"Jestem w celibacie"

Paris Hilton twierdzi, że nie uprawiała seksu od siedmiu miesięcy!

Obraz

Paris Hilton twierdzi, że nie uprawiała seksu od siedmiu miesięcy!

W sierpniu tego roku pisaliśmy, że Hiltonówna założyła się z koleżankami, że wytrzyma rok bez seksu i uparcie twierdzi, że nie przegrała jeszcze tego zakładu. Jak powiedziała:

Jestem w celibacie od sześciu czy siedmiu miesięcy. Wolę się przytulać czy całować z kimś, niż uprawiać z nim seks.

Paris zdementowała również plotki o jej rzekomym powrocie do greckiego dziedzica, Stavrosa Niarchosa. Twierdzi, że nadal jest samotna i nie poszukuje nowej miłości:

Jestem singlem. Powiedziałam, że będę singlem przez rok i jestem.

25-latka, która ostatnio często imprezuje w towarzystwie Britney Spears, do zapewnień o swoim celibacie dorzuciła kilka rad dla młodych dziewczyn odnośnie tego, jak... zdobyć szacunek u mężczyzn. Uwaga:

Wolę nic nie robić. Faceci chcą więcej, jeśli nic nie robisz. Młode dziewczyny powinny o tym wiedzieć.

Obraz
© Agencja ONS
Obraz
© Agencja ONS
Obraz
© Agencja ONS
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą