Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek urodziła chłopca!

1563
Podziel się

Znamy już imię!

Cichopek urodziła chłopca!
bDzHEUVx

Wczoraj rano w jednym z warszawskich szpitali Kasia Cichopek urodziła przez cesarskie cięcie synka. Tę wiadomość podaną przez Fakt potwierdzają też nasi informatorzy. Tabloid donosi, że chłopiec jest zdrowy, waży 2,8 kilo i mierzy 51 centrymetrów. Poród przebiegł bez komplikacji. Cichopek spędzi w szpitalu jeszcze kilka dni.

Nasze źródła znają też imię pierworodnego syna Marcina Hakiela. To podobno Adam, a nie Stefanek, jak niedawno sugerowała menedżerka aktorki. Nazwisko młody Cichopek dostanie po Crazy Frogu.

Gratulujemy. Pudelek wita na świecie.

bDzHEUVz
bDzHEUWa
KOMENTARZE
(1563)
gość
12 lat temu
gratulacje....
Adula ;D
12 lat temu
O jejku! Ale super :D Gratulacje!
gość
12 lat temu
W1EDZ1ALAM:)GRATLACJE:)
bDzHEUWb
gość
12 lat temu
No to teraz zacznie się w TV show, pogrzeb Michaela Jacksona to tak jak dzisiejsza kolejka przed mięsnym brachol zatankował do korka kupił trzy nowe cyfrówki i kasę będą tłukli
gość
12 lat temu
pewnie tak bo takie malenswo to bez problemu by urodzila moi synkowie wazyli 3,700 i 3,400 i urodzilam normalnie i to bylo cuowne przezycie stchórzyła no ale wielkie gratulacje i powodzenia
Najnowsze komentarze (1563)
gość
11 lat temu
Edyta jak zawsze ciekawska
gość
11 lat temu
e tam poród przez cesarkę to nie poród.dalaś ciała kaśka żadna z ciebie kobieta za kase można wiele co?
gość
11 lat temu
co to znaczy urodzic dziecko? przez cesarskie ciecie mozna je co najwyzej wyjac z brzucha
gość
11 lat temu
żaden cud natury
gość
11 lat temu
A kiegy pojawi się zdjęcie małego??
gość
11 lat temu
co za tolerancyjna klasa, polska rzeczywistość
gość
11 lat temu
Dlaczego tak jest w naszym chorym kraju? Mam koleżankę która niedawno urodziła malucha.Miała rodzić na Starynkiewicza.Kiedy zaczęła się akcja pojechała do szpitala,przedstawiła się i powiedziała że jest prowadzona przez tutejszego lekarza.Okazało się że nie ma miejsc i odesłali do innego szpitala. Kilka dni później okazało się że miejsca były,tylko że w tym samym czasie rodziła nasza pseudo aktorka,p.Cichopek i oddział był zamknięty...W czym ona jest lepsza od nas,zwyczajnych kobiet? Uważam że skoro zachciało jej się prywatnego porodu powinna zgłosić się do prywatnej kliniki,a nie zabierać możliwość rodzenia innym.Oburzająca jest dla mnie również postawa szpitala.Prestiż to żaden a został tylko niesmak i do placówki i do samej rodzącej. Dlaczego szpitale godzą się na takie rozwiązania,zwłaszcza że porody rodzinne są tutaj bezpłatne,więc kwestja finansowa odpada. Nie rozumiem tego i pewnie nie zrozumiem. Zamykać cały oddział bo jakaś xxx rodzi,skandal!
gość
11 lat temu
Ibisz musi być dumny z syna-ups,,,
bDzHEUVT
gość
12 lat temu
CichŁopek jest ładna tylko mocherowy beret z głowy zdiąć.
gośćJana
12 lat temu
Wielkie mi halo bo Cichopek urodziła syna. Ileż fajnych kobiet rodzi synów i nie ma sensacji.Dobrze, że choć dała mu piękne imię Adaś, tak ma też na imię mój ukochany wnusio!!!!
Doda:)
12 lat temu
Gratuluje:)
gość
12 lat temu
KASIA SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
super gratulacje:))))))))))
gość
12 lat temu
sensacja!ja urodziłam chłopca i dziewczynke i jakoś nikt o tym nie pisał,teraz to się dopiero zacznie,ciekawe za ile sprzedadza pierwsze fotki?
...
Następna strona
bDzHEUWv