Trwa ładowanie...
Przejdź na

SZOKUJĄCE ZDJĘCIA nóg Jacksona!

2479
Podziel się

Miały świadczyć o tym, że cierpiał na bielactwo. Ale widać na nich mnóstwo śladów po igłach...

SZOKUJĄCE ZDJĘCIA nóg Jacksona!
bDyZxRIl

Spekulacje na temat rzekomego wybielania skóry przez Michaela Jacksona trwały od wielu lat. On sam ciągle twierdził, że cierpi na rzadką chorobę, vitiligo, znaną również bielactwem nabytym. Po jego śmierci dyskusje te ożyły na nowo. Ojciec Michaela, Joe, postanowił udowodnić, że jego syn nie był opętany chęcią bycia białym, ale po prostu chory. Na antenie stacji ABC News ujawnił zdjęcia wykonane w 2002 roku, a przedstawiające nogi wokalisty, pokryte licznymi ranami.

Na fotografiach widać miejscową martwicę, która zaatakowała jego podudzia - mówi zapytana przez dziennikarzy ABC dyżurna dermatolog, dr Debra Jaliman. Widać również jakąś ciecz, która dostała się do ran. Mogą być one wynikiem kontaktu z silnie trującą i bardzo żrącą substancją.

Jednocześnie dermatolog przyznała, że w obrębie ran widocznych jest wiele nakłuć. Mogą one świadczyć o tym, że gwiazdor rozpaczliwie szukał miejsc, w które mógł podać sobie zastrzyk z jednym z silnych leków:

bDyZxRIn

Jeżeli się przyjrzeć, na nogach widoczne są liczne ślady po igłach, bardzo wiele takich śladów. Przez ponad 20 lat mojej praktyki lekarskiej nie widziałam jeszcze czegoś takiego. Owszem, zdarzają się tak poważne i głębokie rany, ale nie na podudziach, nigdy nie spotkałam się z takim przypadkiem. Może to sugerować, że Jackson nie miał już miejsc, w które mógł się wkuwać. Żyły na ramionach i przedramionach były po prostu zbyt słabe.

Wygląda więc na to, że zdjęcia, które miały udowodnić, że Michael wcale nie miał obsesji na punkcie wybielenia sobie skóry, wzbudziły dyskusje na zupełnie inny temat. Czy Jackson faktycznie cierpiał na bielactwo, a silne lekarstwa wstrzykiwał sobie, aby uśmierzyć ból? Niestety, jest mało prawdopodobne, czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy.

bDyZxRIt
bDyZxRIO
KOMENTARZE
(2479)
gość
12 lat temu
o mój boże!!!:O
radeki
12 lat temu
omg
gość
12 lat temu
nie no dajcie spokòj..to juz zbyt wiele...czy szukanie sladòw po iglach i liczenie ran jacksona to sposòb na wiekasza popularnosc portalu pudel??nie macie za grosz litosci dobrego smaku i taktu,jaki sie temu czlowiekowi nalezy.nie ma go juz,a wy rozdrabniacie go na zyly ,tkanki i wlosy.nie zasluguje na to.
bDyZxRIP
gość
12 lat temu
to straszne!!!!!!!!!jestes wielki
gość
12 lat temu
oj Boziu jaki biedny człowiek!
Najnowsze komentarze (2479)
Gość
3 lata temu
Podziwiam jego odwagę i by zdziałał wiele 😞😞
Cipka
5 lata temu
Michael nie był narkomanem!!! Chorował na vitiligo!!! :\
ewamaya
7 lat temu
Mam tez czarną martwicę skóry na łydkach po wypadku, gdy śmieciarka w styczniu 2014 r przejechała mi po nogach, a właściwie wlokła pod przednimi kołami. Rany były rozległe i miałam operację. W szpitalu w Krakowie byłam dwa tygodnie.
emi
7 lat temu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa boje się to horror aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gość
8 lat temu
tak wygląda stopa cukrzycowa przy chorobie cukrzycy typu 1, pacjent musi pobierac insuline, wstrzykuje sie ją w brzuch, w ręce i nogi też jak skóra na brzuchu jest juz za twarda, stąd wkucia i chudniecie,
gość
9 lat temu
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
o boze kocham cie mike i pamietam o tobie
gość
10 lat temu
fotomontaż, dziękuję.
bDyZxRIH
Marcinowa < 3...
10 lat temu
Biedny Mike .. ;(
Alex123456789...
11 lat temu
o jezu
BillieJean7
11 lat temu
Na tamtym zdjęciu MIchaela ugryzł pająk . Ten czarny strup to od tego właśnie. Nawet w gazecie o tym pisali. Ale pająk pająkiem, ale to od bielactwa skóra też jest bardziej podatna na takie rzeczy, i gdyby nie bielactwo to to ugryzienie aż tak straszne by nie było. biedak ma słabiutką i chorowitą skórę... :( W zblizeniu fotki widać vitiligo na nogach ,ale rana jest od ugryzienia pajaka :) i faktycznie Michael opowiadał ,ze to go okropnie bolalo.. :((
Diana1958
11 lat temu
Wy tu się podniecacie zastrzykami popatrzcie na jego nogi...zobaczcie jaki był chory.......a nie stale.....JACKSON ROBI SOBIE ZASTRZYKI TO ŚLADY PO NICH...żenada...czy nikt nie widzi jak Michael cierpiał!!!!
gość
11 lat temu
LUDZIE! PRZECIEŻ TO JEST FOTOMONTAŻ! nie widzicie?! dlaczego zdjęcia przybliżone są ostrzejsze, a to oddalone rozmazane?! folia, na której rzekomo stoi Michael jest inna na obydwu zdjęciach!
gość xdd
11 lat temu
SzOk ;O ;O ;O :O :O :O :O : O
...
Następna strona
bDyZxRJj