Wtorek 12.12.2006 00:00

"Magda M." się nie kończy

Magda M. Paweł Małaszyński Joanna Brodzik

"Magda M." się nie kończyEAST NEWS/ANDRZEJ JANKOWSKI

Jak donosi Super Express, odcinek Magdy M. kończący się potrójnym ślubem bohaterek, wcale nie jest ostatni. Są plany stworzenia kolejnej serii popularnego serialu. Osoba związana z jego produkcją mówi wprost:

Przecież nikt nie zarzyna kury znoszącej złote jajka! A serial wykreował pewną modę, a nawet styl życia, i co za tym idzie, przyciągnął widzów oraz reklamodawców. Nie ma sensu ich tracić. Dlatego w końcu zapadła decyzja o nakręceniu kolejnej serii.

Czyżby więc miała ona opowiadać o urokach małżeńskiego życia Magdy M. i jej wymuskanego ukochanego? Bynajmniej. Potrójny ślub okazuje się tylko snem głównej bohaterki - i cała zabawa zacznie się zapewne od nowa. To doskonały punkt wyjścia do kolejnych odcinków. Scenarzyści zostawili sobie otwartą furtkę do czwartej serii.

Maciej Dejczer wypowiada się nieco bardziej dyplomatycznie. Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - mówi Super Expressowi. Paweł Małaszyński jest równie enigmatyczny: Nie wypowiadam się na ten temat. Informator tabloidu komentuje: To prawda, że z nim były największe problemy. I pewnie teraz też tak będzie.

Producentka serialu, Dorota Chamczyk, mówi: Wiem, że zżera wszystkich ciekawość, ale oficjalny komunikat zostanie wydany w odpowiednim czasie.

Rzesze fanek Magdy M. czekają. Jeśli nie będzie serialu, to na czym będą się wzorować przy układaniu i farbowaniu włosów?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (546)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 546
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.12.2006 15:08
jakie 4 sluby? jesli mozna wiedziec?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2006 15:08
nie ladnie magdziue w tej sukni :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.12.2006 15:11
NIEEEE ==' Skończcie z tą żenadą!
ty jesteś żenadą!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2006 15:12
NIEEEE ==' Skończcie z tą żenadą!
Najpier zastanów się nad słowe 'żenada':/!A jak nie znasz się na serialach to nie ogladaj:|:/!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.12.2006 15:12
O jak milo ze moge sie wypowiedziec pierwsza :))
Sama jestem MAGDA M. jak tytulowa bohaterka i rowniez dlatego lubie ten serial :) Mlode aktorki sa naprawde super :) graja naturalnie, nie sztucznie :)
To ze nie odpowiada to typowym standarta zycia w Polsce- bo jest za bogato - hmm, przeciez sa w Polsce bogaci ludzie i wyksztalceni :P A dzieki temu mlode laski, ktore to ogladaja moze zacznac sie uczyc- zeby miec rownie przytulny apartament jak Madzia :P
W ogole Madzie fajne sa :P
Jestem ZA :D pa
Madzia M. Wroclaw
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 546