Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Korcz jest w ciąży?

229
Podziel się

"Raczej z ciekawości, jak to jest mieć syna" - przyznaje.

Anna Korcz jest w ciąży?
bDeWBLCd

Anna Korcz zasłynęła kilka dni temu wyznaniem, że mężczyźni, z którymi się zetknęła w życiu, nie myli się (zobacz: *Anna Korcz: Polscy mężczyźni się nie myją!)
*
. Jak to świadczy o jej partnerach i towarzystwie, w jakim się obraca? Nie chcemy nawet komentować.

Tym razem 41-letnia aktorka postanowiła podzielić się z nami swoimi marzeniami o kolejnym dziecku. Ma już dwie córki i marzy o synu.

Nie z chęci posiadania syna, ale raczej z ciekawości, jak to jest mieć syna. Od mojej wróżki i terapeutki wiem, że będę go mieć - napisała na swojej stronie internetowej. Mówi się, że aktorka już jest w ciąży i stąd takie wyznanie.

bDeWBLCf

Ustaliliśmy z Anią, że wszelkie informacje dotyczące prywatnej sfery jej życia są dostępne w internecie. Więcej nie możemy powiedzieć - powiedział Twojemu Imperium narzeczony aktorki Paweł Pigoń, będący także jej menedżerem. Jak twierdzi tabloid, dał do zrozumienia, że reszta informacji jest płatna. Ponieważ brukowiec nie chciał zapłacić, usłyszał następującą złotą myśl: Stan błogosławiony to stan widoczny, więc niebawem wszyscy przekonają się, jaka jest prawda.

Pewnie, w takiej sytuacji po co przepłacać?

bDeWBLCG
KOMENTARZE
(229)
gość
11 lat temu
buehehe teraz to juz na pewno nie schudnie pffffff
gość
11 lat temu
na wspólnej?
gość
11 lat temu
Bardzo staro wygląda jak na 41 lat,moja mama ma 43 a każdy daje jej najwyżej 36 lat,choc życie nigdy jej nie rozpieszczało ...paranoja,,,
bDeWBLCH
gość
11 lat temu
Tiaaa wygląda na super 50tkę. A ma dużo duużo mniej
gość
11 lat temu
ZAL PATRZEĆ, ŻAL SŁUCHAĆ ŻAL, ŻAL, ŻAL.........
Najnowsze komentarze (229)
gość
11 lat temu
anna orcz to prawda nigdy nie była utrzciwa i nie bedzie z kolei w ciązy z pawłem pigoniem tylko z innym mężczyżną z kolei i tak jak poprzednio tak i teraż przy narodzinach dziecka lób przed narodzinami z kolei powstanie ze współzycia seksualnego z innymi męzczyznami z któregoś z nich a tak naprawde z poprzednim męzem gdy była w ciąszy i urodziła 2 córki to tez z męzem nie była w ćiązy tylko z jakimis innymi męzczyznami dlatego on ja zaczał zdradzac z kolei i było iei mało pieniędzy i ona go na dokładke zdradzała z innymi męzczyznami dlatego zerwał z nia i zaczał ja zdradzac z kolei i nie jest prawda ze lóbi starszych męzczyzn tylko młodszych starszych lóbi wtedy gdy maja duzo kaśiory -i młodszych tez przy kaśie jak paweł pigoń i duże plecy i nie jest z kolei wierna iednemu mężczyznie lecz wielu kochankom oto prawda o niei -pseudonim jakub to pisał
gość
11 lat temu
no no nie tak śmierdzi powiem ci ze anna korcz oszukuie wszystkich mówiac z kolei ze mąz ja zdradzał ia to ona pierwsza zaczeła go zdradzac z kolei a on w afekcie od niei odszedł do innei dodatkowo było zas mało dla niei pieniędzy z kolei więc bizmesmena poderwała pawła pigonia a z kolei powoiiem ci ze dziecko będzie miała nie z pigoniem tylko z innym męzczyzną z kolei od niego młodszym tez z bizmesmenem ale tego mu nie powie bo go i tez zdradza a on jest tylko fraierem do czerpasnia pieniędzy dla niei i iei córek -zbycho pozdrawia.
gość
11 lat temu
kochana on odszedl od 3ki z swoja zona Agnieszka ma syna i drugi jest z innym... wiec zostawil ja z dwojka dzieci, ja pania age uwielbiam i wspolczuke jej a pigon niech wypierrrrrrrr
gość
11 lat temu
To Salma Hayek też stara rura, bo ma 40 lat.
gość
11 lat temu
niech on jej wreszcie zrobi tego bachora i przestanie się lansować stara rura...
gość
11 lat temu
niech czochra bobraaa !!!!!!!!! stara jednaaa xddd
gość
11 lat temu
ona to mi salme hayek przypomina troche...
gość
11 lat temu
ona raczej nadaje się do wychowywania wnuków a nie do rodzenia dzieci
bDeWBLCz
(KICIA :)
11 lat temu
wiadomo na wspólnej ciąża też jest
gość
11 lat temu
Anna Korcz nie mówiła o swoich mężczyznach tylko o polskich i mówiła prawdę bo POLSCY FACECI TO BRUDASY jak ciagniesz druta z polykiem i jezyczkiem myjesz rowa to ci nie przeszkadza
gość
11 lat temu
Będziesz kochać i będziesz kochana. A! I będziesz też jeszcze w ciąży, a, że nie wszystko układa się po naszej myśli...cóż, los wiedzie nas swoimi szlakami, trzeba cierpliwości, a szczęście powróci:)
no ta
11 lat temu
Bradzo dobra aktorka . życze Pani udanej pogoni ;) plemnikowej rzecz jasna ;]
gość
11 lat temu
A JA W TRAMPKACH HEJ!!!!
gość
11 lat temu
OOOOOO ANKA KORCZ KOLEZANKA SZWABOW ??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDeWBLDb