Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pitera o Niezgodzie: "To dyskwalifikacja absolutna!"

703
Podziel się

Wszyscy potępiają Kammela i jego kochankę. Przyjaciele zamilkli. Boją się czy wstydzą?

Pitera o Niezgodzie: "To dyskwalifikacja absolutna!"
bCXDApVN

To już nie są żarty. Do tej pory komentatorzy starali się nie zabierać oficjalnie zdania w sprawie afery "Kammelgate". Wydawało się, że jak zwykle wszystko powoli ucichnie. Coś jednak pękło po informacjach, że sprawą zainteresowała się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i prokuratura. Wiadomo już, że to nie przesada i wymysły tabloidów.

W pierwszym numerze tygodnika Wprost Light na temat działalności i przyszłości Kasi Niezgody i Tomka Kammela wypowiada się wiele znanych osób. Pod nazwiskiem. Od tak zdecydowanych słów nie będzie już raczej odwrotu. Kaśka jest skończona w biznesie.

Specjaliści i autorytety biznesowe nie mają wątpliwości, że to koniec Katarzyny Niezgody w branży - pisze Wprost Light. Profesor Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers, mówi: W sektorze finansowym najważniejsze jest zaufanie, a pracownicy wysokich stanowisk mają być rękojmią dbałości o interesy firmy. Każda osoba, która ma zajmować wysokie stanowisko, potrzebuje zgody komisji finansowej.

bCXDApVP

Zajmujące się tropieniem korupcji minister Julia Pitera nie ma żadnych wątpliwości co do przyszłości Niezgody: Dla tej pani nie ma już miejsca w sektorze usług finansowych. Jeżeli Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oficjalnie potwierdzi zarzuty wobec Katarzyny Niezgody, to zawodowo jest to dla byłej wiceprezes Banku Pekao SA dyskwalifikacja absolutna.

Andrzej Polaczkiewicz z Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego: Nie sądzę, aby ta pani miała szanse na zatrudnienie. Afera w polskim banku raczej przekreśla karierę. Firmy i instytucje finansowe poważnie traktują sprawy etyki zawodowej.

A co z Kammelem? Czy może liczyć na pracę u konkurencji? To raczej wątpliwe: Czy widziałabym Tomasza Kammela na pokładzie Polsatu? - mówi Nina Terentiew. Musi się wszystko uspokoić, musimy się dowiedzieć, o co chodzi.

Nie trzeba chyba wyjaśniać, co oznaczają takie słowa. Marną, marną szansę na zatrudnienie.

bCXDApVV

Co ciekawe, żaden z licznych przyjaciół Tomka nie próbował go nawet bronić. Wprost Light odnotowuje, że Kinga Rusin, Hanna Lis, Krzysztof Ibisz, Marcin Meller, Monika Olejnik i Monika Richardson odmóili komentarza. Mieli okazję powiedzieć o nim coś miłego. Nie skorzystali.

Ta sprawa to nieświeży pasztet - tłumaczy medioznawca z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Maciej Mrozowski. Koledzy Kammela widać nie chcą później spierać tego pasztetu ze swoich ubrań. Kammel jest postrzegany jako młody arogant. Jeśli jest człowiekiem, który *telewizję publiczną chciał traktować jako trampolinę do własnych interesów *i karier, to ja również bym z niego zrezygnował.

bCXDApVW
bCXDApWq
KOMENTARZE
(703)
gość
11 lat temu
no i dobrze, nie trzeba kraść!
gość
11 lat temu
Od zawsze wiedziałam, że ten cały kamel to p***y, zadufany w sobie g****k.
gość
11 lat temu
kamellgate - ekstra pudlu! haha. Ta Pani Niezgoda na marginesie tłusta fałszywa krowa niech jedzie teraz do londynu na zmywak uczyć się pokory i szacunku do pieniędzych, a szcególnie do cudzych pieniędzy. Zresetuj sie kobieto, o******e.
bCXDApWr
gość
11 lat temu
az taka g****a byłaby kobieta ? przeciez tez potrzebuje sexu jak kazda :) i jak ja :)
gość
11 lat temu
Najbardziej wkurza mnie to,że ta baba zarabiała przecież tyle kasy i jeszcze było jej mało! Ile to b****o chciałoby mieć aby żeby w końcu powiedzieć dość? to w tym wszystkim jest najbardziej obrzydliwe.
Najnowsze komentarze (703)
oli
6 lat temu
kasia fajnie wyglada kobieco dla niej bym zrobił wszystko zeby zajrzec jej pod ta kiecke i zabawic sie wylizac wejsc w myszke musi miec wielkie futerko pod gaciami jak mysle co ma to moj mały wariuje kasia kocham cie
ARTI
6 lat temu
chociaz tu wygląda seksownie kasia kiecka fajna tylko zdjąc gacie i chętnie bym jej w*****l i wszedł w jej duzą myszke
gość
6 lat temu
tu chociaz wyglada seksi brałbym ja w tej spódnicy juz mam twardego
gość
8 lat temu
2 szmaty oblesne
gość
11 lat temu
Niezgoda na wielbladzie jechala.
gość
11 lat temu
nawet ta ukradziona kasa jej nie pomogła jest gruba ,nieciekawa ,zaniedbana,miał wielbład po czym skakac ha ha
gość
11 lat temu
Zarabiala tyle, co ludzie nieraz przez caly rok nie maja i zamiast pomagac innym potrzebujacycm, to jeszcze jej bylo mało i malo. Byle sie nachapac. Niech teraz oddadza wszystko co nakradli. Wstyd
gość
11 lat temu
LUBIE PULCHNE
bCXDApWj
gość
11 lat temu
Kamel to dno. Gdy przeczytałem jak traktuje swoją rodzicielkę, to jakiekolwiek sympatie do tego błazna, ulotniły się. A gdy dowiedziałem się jaką forsą dysponował, to już w ogóle nie zasługuje na miano człowieka-syna. Na pohybel z nim.
gość
11 lat temu
Pindera i Beka ,obie na odstrzal! wstyd ze w Polsce cos takiego pokazuja w mediach!
gość
11 lat temu
Dziecko, nie masz pojęcia o polityce, Pitera to stara krętaczka. By się wstydziła mówić o Niezgodzie, niech lepiej opowie o swoich aferach mieszkaniowych!!!
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="8268996"] Piggi nie daj sie! leć w kosmos z Piterą. Spa w kosmosie z Piggi wow! [/cyt ooooooooooha ha ha ooooooooohahahaha
szrek
11 lat temu
Fiona..... jak na ogra wygląda całkiem nieźle?:)
gość
11 lat temu
Fiona..... jak na ogra wygląda całkiem nieźle?:)
...
Następna strona
bCXDApWL