Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wydaje fortunę na kochankę!

204
Podziel się:

Mel Gibson obsypuje Rosjankę drogimi prezentami.

Wydaje fortunę na kochankę!

Można powiedzieć, że Oksana Grigorieva trafiła szóstkę w totka. Matka ósmego dziecka Mela Gibsona ustawiła się do końca życia. Aktor, z którym ma pierwsze dziecko, Timothy Dalton pod względem zasobności portfela nie umywa się do jednego z najlepiej opłacanych hollywoodzkich gwiazdorów. Rosjanka nawet jeśli rozwiedzie się z Gibsonem nigdy nie zazna biedy.

Obecnie 39-letnia piosenkarka w oczekiwaniu na poród jest obsypywana przez Gibsona prezentami. Jak donosi In Touch Weekly ostatnio dostała od niego mercedesa SUV przystosowanego dla małych dzieci, pierścionek zaręczynowy z ogromnym diamentem oraz ciuchy za ponad 10 tysięcy dolarów. Do tych drobnych upominków Mel dokupił jej dom za 2,4 miliona dolarów w jednej z dzielnic Los Angeles.

Możliwe, że kiedyś poprosi ją o rękę. Na razie skupia się na dziecku. Uwielbia rozpieszczać matkę swojego potomka - powiedział jeden z informatorów tygodnika. Właśnie szuka niani, która pomoże w opiece nad dzieckiem po porodzie. Oksana musi mieć czas dla partnera, a nie dla bobasa.

Gibson wydaje się szczęśliwy. Po ciągu nieprzyjemnych incydentów o alkoholowo-rasistowskim zabarwieniu uspokoił się i ustatkował. Szkoda tylko, że w taki dosyć nietypowy sposób, jak na światopogląd, jakim się ponoć kieruje. Wydawało nam się, że kochanki i nieślubne dzieci nie są szczególnie mile widziane w szkółce niedzielnej…

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(204)
gość
15 lat temu
Niewidzialna ręka niedługo Cię dosięgnie, los jest przekorny
gość
15 lat temu
DOBRZE JEJ HAHA :D CIEKAWE CZY UMIE MOWIC PO ANG. CZY GAWARYJE PO R***I
KASIA11KKK
15 lat temu
N atakiego bazyla wydawać tyle kasy..?? MEL- OPAMIĘTAJ SIE..!! Mialeś wspaniałą rodzine..!!!!!!!
gość
15 lat temu
a swoja droga: zawsze mowiłam ze faceci są baaaaaaaardzo prosci w obsłudze. Maja wszakze tylko jedna wajche....
gość
15 lat temu
Ten Mel zglupial a ona z usmiechu typowa 'kacapska geba"
Najnowsze komentarze (204)
UAudQ3 , [url...
12 lat temu
UAudQ3 , [url= [link=
DYfWLO gwlxl...
12 lat temu
DYfWLO <a href="
IuLkoC , [url...
12 lat temu
IuLkoC , [url= [link=
OFVDCf zpzvv...
12 lat temu
OFVDCf <a href="
Ek het met aa...
12 lat temu
Ek het met aandag al heirdie kommentare deurgelees. Sommige standpunte is vir my as gewone christen moeilik om te verstaan, maar wat ek wel kan se is dat Wynand se hele epos vir my presies weergee wat ek tans in my gemoed ervaar. Als moet skielik verander, in nuwe geskenkpapier toegedraai word want die oue is nie meer mooi (of dan reg) genoeg nie. Ons kinders word nie meer die Bybelse inhoud en geestelike waarhede daarin geleer nie. Hulle kan nie meer self daar na antwoorde gaan soek nie, want hulle weet nie dat daar antwoorde is nie.Hulle hoor die waarheid by die dwaalleraars, die wereldmedia ens en sien dit rondom hulle dit is die nuwe waarheid. Hoekom moet hulle dus in die NG Kerk bly? Hulle weet nie watter kerk bely wat nie en dus is kerkverband nie belangrik nie. Ek gaan waar my gevoel my lei die grootste gevaar na my mening dat ons so behep is met ons gevoel ipv die Waarheid volgens die Skrif. As ek (as Christus se kind)nie soos Wynand kan se hier staan ek ek kan nie anders nie sal die NG Kerk sy stem vir die9 Waarheid verloor en glo ek sal Hy vir die9 wat oorbly weer n nuwe kerk (die werkwoord en nie naamwoord nie) of dan ware kerkwees gee. Kom ons as Sy kinders wat nog ernstig hieroor bid, aanhou bid dat dit gou mag gebeur!
gość
15 lat temu
starosc nie radosc:-(( miał wszystko wspaniałazone , która przymykałą oko na jego wyskoki ,i dobrze sie trzyma . super dzieciaki które mu wychowuje i czego chciał skoku w bok trzeba było chidzic na dzi****** jak potrzebował zmiany. to deb******* i zamienił na co na wiór r***i to dopiero zenada
gość
15 lat temu
wstydz sie stary pryku
gość
15 lat temu
chcialabym poznac takiego pana.
gość
15 lat temu
ruskie rysy.
gość
15 lat temu
szkoda ze rosati nie poznala go.
gość
15 lat temu
rosja zdobywa usa.
gość
15 lat temu
jest lepszy od Lapickiego.
gość
15 lat temu
nie podoba mi sie ona.
gość
15 lat temu
Ona piękna,on przystojny ale tak nie można żyć!!!! nie można zmieniać żon jak rękawiczki,stare zuzyte buty...!!!!!
...
Następna strona