Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska odeszła niepotrzebnie!

815
Podziel się

Ale wtopa... Pieńkowska okrutnie się z nią obeszła.

Młynarska odeszła niepotrzebnie!
bEgFHWBh

Decyzja Jolanty Pieńkowskiej o rezygnacji z prowadzenia Miasta kobiet na TVN Style, nie była wcale zaskoczeniem dla stacji. Jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu, Jola już w marcu uznała, że nowe zajęcie jej nie kręci. Prezenterka potwierdza, że celowo nie informowała nikogo o swoich planach.

Umówiłam się ze stacją, że zachowamy to w tajemnicy - mówi tygodnikowi Na żywo. Zrezygnowałam z prowadzenia "Miasta kobiet" jeszcze w marcu.

Ciężko pozbyć się myśli, że Pieńkowska kierowała się złośliwością *wobec drugiej współprowadzącej, *Pauliny Młynarskiej. Skłócona z Jolą zdecydowała się ona bowiem odejść z programu, nie mając pojęcia, że za chwilę jej problem sam się rozwiąże. Teraz może tylko pluć sobie w brodę - już za późno, żeby zmieniać zdanie. Taka niewinna zabawa jakoś nam do Joli pasuje... W końcu z czego może czerpać radość kobieta, która już ma wszystko?

bEgFHWBj

Rzecz jasna odejście z Miasta kobiet nie oznacza, że Pieńkowska zostanie na lodzie. TVN24 przygotowuje w ramówce miejsce na jej autorski program. Z kolei sytuacja Młynarskiej jest nie do pozazdroszczenia.

bEgFHWBK
KOMENTARZE
(815)
A.
12 lat temu
Pieńkowska jest nudna jak flaki z olejem..Młynarska jest esencją tego programu.
gość
12 lat temu
Nie znosze Pienkowskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Szkoda Pauliny sympatyczna kobieta a co do Pieńkowskiej to szkoda słów na jej temat JOLKA zrezygnuj jeszcze z Dzień Dobry tvn !
bEgFHWBL
gość
12 lat temu
jolka jest: stara, chuda, aseksualna, anykobieca, ma wytrzeszcz i wogole gnat jakis okropny
gość
12 lat temu
Drażni mnie Pieńkowska, brak w niej ciepła i spokoju. Nie wzbudza sympatii. Jeśli już musi być w telewizji, to powinna prowadzić tylko programy informacyjne. Krótko, zimno, rzeczowo. Żadnych takich babskich pogaduch. Nie pasuje do tego rodzaju programu jak Miasto Kobiet.
Najnowsze komentarze (815)
gość
10 lat temu
szok, za pieńkowsa nie przepadam, a ten maż co w niej widzial nie mam pojęcia!!!!!!!!!??????????
gość
10 lat temu
wiem jak bedzie wygladala i co bedzie robila jolanta pienkowska za kilka lat! bedzie prowadzila program ''dzien dobry tvn'' a malgorzata molek urodzi dziecko!
gość
11 lat temu
o co sie pokłóciły?
gość
11 lat temu
pienkowska to okropna s***a, pracowalam z nia w tvp w wiadomosciach, wiec wiem co mowie absolutnie okropne b****o, nikt jej nie trawil
gość
11 lat temu
PAULINA MLYNARSKA jest milion razy lepsza od Pienkowskiej
gość
11 lat temu
Obie są daremne. Ale z dwojga złego wolę Młynarską. Jak słyszę głupawy śmiech Pieńkowskiej w ddtvn to mnie skręca. A że zachowała się oniże poziomu to uż zupełnie inna sprawa...
gość
12 lat temu
Brawo Jolcia! Zadufana w sobie ta Młynarska, cwaniara
gość
12 lat temu
Pani Pieńkowska jest okropna, zarówno z wyglądu jak i z tego w jaki sposób prowadziła program w TVN, ta stacja powinna sie jej pozbyć. To wredne b****o. Kasa to nie wszystko Pani Jolu, pokory do życia i do współpracowników.........
bEgFHWBD
gość
12 lat temu
taaa młynarskiej pytania ta wścibskie byly a nie ciekawe
gość
12 lat temu
Pienkowska to wredna baba nie lubie jej
gość
12 lat temu
Szkoda, bo Paulina była najlepsza w Mieście Kobiet. A Jolki wrednej nie lubię, więc dobrze, że odchodzi. A swoją drogą, kto poprowadzi ten program. Mam nadzieję, że nie jakaś flaki z olejem.
gość
12 lat temu
nie lubie ani jednej ani drugiej,obie sa siebie warte
gość
12 lat temu
a jak mówiłam, że Pieńkowska jest wredna to nikt mi nie wierzył :P Wyszło szydło z worka;p
gość
12 lat temu
aaaaale fotki twarzowe :P
...
Następna strona
bEgFHWCf