmie pedała "pięknego Lolo" to wiceprezes Wieloryb nie skąpił grosza. W sumie za tę wszystkie imprezy musieli zapłacić wszyscy pracownicy banku wykonując nierealne plany sprzedażowe aby pokryć koszty zachcianek roztyłego balerona z niewieściała ciotą
gość
13 lat temu
i wlasnie dlatego nie mieszkam w Polsce :)
gość
13 lat temu
teraz juz wiem dalczego on jest z ta brzydula
gość
13 lat temu
Ale oszusty wypad z nim z TVP.
gość
13 lat temu
Szkoda jej dla tego pedalskiego wymoczka...W tym związku to ona nosi spodnie i jest facetem...Kammel to dno bez wyrazu, emocji, charyzmy...Biedny dureń.
gość
13 lat temu
za takie cos powinno sie isc do wiezienia...ale zamyka sie ludzi, ktorzy w markecie ukradli bulke,a w takich aferach wszystko rozchodzi sie po kosciach.nasza rzeczywistosc..hmmm
gość
13 lat temu
celulit na twarzy, feee
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie